Glavni meni

Suunto Spartan Ultra All Balck HR

Započeo Kanarinac, 19 Septembar, 2017, 17:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Sat kupljen u februaru 2017. Garancija Beosporta do 2019. godine. Dolazi u kutiji, sa HR strapom i kablom za punjenje. Nema ostecenja, sem sto je narukvica malko izlizana, ali to je standardan problem posle 2 nedelje. Inace stanje odlicno i sve je u funkciji. Razlog prodaje je sto sam uzeo jos jedan nov identican isto 2 godine garancije u Beosportu,prodajem i njega on je 500e. Pa koji pre od ova 2 ode :)
Info moze ovde ili na 061 400 4001
ODLIÈNO TRAJANJE BATERIJE
MASKA OD TITANIJUMA
SAFIRNO STAKLO
100M vodootporan
BAROMETARSKI VISINOMER
Navigacija
GPS kompas
TOUCHSCREEN, OTPORAN NA UDARCE, SA ODLIÈNOM VIDLJIVO©ÆU, ÈAK I PRI JAKOM SUNCU
BLUETOOTH SMART
CHEST HR

Kanarinac


castor

Ja koliko vidim, ti ovaj polovni poklanja¹, a ovaj novi prodaje¹... :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Kanarinac

A i ja sad vidim :D

Cena 400e za polovni :)

UFF

be zuvrede ali koje sranje?  :wtf:  400-500e za kineski digitalni digitron?

ok mozda i vredi ali ne dok se ne desi zombi apokalipsa ili sta vec drugo moze da se desi pa da ti zarebaju te nebitne funkcije

Kanarinac

Finski digitalni digitron. Ja to isto msilim za zidanje kuce na nicijoj zemlji,ali sam drzao to za sebe ;)

Svako ima svoja interesovanja,a ako dodje zombi apokalipsa sateliti nece raditi pa.ni ovaj sat nece sluziti nekoj svrsi :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Radiæe sateliti dosta posle apokalipse... Geostacionarna(ravnozemlja¹i ne priznaju) orbita, 'leba ne tra¾e... Bar neko vreme... ;D

Kanarinac

Eto,onda ce da radi posao i u zombi apokalipsi. Ako bude gde da se napuni baterija :D

Lazic


Kanarinac


Lazic

Za te pare, isto koliko i rupa u glavi... ;D

mrle


megaidiot

Citat: Laziæ poslato 20 Septembar, 2017, 01:27
Geostacionarna(ravnozemlja¹i ne priznaju) orbita, 'leba ne tra¾e...
kad popadaju videcete ko je bio u pravu

Hurricane

... neæe, okaèeni su na jedan veliki ¹trik razapet izmeðu dve ¾irafe

megaidiot

to su rusi jos razapeli pa im se sad svi nakacili

Major

Citat: UFF poslato 20 Septembar, 2017, 00:40
be zuvrede ali koje sranje?  :wtf:  400-500e za kineski digitalni digitron?

[rofl]

Salu na stranu dobra je ovo cuka jedino sto mora da ti naleti neko ko gotivi njihov dizajn i naravno da ima kesa od kojeg je voljan da se odvoji :)
Sve u svemu srecno sa prodajom :)

Hurricane


UFF

Citat: Kanarinac poslato 20 Septembar, 2017, 01:25
Finski digitalni digitron. Ja to isto msilim za zidanje kuce na nicijoj zemlji,ali sam drzao to za sebe ;)

pa brate ne trebas da drzis misljenje za sebe vec da ga podelis sa ostalim clanovima foruma, za to forum i sluzi

a taj ko je zidao kucu na nicijoj zemlji je budala, ja sam zidao na svojoj zemlji, privatno vlasnistvo  ;)

i legalna mi je koliko i stan na vidikovcu  [rofl] tj kuca mi je uknjizena a stan na vidikovcu nije uknjizen, nije uknjizena cela zgrada  [rofl]

Kostić

dok ne doðe normalna vlas pa izvadi urbanistièki plan :)

Lazic

Normalna vlast æe da ih legalizuje...