Glavni meni

Promena motora u autu - pitanje za papriologiju

Započeo Grof, 19 Septembar, 2017, 09:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: Hurricane poslato 19 Septembar, 2017, 21:12
..opel epizoda   [rofl]

Jel sve ok tamo kod tebe?
Ma da. Svaka kuca ima ispred gomilu granja i lisca cekamo da pokupe. Ostalo sve OK.

Grof

P.S. nekako sam sebe te¹io da æe nekome zatebati veliki karavan dizel za ne jako puno para i relativno mlad za srpske uslove..... ali avaj....

sremac

A ¹to ne ode¹ do FTNa labaratorije za motore i vozila, mislim da oni rade ateste i pita¹ iz prve ruke ? mislim da æe ti oni reæi najtaènije ¹ta i kako


budala na leru, mudonja u kontra smeru

mi¹ko_kolo

Citat: Boban_m poslato 19 Septembar, 2017, 20:46
Bio je odlican servis u Simanovcima za Opel. To znam iz moje Opel epizode. Trebao bi da radi i sad.

Postoje dva servisa: jedan dr¾i Dragan "Calibra", a drugi njegov polubrat Vlada "Silver". Inaèe Vladin otac, matori Silver je sto godina radio sa mojim ocem u tada jedinom ovla¹æenom servisu za Opele, u Ju¾nom bulevaru.

Boban_m

Hvala za podsjecanje, Kalibra je bila u pitanju.

UFF

Citat: Grof poslato 19 Septembar, 2017, 21:43
Citat: Milos96 poslato 19 Septembar, 2017, 14:42
Pa i ptice na grani znaju za drasticnu razliku u ceni registracije preko 2000 kubika, kako bre tako da se sjebes? A za zamenu motora potpisujem, sigurno neisplativo.

Jbg imao Lybru koja nije bila lo¹a koju sam zbog raskoraka sa parama prodao a onda mi je umesto para koje su mi du¾ni uletela Vectra i bio je izbor da uzmem auto ili da su mi du¾ni do daljenjeg... i izbor je jasan ;)


pa uzmes je onda ali upola realne cene i odmah prodas za malo vise od toga

i vise ne dozvolis da ti neko bude duzan

Citat: Boban_m poslato 20 Septembar, 2017, 00:44
Hvala za podsjecanje, Kalibra je bila u pitanju.

i meni se ona dok sam bio mlad svijala na slici
sreca moja sto je na tome i ostalo, odlucio sam se za e36 :D

Boban_m


Lazic


FANTOM


OKi

Citat: FANTOM poslato 20 Septembar, 2017, 12:46
Da li je ta Vektra karavan ?
Citat: Grof poslato 19 Septembar, 2017, 21:45
P.S. nekako sam sebe te¹io da æe nekome zatebati veliki karavan dizel za ne jako puno para i relativno mlad za srpske uslove..... ali avaj....

Lazic

To ti je dana¹nja omladina, povr¹ni skroz... :)

FANTOM

    E ljudi sory iscitao sam temu al nisam sam previde oda je covek napisao ...  :o

Hurricane

..cuj njega sory, nema sory sad ce da te jebemo


Covek ovde u problemu, rega mu iz usta otima, a ti ga jos zajebavas kao jel Vektra karavan, sram da te bude, ja ovo od tebe nisam ocekivao..


bogdan

ja bih potrazio papire za opel 2.0 slicnog godista  , bilo bi jeftinije

OKi

Citat: Grof poslato 19 Septembar, 2017, 12:50
... svakako je registrovan auto do marta...

Ja bi vozio do isteka reg (do tada mo¾ biti ina oglasima). Leb ne jede, pa posle da ga da¹ u neku cenu  [panic]  !!! Pa i da te isko¹ta do 500, ali æe¹ bar da se otkaèi¹,daljih tro¹kova . Moje mi¹ljenje !  [thumb_up]

MIGE

Citat: Hurricane poslato 20 Septembar, 2017, 18:31
..cuj njega sory, nema sory sad ce da te jebemo


Covek ovde u problemu, rega mu iz usta otima, a ti ga jos zajebavas kao jel Vektra karavan, sram da te bude, ja ovo od tebe nisam ocekivao..
cut bre,oces da nam udari kragnu? :o [panic]

FANTOM

   Vidim ja da ce neki da rade sklekove , nekima cu morati da oborim ruku pa ce opet mir da zavlada  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [cheers] .
   
    Inace pitao sam jer sam pricao sa Dachmenom pa je njega interesovalo koje je godiste auto i dal je karavan jer on oce da vuce daske pa mu treba prostran karavan .

UFF

fantom aj huricane-u da oboris ruku, moze?

ma znas bre to je onaj mrsavi dzgoljavi njega i devojka bije da se zna ko je glavni u kuci  [rofl]

zakazite duel i dodjete kod mene na vopi, napravimo rostilj i slicno


eto druzenja niotkuda :D

Hurricane