Glavni meni

Vo¾nja Kosjeriæ-®abljak-Strp-Budva-Cetinje-®abljak-Kosjeriæ 15-18.09.2017

Započeo mareskin, 23 Septembar, 2017, 23:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


neskez

I na kraju on, vlasnik zgrade u Budvi, privatne firme u Kosjeriæu, planinar (penjaè na Jelicu)..... i ko zna èega jo¹

MARESKIN


Lazic


neskez


mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Septembar, 2017, 08:20
Nije tema da kritikujem, al mogo bi se provozati i do ravne Vojvodine, planiramo to vec 3 godine.. :)

Moglo bi i valjalo bi, ali je i ovo bilo na mi¹iæe :(
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: OKi poslato 24 Septembar, 2017, 09:39
Lepa vožnja i km.  [thumb_up] [clapp] [clapp]
Jedno pitanje > da li uvek sipaš gorivo, dok je motor na ćopavi ?

Ja uvek sipam dok je na štenderu, a na slikama su neskez i Bane :D Volim da napunim do balčaka, pa nek ide život. A i u garaži ga držim na štenderu.

P.S. Jeste lepa vožnja. Dobar put, dobro društvo. Nismo se smarali sa glupostima. Samo je bilo pitanje gde će se jesti :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: neskez poslato 24 Septembar, 2017, 14:54
Ovde sve neke iskrivljene i polu informacije!!!

Hoæu i ja da izjavim ne¹to za ovaj internet

Prvo, za ovo putovanje je kriv LAZIC !!! 

On je na fb komentarisao mareskinovu sliku od pre dve godine na kojoj on stoji u moru. A ja sam negde naleteo na iformaciju da je za vikend 15-17.09. moto skup u Ulcinju.
I tako ja Maretu iznesem ideju da kad veæ nije bio na moru mogli bi smo da odemo na pomenuti moto skup. Onda on ka¾e da je to problem, jer on ne ide na moto skupove, a ja mu ka¾em da to i nije problem, jer ni ja ne idem na iste.

Tako smo re¹ili veæi deo problema. Ostalo, kao ¹to je maretova borba sa poslom koji je trebalo uraditi za vikend, a on je sve to uradio do petka, Bantovi poku¹aji da objasni kolegama svoj deo posla u firmi... Zavr¹eno.

Drugo, tema treba da se zove vo¾nja VALJEVO-Kosjeriæ-...-more-...-VALJEVO, a vozali smo se uz obalu Budva-Ada Bojana-Ulcinj-Valdanos-Petrovac-Budva tako da je ukupna kilometra¾a bila 1130km a ne onih 800 sto napisa Mare. Gde mu je nestalo 200 km moracete njega da pitate ja jedino ¹to mogu da ka¾em da se isti potro¹io kao da je tu kilometra¾u pre¹ao PE©ICE! 

A sad slike:

To je zato ¹to ste vas dvojica i¹li na nudistièku pla¾u, a ja nisam :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2017, 15:16
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Malo je oslabio ili mi se èini... ;D

15kg za dva meseca. Treba jo¹ jedno 5-10kg i ja ne bi vi¹e. Da me vetar ne odnese. Ipak nisam decenijama imao manje od 100 kila, pa ne bih ni sad da poèinjem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

neskez

 
Citat: mareskin poslato 24 Septembar, 2017, 15:56

To je zato ¹to ste vas dvojica i¹li na nudistièku pla¾u, a ja nisam :P


Sa posebnim naglaskom na  :P

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: mareskin poslato 24 Septembar, 2017, 15:59
Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2017, 15:16
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Malo je oslabio ili mi se èini... ;D

15kg za dva meseca. Treba jo¹ jedno 5-10kg i ja ne bi vi¹e. Da me vetar ne odnese. Ipak nisam decenijama imao manje od 100 kila, pa ne bih ni sad da poèinjem :D

[rofl][rofl][rofl] Lepo, ali pazi kad se tako brzo oslabi, brzo se i vrati nazad... :-* U stvari kenjam i ja, pa ti jedva èeka¹ da oslabi¹ dovoljno da se baci¹ na mesi¹ta... ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2017, 18:38
Citat: mareskin poslato 24 Septembar, 2017, 15:59
Citat: Laziæ poslato 24 Septembar, 2017, 15:16
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Malo je oslabio ili mi se èini... ;D

15kg za dva meseca. Treba jo¹ jedno 5-10kg i ja ne bi vi¹e. Da me vetar ne odnese. Ipak nisam decenijama imao manje od 100 kila, pa ne bih ni sad da poèinjem :D

[rofl][rofl][rofl] Lepo, ali pazi kad se tako brzo oslabi, brzo se i vrati nazad... :-* U stvari kenjam i ja, pa ti jedva èeka¹ da oslabi¹ dovoljno da se baci¹ na mesi¹ta... ;D

Volim ¹to me tako dobro poznaje¹ [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ni¹ta lep¹e nego kad skine¹ 20-25kg i onda jede¹ dok ne vrati¹ kila¾u ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic