Glavni meni

14. Moto GP Gran Premio Movistar de Aragón

Započeo srbac, 22 Septembar, 2017, 00:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

andrijadragan

  Em  sto  ga  publika  mrzi,,,  ni  vozaci  nemogu  da  ga  gledaju  ocima....a  to  kako  ce  zavrsiti    zivi  bili  pa  videli.....  on  vise  zvizduka  imao  kod  sebe  u   Spaniji  nego  u  Italiji .....toliku  slavu  nece  doziveti  za  dva   zivota...
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

sasafilipovic

Citat: Lone Wolf poslato 25 Septembar, 2017, 14:24
Koliko bespotrebnih reèi.
Neam ja kad to èitati.
Ako misli¹ da ako zadnji postuje¹ da si u pravu, tako æe¹ jedino uspeti.

U istoriji je ostala bruka Markeza tad.
Dal æe¹ ga ti ovde opravdati vi¹e je nego jadno.

Po meni je to Rosijeva bruka. Da je mene neko tako u toku vo¾nje namerno oborio sa motora glavu bih mu razlupao.
Nego ti si verovatno drugaèije prirode pa bi to prihvatio bez problema (da te neko obori sa motora u toku vo¾nje) jer deèko se trka za titulu pa mu smeta¹ a ti statira¹ u kukuruzu? Eeeee jbga, verovatno ti ne bi bilo pravo... ali nema veze, Doktoru je sve dozvoljeno, osim da opet uzme titulu.

stilgar

Citat: Lone Wolf poslato 25 Septembar, 2017, 14:24
Koliko bespotrebnih reèi.
Neam ja kad to èitati.
Ako misli¹ da ako zadnji postuje¹ da si u pravu, tako æe¹ jedino uspeti.

U istoriji je ostala bruka Markeza tad.
Dal æe¹ ga ti ovde opravdati vi¹e je nego jadno.
ja sam izneo cinjenice i argumente, nikog ne pravdam, sve se moze videti i cuti na netu ko zeli. ko ne zeli veruje u sta hoce il sta je srcu milo.

srbac

Te godine je Lorenco zasluzeno uzeo titulu. Prebrojte koliko je trka pobetio te godine on a koliko Rossi.
Na kraju su ga svi propustali da bi sa zadnjeg mesta se probijao napred. Trebali su da kazne sve one koji su ga propustili bez borbe.
Stoner u KTMa u biæe ludnica

zVuk

Citat: andrijadragan poslato 25 Septembar, 2017, 14:30
,ti  ko  da  nemas  motor  pa  neznas  sta  je  sreca,  pet  puta  izletis  sa  staze   to  je  umece  aahahahahahahahahaahahahahahahah    ,,gde  u   igrici ..... da  je  umece  nebi  izletao ,,,sve  sami  strucnjaci

....umece je kad izletis 5 puta, i posle toga osvojis trku......ne cekaj, to je cista sreca.....aaahahahahahahahahahaha.....ako ti je lakse da na to gledas kao srecu, imaj na umu i onu nasu staru  "sreca prati hrabre".....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

andrijadragan

Prebroj  koliko  su  ti  hrabri  i  sa  umecem  imali izletanja  i  sodera  tokom  cele  sezone  a  koliko  ostali....  u  tome  je  vec  uzeo  titulu   :violina: :violina: :violina: :violina:
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

mali_zmaj

Znate kako,ja sam Rosijevac i ok. MM je sad u piku karijere,i dere...  E sad ga jebi..  Jest da mu faca vuce na samaru.. Sto bi ovdje rekli kod nas.. Znas ono hodas ulicom i vidis momka kojeg bi odmah nalupao,a zapravo ga i ne znas..  Vuce na samaru...  Eto....   Nece on nikad biti kao Rosi,moze ga i preteci u broju titula, ali  Rosi je vec postao institucija..,MM ce to tesko poci za rukom  Covjek prije dvajs dana slomio nogu i zavrsio trku peti.. Dovoljno,meni barem..
jin-jang

Lazic

Nije mi jasno primanje ljudi, aj sad klali se zbog religije nacije, fudbalskog kluba, pa ¹to da ne i zbog moto gp... :o  [facepalm] ;D

Mali vozi k'o zmaj tu zbora nema, ne znam nikoga kome je iskreno simpatièan (osim mo¾da Njanji), ne poznajem ga, ne znam ni¹ta o èoveku osim ¹to ima takvu facu ¹to reèe Zmajèiæ... :D

Deda je legenda zato ¹to je deda, zato ¹to je u vrhu sa koro 4 banke meðu decom, zato ¹to toliko voli da vozi da æe da vozi 20 dana posle loma dve koske, ¹to se mene tièe, dokle god ¾eli da se trka neka ga, makar i da ne pobedi vi¹e nikad... ;D

zVuk

Citat: andrijadragan poslato 25 Septembar, 2017, 18:56
Prebroj  koliko  su  ti  hrabri  i  sa  umecem  imali izletanja  i  sodera  tokom  cele  sezone  a  koliko  ostali....  u  tome  je  vec  uzeo  titulu   :violina: :violina: :violina: :violina:

mm ove sezone do sada 22 sodera i 56 bodova ispred petoplasiranog na tabeli.....nego prebroj ti rozijeve pobede ove sezone.....ako uopste znas da brojis do jedan.....hahahaha......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Citat: Laziæ poslato 25 Septembar, 2017, 20:40


Mali vozi k'o zmaj tu zbora nema, ne znam nikoga kome je iskreno simpatièan

....iskreno, meni niko od njih nije simpatican, nisam se druzio ni sa kim od njih, pa da bih mogao uopste da razmisljam o tome.....sa tobom sam se druzio i postao si mi ekstremno antipatican, a mislio sam da si lik na mestu.....htedoh da kazem da se ljudi i stvari menjaju, pa i mm mozda nekome nekad nekome postane simpatican....nikad se ne zna....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

mazzi


andrijadragan

    Ako   vec  zelis  da  brojis  tj  da  ucis  da brojis  ,,,vise  materijala  imas  kod  Dede,,,,duze  ce  da  ti  traje.....  da  ti  bude  bolji  uzitak.........MOZDA  I  NAUCIS  NESTO
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

A  ovaj  jedino  moze  biti  zanimljiv  na  gay  paradi  sa  svojom  majmunskom  facom,,mozda  tamo  pridobije  nove  simpatije.....novo  vreme  novi  klinci to  je  sada  in...
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Gavrolini

Rosija pratim od 96 kad se pojavio u 125ccm. Covek je digao motogp na mnogo visi nivo nego sto je bio nekad. Ako samo uporedite f1 i motogp nekad i sad. Koliko ljudi prati f1 sad? Markez ubija kako vozi i tu nema price. Ali Rosije je prosao sve od 2t do 4t i u svakoj kategoriji bio sampion. Pored toga covek se trka duze nego sto su neki zivi. Prvi je uveo zanimljive proslave itd...jednostavno je promenio ovaj sport. Pobedjivao je i kad su tu bili i biadji i cheha i roberts jr i capirosi i mnogi drugi veliki vozaci. I posle toliko godina trkanja on dve nedelje odnpreloma noge izadje na stazu i obrije vecinu.

clutch&brake

Sta god pricali i koliko god mrzeli MM... momak ima sampionski duh. Iako iz sve snage navijam za vinjalesa i veliku podrsku dajem za dovija... nisu ni blizu MM... sada kada se lomi sampionat momak vozi na ivici i uzima prvo mesto... za svako postovanje je
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


eclipse4

duplirao se sam post....verovatno covek zasluzuje dva mesta  ;D ;D

zVuk

Citat: Gavrolini poslato 25 Septembar, 2017, 23:57
Rosija pratim od 96 kad se pojavio u 125ccm. Covek je digao motogp na mnogo visi nivo nego sto je bio nekad. Ako samo uporedite f1 i motogp nekad i sad. Koliko ljudi prati f1 sad? Markez ubija kako vozi i tu nema price. Ali Rosije je prosao sve od 2t do 4t i u svakoj kategoriji bio sampion. Pored toga covek se trka duze nego sto su neki zivi. Prvi je uveo zanimljive proslave itd...jednostavno je promenio ovaj sport. Pobedjivao je i kad su tu bili i biadji i cheha i roberts jr i capirosi i mnogi drugi veliki vozaci. I posle toliko godina trkanja on dve nedelje odnpreloma noge izadje na stazu i obrije vecinu.

....ti si jedini pravi rosijevac ovde, koji ume da sagleda stvari neostrascen....sve si u pravu sto si napisao....mene je rozi smorio kad je kukao da se vrati u jamahu posle dukatija....ni to ne bi bilo toliko strasno da prilikom odlaska iz jamahe nije iznapusavao jamahu koja je najvise doprinela njegovoj karijeri.....mislio je da ako stoner moze da tera dukca, da moze i on, pa je posle bilo "kmeee, kmeeee vratite me u jamahu da uzmem desetu titulu, dukati je sranje".....to mi je bilo bas bezveze....a do tog momenta sam navijao iz sve snage da uzme i tu desetu i da se penzionise kao najveci....medjutim, pojede ga sopstveni ego....

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

zVuk

Citat: andrijadragan poslato 25 Septembar, 2017, 22:38
    Ako   vec  zelis  da  brojis  tj  da  ucis  da brojis  ,,,vise  materijala  imas  kod  Dede,,,,duze  ce  da  ti  traje.....  da  ti  bude  bolji  uzitak.........MOZDA  I  NAUCIS  NESTO

....udahni duboko. pa izdahni polako.....deluje opustajuce, mozda ti pomogne da saberes misli pre nego sto napises nesto...ovako je prilicno konfuzno....
Ko se ljuti, uleti mu kruti