Glavni meni

TDM 850

Započeo Koko, 19 Septembar, 2017, 21:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Koko

Kupio bih originalne migavce za TDM 850 4 komada kao na slici, pa ako neko ima u dobrom stanju neka ponudi. Slika stvarnog stanja migavaca obavezna.  8)



Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!


Koko

Ih brate Jevto a`l si me obradovao, pa znam ja za to! Ne trebaju meni novi zmigavci, vec polovni ispravni.  :D Nisam ja bez zmigavaca na motoru da mi je o glavu, vec ako nekom stoje zmigavci i ne trebaju mu, a prodao bi, pa da se dogovorimo. ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

Debeli zmaj je banovan, a on je takve migavce menjao svake nedelje... :o ;D



https://www.facebook.com/profile.php?id=100004853357667

Koko

#4
Ako je Debeli zmaj Petar sa ovog FB linka kontaktirao sam ga, pa cu vidjeti sta ce odgovoriti? Hvala za info i zasto tog clana stalno banuju, pa nije on nista gori od ostalih manijaka.  :D

Edit:
Debeli zmaj se javio i nema zmigavce.  :(

Aktuelno i dalje!
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

Pih, mislio sam da zna gde ima... Probaj Lucky Vladana sa bjb... Mislim da je kod njega kupovao... Ako ima, ja æu ti bacim na bus...

Debeli stalno biva banovan jer n'ume da se pravi normalan... ;D

Koko

Cek, cek...Debeli zmaj mi je rekao za VAldana, ali Valdano ima zamjenske ( kopije, ako sam Debelog zmaja dobro razumjeo ) zmigavce tako da mi to ne odgovara, potrebni originalni zmigavci. Hvala na zelji da pomones, ako sta ispadne dogovoricemo se oko slanja i placanja.  8)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

UFF

i ja hocu u 2 ujutru da bude dan pa ne razumem zasto je stalno noc?
zasto je 2 ujutru losije od 2 popodne?

Koko

#8
Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2017, 23:47
i ja hocu u 2 ujutru da bude dan pa ne razumem zasto je stalno noc?
zasto je 2 ujutru losije od 2 popodne?

Ako si admin ne znaci da trebas svakom loncu biti poklopac...Ako nemas sta pametno i konstruktivno napisati ne pisi, a sta bi ti volio ne interesuje me ni pod razno!  8)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

Citat: Koko poslato 20 Septembar, 2017, 20:06
Cek, cek...Debeli zmaj mi je rekao za VAldana, ali Valdano ima zamjenske ( kopije, ako sam Debelog zmaja dobro razumjeo ) zmigavce tako da mi to ne odgovara, potrebni originalni zmigavci. Hvala na zelji da pomones, ako sta ispadne dogovoricemo se oko slanja i placanja.  8)
Izgledaju kao originalni, èasna reè... :D

megaidiot

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2017, 23:47
i ja hocu u 2 ujutru da bude dan pa ne razumem zasto je stalno noc?
resenje problema je norveska, tamo je i danju i nocu dan, osim kada je i danju i nocu noc.

Koko

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2017, 10:53
Citat: Koko poslato 20 Septembar, 2017, 20:06
Cek, cek...Debeli zmaj mi je rekao za VAldana, ali Valdano ima zamjenske ( kopije, ako sam Debelog zmaja dobro razumjeo ) zmigavce tako da mi to ne odgovara, potrebni originalni zmigavci. Hvala na zelji da pomones, ako sta ispadne dogovoricemo se oko slanja i placanja.  8)
Izgledaju kao originalni, èasna reè... :D

Vidio sam te zmigavce po oglasima, ali tako 4 komada dodju 80E sto je ipak previse. 4 komada originalni na Ebay.de od 35 do 50E zavisno od stanja, ali nemam trenutno koga angazovati da mi to tamo uzme i donese prije iduceg ljeta. Jbg-a nije o glavu, vrijeme cini svoje mozda sta ispadne i ovdje, makar dva po dva do iduce sezone.  ;) :D
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

Mislim da su ti kod Lakija sva 4 20e... ;D

A i ja sam merilo za migavce do mojega... ;D Menjam ih veæ 5 godina, nikako da zamenim... :)

doktor

Dok sam vozio TDM-a 850 pre 10-ak godina, polomio sam zmigavac neposredno pre puta u Tursku, odem do Gagija u Balosavu (3T-Racing) i kupim polovan, za nekih 5€, cini mi se. Imaju ogroman magacin rezervnih delova iza servisa i salona, pa mozes da pokusas.
Bikers work is never done!

Koko

 
Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2017, 13:37
Mislim da su ti kod Lakija sva 4 20e... ;D

A i ja sam merilo za migavce do mojega... ;D Menjam ih veæ 5 godina, nikako da zamenim... :)

Ok, kontaktiracu Valdana pa cu vidjeti sta ima u ponudi, ali po toj cijeni mogu biti samo suvi kinezi, ako su zamjenski kako mi je Debeli zmaj javio.  ;D

@doktor

Hvala za info, ali mi je ta destinacija 3T-Racing-a daleko za bilo kavu kupovinu u ovom trenutku. Mozda nesto ispadne blize?  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

UFF

Citat: Koko poslato 21 Septembar, 2017, 10:41
Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2017, 23:47
i ja hocu u 2 ujutru da bude dan pa ne razumem zasto je stalno noc?
zasto je 2 ujutru losije od 2 popodne?

Ako si admin ne znaci da trebas svakom loncu biti poklopac...Ako nemas sta pametno i konstruktivno napisati ne pisi, a sta bi ti volio ne interesuje me ni pod razno!  8)

pa adnim sam samo kad uredjujem ili banujem, kad pisem pisem kao clan
i ja bar ne editujem svaki svoj post pa da ispadne da ono sto sam napisao nije imalo smisla
ni mene ne interesuje sto ti hoces originalne migavce pa opet kao admin to moram da procitam, a onda kad sam vec tu mogu kao clan i da odgovorim  ;D

Koko

Ahaa...Shvatio sam da kao admin djelis pravdu, a kao clan podjebajes. Pa dobro moze ti se samo mene obidji, ako mozes? Ako ne onda me trajno brisi sa ovog Foruma, bicu ti zahvalan, a mozda te i castim picem, ako se ikad gdje sretnemo.  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Lazic

E jebiga, taman naðoh migavce... ;D ;D ;D


Uporeðivao sam ih sa originalnim, ru¾ni su podjednako, sigurno malo manje kvalitetni, ali to bi mogao da primeti samo neki ludak kome se sviðaju... :D

Gavrolini

Kao da su tdm-u najveci problem zmigavci :) mada realno kad ga prodajes uvek na pitanje: zasto trosi vise ulja nego goriva? Mozes da odgovoris sa: ne znam ali zato ima fabricke zmigavce znaci nikad nije padano.

milomir22

Cuo sam da tdm trosi ulje zbog tankih karika, e sad, koliko je to tacno, ne bih znao kasti.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr