Glavni meni

zakon o rodnoj ravnopravnosti

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 24 Septembar, 2017, 12:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

posto je u modi retad stil....ne retro....pitanjce

zasto lezbejka a ne pederusa [zasto eng kad postoji fr]
kako reci kurva u muskom rodu [nemacka rec]

jasno mi je debil preednik i debilusa premijerka....ali kompletna vlada retardi i niko da im kaze da iz erotske zadnjice vise ni pertle ne vire
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ne smeta meni ¹to je premijer/ka peder,nego ¹to je nepismena lopina koja n'ume prosto pro¹irenu reèenicu da sastavi... I to kad prièa, jeb'o te !!! ??? :o

tamburski

Dugo putovanje u JEVROPU ili ti demokratiju na.........

mali_zmaj

Politicka scena kod nas,a na to mislim i R.Srpsku, je ziva zona sumraka! Samo cu to da kazem!! Ne mozes vjerovati da nema nikog krstenog da nas vodi!!
jin-jang

bogdan

ja tu nista ne razumem , stvarno , i zasto onda da razbijam glavu , ne dam na se  no samo poda se  i gledam svoja posla   [neampojma]

milomir22

Gledam danas onu silikonsku pusikurku Jadranku Joksimovic, mozes misliti da smo ONO postavili za ministarku za evrobuljaske integracije. Jebem im mater ludu, nije ni cudo kako nas posmatraju stranci (kao najgore debilcine), sta mi zracimo u svet.

Dacica-Kaleta, Jadranku, Vulina, premijer-a/ku, ministra policije-Nebojsu iz Beograda,...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

tamburski


Kostić

meni ne smeta niko. kakav narod, taka vlas.

ЯЭВОЛУТИОН

ako tebe gledamo ....u pravu si...jos su i dobri...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a ova tema ko debeli zmaj da je otvorio jbt

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 24 Septembar, 2017, 23:12
a ova tema ko debeli zmaj da je otvorio jbt
zamolio mene da je otvorim....sta ti imas protiv rodne ravnopravnosti....sovinisto muski...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ja¹ta. ja bi po kratkom postupku pobio dve treæine naroda. ostali bi sam oni nepismeni i apolitièni, koji æute rade ¾ive ne trse silu, ni¹ta im ne smeta i ne jedu govna

ЯЭВОЛУТИОН

da je neko drugi...pomislio bih...sarkazam....ovako...hmmmm
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

¹alim se bre ktk. bio bi isti ko i svi drugi, s tim ¹to bi ti imao mesto ministra pravde

El Jefe

Родна равноправност је уведена уставом ФНРЈ 1946. Тада су жене добиле потпуну равноправност са мушкарцима.
Друштво за заштиту од животиња