Glavni meni

4 zadnje i 2 prednje.....

Započeo bora63, 15 Septembar, 2017, 17:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

   Na poklon ako nekom zanèe bar da ne pali bolje ili da premosti dok ne kupi nove. Moguce slanje ili licno preuzimanje a po dogovoru moze zamena uz balansiranje naravno  ;D.
Mislim da se na slikama vidi ono osnovno, dimenzija, dot, sara.....
   063435353  Bora

bora63


bora63


bora63


bora63


bora63


bora63


UFF

zamena uz balansiranje?
gde si to poceo da radis?

dzimika


bora63

 Ma isti posao ali ovo oko zamene i balansiranja, to nekako za sebe i svoju dusu. Da ne molim i ne cekam drugog napravio sto treba pa polako. Zatreba li javni se pa kad ima vremena uradicemo.

Nazalost, nista za enduro

OKi


Hattrick


Amos


bora63

Ne nije niko do sada, tvoja je prijatelju.
Imas broj pa se javi oko daljeg dogovora za preuzimanje. Blizu smo pa mozes i licno.

UFF

Citat: bora63 poslato 15 Septembar, 2017, 19:41
Ma isti posao ali ovo oko zamene i balansiranja, to nekako za sebe i svoju dusu. Da ne molim i ne cekam drugog napravio sto treba pa polako. Zatreba li javni se pa kad ima vremena uradicemo.

Nazalost, nista za enduro

cime radis demontazu i montazu?

bora63

Rucno. Pajserima i nije strasno, vise je u tehnici nego li u snazi. Felna se zastiti plastikom ako je bas nova i ako postoji rizik od grebanja iste. Veci je problem odlepiti gumu od felne ali napravio sam nesto, neku vrstu mehanicke prese. Nista straubalno ali funkcionise...

UFF

mora da dodjem da probamo pa da napravim i sam :D
za kucnu balanserku vec znam napravice mi juga

bora63

 Kako god, imas i na YT jako lepih resenja. Jedino sto nas vecinu to neinteresuje i u principu je neisplativo praviti za upotrebu jednom godisnje. Sad ako li imas volju i potrebu za tako cime moze lepa spravica da se napravi.

bokilic

brmmmm

Hurricane

Citat: bora63 poslato 15 Septembar, 2017, 17:12






Uuu, moze meni ova vojvodjanjka, da premostim do nove [rofl]



Vidi koliko ima mesa sa strane..

U pravi cas, eno zice me gledaju

Ne vidim na telefonu jel 160?

Hvala Boro  [klanjam_se]

Velikodusno