Glavni meni

Stan - koja vrsta grejanja, koja podloga

Započeo Ivicat, 15 Septembar, 2017, 14:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

U proslom stanu sam imao parket. Nije bilo podnog grejanja pa niti sam nosio papuce niti imao tepih.

UFF

za podno kazu da je stetno valjda zbog prasine koje topao vazduh dize odozdo  [neampojma]

kao da najekonomicnije grejanje klimom ne dize..

®or¾

Da ali ni¹ta ¹to najjeftiniji jonizator ne re¹ava,u pravu si,moj kum koji ima ozbiljne alergije re¹io problem jonizatorom koji je sam projektovao,jo¹ dok je bio student.Siguran sam da i ovaj na¹ Tesla,to mo¿e da isprojektuje,levim toja¹em za malo love. Jedino ¹to je bitno je da pra¹ina ne leti nego da se vezuje i lepi.E sad, ajde Milo¹e napravi jedan manijaèki jonizator,pa da se niko ne boji pra¹ine i alergena.Zima je,ima¹ pomoæ ukoliko i ako bude¹ ¾eleo da to prodaje¹ i ima¹ lep d¿eparac.Kada se veæ diskutuje o "glava dole" i o svakoj tvojoj mehanièarskoj egzibiciji,a ja nekako ba¹ volim da èitam tvoje postove i po¹tujem tvoje godine bez obzira,¹to ponekad zazvuèi¹ bandoglavo,zapu¹i usta nekima i napravi korisnu stvarèicu iz svoje struke. [cheers]

megaidiot

cekaj prvo da se resi projekat moto frizider.

®or¾

 [rofl] [rofl] Ima vremena zima je,a moto frid¾ je dobitna kombinacija [thumb_up]

Boban_m

Imam i ja 2 predloga:
- crna lampa (neutralizator svakog oblika energije i fotona). Upalis je i bude mrak u po dana. Mrtvi mrak ;D
- GRUNF (GeneRator Ultra Niskih Frekvencija) usmjerenog dejstva koji rusi avione korespondirajuci sa rezonantnom frekvencijom materijala oplate aviona.

To su neki od projekata iz mog puberteta koje sam privremeno napustio jer su mi zene omele koncentraciju  ;D
 

®or¾

Pa sad nisi vi¹e u pubertetu,a i o¾enjen si ,¹ta se èeka? ;D

Boban_m


®or¾

Vidi,iz iskustva ti govorim,èim te proðe post pubertet,iznova æe ti ¾ene remetiti koncentraciju,jedan kroz jedan. [cheers],a ti si uveliko iza¹ao iz puberteta,nivo zabavnog sarkazma,se uveæava,iskustvom i godinama.

El Jefe

Ја патентирам само ствари које се користе у свакодневном животу. Рецимо универзални бркови за гледање турских серија, лед екрани за свадбе који се каче гостима на којима пише какав си род младенцима, јогурт са мехурићима, бркови за пешаке за прелазак на црвено  итд....
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

 [rofl]  [rofl] Pametno,¹to da razbacuje¹ energiju i pamet [cheers]

Lazic

Citat: Boban_m poslato 19 Decembar, 2018, 18:37
Imam i ja 2 predloga:
- crna lampa (neutralizator svakog oblika energije i fotona). Upalis je i bude mrak u po dana. Mrtvi mrak ;D
- GRUNF (GeneRator Ultra Niskih Frekvencija) usmjerenog dejstva koji rusi avione korespondirajuci sa rezonantnom frekvencijom materijala oplate aviona.

To su neki od projekata iz mog puberteta koje sam privremeno napustio jer su mi zene omele koncentraciju  ;D
   
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [kralj] :-* [srce] [ljubav] :-[



@Tarabiæ:
Koliko to tro¹i struje...? Zanima me u poreðenju sa klasiènim grejanjem... I mi u pogonu na Altini imamo ne¹to slièno, samo se noæu ukljuèuje a tamo je uvek kao na bazenu, a 2000 kvadrata otvoren prostor, 5 metara visine... :o

Taraba

Nisam ga kacio na one merace potrosnje da znam samo ona koliko vuce.
Poredjenje, prosle zime smo imali 2 TA peci, klimu i 5m3 drva.
Struja nam je bila oko 1500kW mesecno, a znali smo da ubijemo i 1700. (2 kuce jbg)

Za sada smo na oko 1100kW a komfornije je 1000x - nema smrzavanja, nema suvog vazduha ni prasine iz TA peci, nema dima od drva, cepanja, nosenja i sl.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic


Ivicat

Uzeo sam neki bezicni termostat za gasni kotao. Nisam bio siguran kako se ugradjuje, pa sa pozvao majstora. Prvo je dosao jedan (sin glavnog majstora) oko 17h. Kada je video da ne ide, pozvao je tatu majstora da dodje. Kada je tata majstor video da nesto nece, pozvao je jos jednog majstora koga je otisao da dovede sin majstor. Za to vreme je tata majstor nasao uzrok problema. Nema veze sto ga je jednom drmnula struja. Tada je stigao i sin majstor sa trecim majstorom. Svi zajedno smo gledali zavrsne radove. Da ne bude diskriminacije, i sina majstora je jednom drmnula struja. Posle skoro tri sata postavljanja termostata, svi su ostali zivi. Kotao (za sada) radi. I termostat. Na pitanje koliko kosta ugradnja, sin majstor je rekao, neka bude samo 1500din, jer smo Vas puno zadrzali.

Lazic


UFF


Taraba

jebes ti te majstore kad ih udara struja dok montiraju bezicni termostat :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Che

Citat: Ivicat poslato 25 Decembar, 2018, 10:19
Prvo je dosao jedan (sin glavnog majstora) oko 17h. Kada je video da ne ide, pozvao je tatu majstora da dodje. Kada je tata majstor video da nesto nece, pozvao je jos jednog majstora koga je otisao da dovede sin majstor. Za to vreme je tata majstor nasao uzrok problema.

Konzilijum jbt!  [rofl]

Lazic

Jo¹ se smejem... :D :D :D Kad ne mogu da dam 10 pluseva... :D Jutros sam èitao kolegama, smejali se k'o ludi na bra¹no... ;D