Glavni meni

2014 BMW R1200GS Adventure

Započeo Jefta, 13 Septembar, 2017, 17:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Citat: Hurricane poslato 26 Oktobar, 2017, 15:59
..pusti ga vidis da ide redom po oglasima i troluje  [rofl]


Evo sav sam se potresao :) Uvek bude tako neko ko kaze ma to ne vredi ni 3000e ne bih mu ja dao. Da naravno zato sto nema, a ne zato sto ne vredi :)

Hurricane

..i tebe drhtavica uvatila  ;D

Hohštapler

...to je ono ¹to ja uvek prièam.. i nazivam to balkanskim paradoxom.
Svi jebaèi i jebali 100 riba a svima ¾ene bile nevine.
Svi u Srbiji su uber bajkeri, prsluka i pri¹avaka u svakom selu po 3 fele, svi iskustva ko korènjaèa i ve¹tina ko Majkl Danlop a svima motori ispod 30.000km.

I svi se kunu kako je to realno.
Jeste, ©vabo, Italijan, ©vajcar (evropljanin) bljune 15.000-20.000 evara u motor i kad doðe do menjanja guma on odma u oglase. Jer "e bre, oni non stop rade nemaju kad da voze".
A zapravo jedini crnac u evropi je balkanac. Mi smo ti koji nemamo vikende, koji nemamo godi¹nje, koji nemamo pravo da idemo na bolovanje. Evropljanin ide na godi¹nji mesec dana. Plaæen.

50.000km je kurac i za skuter. A ne GSa.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

castor

Jefto, digni cifru na 15000 i skini keca napred i dogovorili smo se za motor za 5 minuta... ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Bori¹a

zove mene lik za hondu i kaze paaa mnogo je presla... ja kazem ok nije problem ali ako je strasno za hondu od 600 kubika i 77ks mnogo 60 hiljada ja cu da ti spustim na 14 hiljada i ti ces da se navozas jos 30 000 da ne ulozis nista... on kaze ok videcu... i nije zvao [rofl]

Jefta

Citat: castor poslato 26 Oktobar, 2017, 20:37
Jefto, digni cifru na 15000 i skini keca napred i dogovorili smo se za motor za 5 minuta... ;) ;) ;)
Mozemo se nesto dogovoriti, nego jel si siguran da mozes da dohvatis pod :)

Hattrick

#66
Sto kaze Hohstapler, evo plasticnog primera motora koji se svaki dan vozi i dobro odrzava:

Aktuelno Stanje Km Sata:




Aktuelno Stanje motora:






To bi kod nas bilo vraceno na 28.900km pa bi prstalo samo. I jos bi se cudili kako je u odlicnom stanju za tu kilometrazu, a motor realnih 350.000km ;)


Hohštapler

Ja se kladim da 90% motora iz uvoza ima preko 100.000 realnih... ili su havarisani pa sredjeni.
Uostalom, pogledate njihve oglase pa skontate da su kod njih motori ili skuplji ili ista cena ko kod nas, ili su dre¹evi, koji su d¾aba.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

V.ROSSI 46

https://www.polovniautomobili.com/motori/10529564/bmw-r1200gs-adventure

evo ovaj ide na 15.000e
2 godine mladji
kilometraza upola
iste krake na ruckama ha ha ha


mkt

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Oktobar, 2017, 14:33
...moracu da aktiviram ponovo onu moju temu poredjenja kola i motora...
Porediti novu aftiku i ovo - nema smisla. Ovo je X6, afrika je nesto drugo ;)
nova afrika je za ovo KTM hah

V.ROSSI 46


V.ROSSI 46


V.ROSSI 46


Hohštapler

Odlièno, idi kupi.



ps.
kolko godina ti ima¹?

pss.
sve verujem da æe neko da skine cenu za 2000e.... [facepalm]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

perlx


Kanarinac

Jesi ti buraz nekad kupovao neko vozilo, ne mora motor. Spustio covek cenu 1500 evra, a nije ni zvao coveka. Ljudi nece 200 evra da spuste,a ne 1500 evra. Ovaj nas troluje 100%, ne verujem da je ozbiljan

Major

Jefto ne cimaj se previse oko nebitnih stvari.
Samo budi strpljiv i zvace te pravi kupac. ;)
Jedino sto krece malo losije vreme pa moras da se strpis malo duze :D

@ Kanarican - Spustaju ljudi cene, ako imaju vec neko drugo vozilo pa im je onda ajde da prodaju da im ne stoji ovo drugo. Normalno nece neko da ti spusti 1500 eura ako mu vozilo vredi 2000, ali ako je cifra veca moze da se postigne dogovor pogotovo kad su obe strane normalne :)



V.ROSSI 46

@ Kanarican - Spustaju ljudi cene, ako imaju vec neko drugo vozilo pa im je onda ajde da prodaju da im ne stoji ovo drugo. Normalno nece neko da ti spusti 1500 eura ako mu vozilo vredi 2000, ali ako je cifra veca moze da se postigne dogovor pogotovo kad su obe strane normalne Smiley

sve je tacno

licno sam kupio suzukija gsxr 1000
na oglasu cena 10.600e
licno kupio na 9.000e

drugi motor cena na oglasu 9.200e
kupio licno na 7.750e

na motorima polovnim kojim kostaju 15000e ili vise
sa cistim kesom bez zamena spusta se ladno cena 1.500e i vise

drugar kupio bmw x5 2014 godiste  cena na oglasu 55.000e
kupio ga licno isao sa njim na 51.000e

e sad ko hoce da proda taj ce i da napravi cenu
a imas i one koji prodaju ali mole boga da se niko ne javi jer im je zao motora ili kola

naravno da na motorima ili kolima koji kostaju 2.000e 2.500e 3.000e mozes spustiti 100e do 200e ili cak 50e jer su jeftini

pozdrav i srecna prodaja


milomir22

A ima¹ i one treæe, koji bi da promene motor, ali ih boli patka da nekom poklone 1500 ili 2000 evra, pa okaèe oglas, ako prodaju 200-300 evra ni¾e, zamene motor, ako ne uspeju u tome, ostanu na svom proverenom motoru i skinu oglas da ih ne smaraju majmuni koji po 100 puta tra¾e da im skinu 2-3 soma evra, iako im je u startu reèeno da taj film neæe gledati.

Ja stavio oglas za x9 na 900 evra i re¹im da ga dam najni¾e za 850. Zove neki ljakse i ja mu ljubazno objasnim zbog èega je ta cena i da ispod 850 sigurno neæe iæi dole. On iznerviran vièe kako nema ¹ansi da ode za te pare i da æu morati na kraju nekom da ga poklonim za mnogo manje od 600 evra, koliko mi je on ponudio. Ja ga "poklonim" bratu od tetke za 650, zato ¹to me je èovek mnogo zadu¾io u ¾ivotu, a pitao me je bukvalno koliko $ da ti donesem, da sam rekao 1000 evra, prodao bih ga za 1000.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr