Glavni meni

Suunto Spartan Ultra All Balck HR

Započeo Kanarinac, 19 Septembar, 2017, 17:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

ne. normalna vlast æe da poru¹i. ova im je dozvolila da grade. i ona prethodna. i ona pre. e sad, ¹ta je po tvojim ar¹inima normalna vlast, to je diskutabilno.

Kostić

#21
Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2017, 16:19
Citat: Kanarinac poslato 20 Septembar, 2017, 01:25
Finski digitalni digitron. Ja to isto msilim za zidanje kuce na nicijoj zemlji,ali sam drzao to za sebe ;)

pa brate ne trebas da drzis misljenje za sebe vec da ga podelis sa ostalim clanovima foruma, za to forum i sluzi

a taj ko je zidao kucu na nicijoj zemlji je budala, ja sam zidao na svojoj zemlji, privatno vlasnistvo  ;)

i legalna mi je koliko i stan na vidikovcu  [rofl] tj kuca mi je uknjizena a stan na vidikovcu nije uknjizen, nije uknjizena cela zgrada  [rofl]

legalniji ti je stan na vidikurcu od te kuæe na poljoprivrednom zemlji¹tu. to ¹to ti je vlasnik dao na kori¹æenje na 99 godina, a i da ti je prodo u vlasni¹tvo, ne znaèi da sme¹ da zida¹ kuæu. zemlji¹te je po zakonu poljoprivredne namene. sme¹ recimo da sadi¹ kukuruz, krompir, repu, gand¾u, ne znam dal sme¹ da sadi¹ voæke :)

a gazdu zemlji¹ta zabole kurac ¹ta æe¹ ti da radi¹, dokle god mu plaæa¹ il si mu dao sve unapred. ko nedaj bo¾e krene naopako, on je èis ko suza u oèima zakona, a ti glje ¹ta æe¹.

a ako si je usput i uknji¾io, urami presednika i sagni mu se.


èuvajte ljudi ove vlasti, koje se smenjuju. ne do nam bog prave. ode zemlja.

a i koga bole kurac da da 1500 evra za govnovi d¾ibiel tranzistor...


usput, kanarinac prodaje sat na strani (1) ;D

Lazic

Promena namene zemlji¹ta je uobièajena stvar, do tamo se grad neæe pro¹iriti bar 30 godina, nikom ne smetaju, ne ugro¾avaju nasip. Nema razloga za ru¹enje.
I vi¹e nema kori¹æenja na 99 godina, jebala te sfrj... ;D

Kostić

#23
nema razloga ni da nama pi¹u kazne, pa ipak pi¹u bre ;D zakon ka¾e, izvadi¹ dozvolu, pa zida¹. kako je ona dr¾ava promenila zakone, kad je do¹o srbin, sazido kuæu i oti¹o da legalizuje, a oni samo ¹to infark nisu dobili ;D


ovo za 99 nisam znao da nema, al zeleni je onomad so fara away i etc, prièo da je uzo na 99  [neampojma]

megaidiot

jel neko radio tu 'konverziju' zemlje, koliko to traje i koliko je cimanja, papira, vucaranja po salterima?

Lazic

Aha, a 300.000 stanovnika Kaluðerice? Svi izvadili dozvole pre gradnje... ;D


@Pe¹iæ:
Dosta ima cimanja al' se isplati... Isplati se i dr¾avi kad te poreska o¹uri za graðevinsko zemlji¹te...

megaidiot

ma ja pitam samo 'nako ;D necu da se zalecem dok ne vidim u kom pravcu vetar duva, oce sire ulicu, nece sire ulicu, oce da ruse, nece da ruse, oce da isplacuju, nece da isplacuju i kad ce sve to da se desi.

Kostić

uuuu paru¹tije na vidiku, ne daj ispod milionèe ;D

Lazic

I onda da k'o èovek kupi oba sata od peMzionera... ;D

Kostić

jes vala, ionako èoek prodaje sat u ovoj temi ;D

Lazic


megaidiot

Citat: kosta66 poslato 21 Septembar, 2017, 13:29
uuuu paru¹tije na vidiku, ne daj ispod milionèe ;D
meni najbolje da nista ne diraju, pa onda da se malo srede (a da ne bacam pare ako ce da ruse) i kuce i dvoriste, milina da bude.
Citat: kosta66 poslato 21 Septembar, 2017, 13:34
jes vala, ionako èoek prodaje sat u ovoj temi ;D
[rofl]

Major

Ovo se zove kvalitetno spamovanje oglasa :D

UFF

Citat: kosta66 poslato 21 Septembar, 2017, 11:45
ovo za 99 nisam znao da nema, al zeleni je onomad so fara away i etc, prièo da je uzo na 99  [neampojma]

al si se uhvatio za ti 99 god ko lud
jesi li to mozda ti iznajmio stan na 99 godina?

ja sigurno ne bi kupio zemlju da nije trajno moja, bez obzira sto nemam decu i naslednike kao ti tako da to sigurno nisam rekao, ima nekih placeva posle mene koji su uzeti od pkb-a na 99god ali na njima niko nista nije zidao vec je uglavnom rasadnik ambrozije u pitanju

Kostić

#34
nisam se uvatio, ti si sam prièo, ja pamtim ko slon ;D

nego sinak, pripazi na te fine kom¹ije iza, one nove. oni vole da im naokolo bude lepa okolina a ti pravi¹ cigamalu sa tim kr¹om naokolo, ¹iri¹ se ko zaraza da te ne miniraju

UFF

heh pa ko im je pomagao dok su zidali? od koga uzeli struju i vodu? od koga sad uzimaju internet?
osigurao sam se ja i pored dobrog odnosa na druge nacine nemoj mnogo da se brines za mene  :-*

Lazic

Citat: kosta66 poslato 21 Septembar, 2017, 22:29
nisam se uvatio, ti si sam prièo, ja pamtim ko slon ;D
Gde je sad onaj ¹to ide na sajam 200 dana godi¹nje da ti objasni vezu izmeðu alkohola i gubitka memorije... ;D

I ja pamtim k'o slon, nigde Uff nije pominjao 99 godina... A nije ni mog'o jer toga nema vi¹e...

Kostić

mo¹ misliti kakve li tek rupe prave lake droge :) inaèe sedeli smo tamo na golem placu,  tek je uzo be¹e, ja bezecovo jedan æo¹ak za ¹ator,  al nije bitno. nije spominjo u prvu ste, ja tripovo :)

jel oæe neko da kupi sat, kanarinac prodaje ;D

Lazic

Kad ga je tek uzeo bila d¾ungla bre... ;D Vi¹e meseci kasnije je bio go... Kad ga je ogoleo... ;D Kakve rupe prave lake droge? Koje su uop¹te lake droge? ;D

ЯЭВОЛУТИОН

laki konzuma lake a teski teske droge.....zato tvoje droge zovu lake....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11