Glavni meni

2014 BMW R1200GS Adventure

Započeo Jefta, 13 Septembar, 2017, 17:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hattrick


Boban_m

Malo je kume. Posle onog u Novitetima najmanje sto mozes da uradis je da kupis ovaj motor ;D

viper

Dobar jeste ali je ru¾an za medalju.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 25 Oktobar, 2017, 22:31
Malo je kume. Posle onog u Novitetima najmanje sto mozes da uradis je da kupis ovaj motor ;D

[rofl] [rofl] [rofl]

Necu ove dzabaleske, skupljam pare za Afriku, jos samo dva placa i stan da prodam, i moja je.  :)

megaidiot

rd07?

Citat: viper poslato 25 Oktobar, 2017, 22:32
Dobar jeste ali je ru¾an za medalju.
istina, najlepse sto su napravili je bio r1100gs, posle upropastise izgled, osim sto 1150 ima lepe farove.

Hattrick

BMW je svakako oduvek uvek imao specifican dizajn za motocikle u odnosu na ustaljene dizajnerske norme japanaca. Sad kao i za sve ostalo, neko voli, neko ne.

megaidiot

meni lepo kad 'adventure' motor ima mad max fazon (klr650, dr650, r100gs dakar, dobro olupan transalp ili dominator) - samo sto bmw ima samo mad cene

Boban_m

Citat: megaidiot poslato 25 Oktobar, 2017, 23:06
istina, najlepse sto su napravili je bio r1100gs, posle upropastise izgled, osim sto 1150 ima lepe farove.
Prvi put kad sam vidio GS1100 i onaj kljun mislio sam da se vlasnik zajebava. Moderni GS nije ruzan ni malo.

megaidiot

meni se bas svidja sto gornji kljun nema ama bas nikakvog smisla. :D
vise niko ne pravi takve gluposti, zato mi je super moto morini granpasso, ali to je imaginarni motor, cas postoji, cas ne postoji.

V.ROSSI 46

lep motor ali za 15.400e motor sa 50.000km puno para
kupis suzukija v-storm 1000 novog i ostane ti kusur ili hondu afriku 1000 i ostane ti kusur

feelgod

Da burazere ali ovaj motor je 10K kao nov skuplji od oba, i za 100k ljudi na planeti mnogo bolji izbor.
Zato ne treba mnogo se mesati u trzisnu cenu, ovaj je jos i jeftiniji od ostalih.

feelgod

Dodatak, za 100k koji ga imaju i verobatno 100M koji ga samo zele.
Ja sam u grupi zelja :)

Hohštapler

...moracu da aktiviram ponovo onu moju temu poredjenja kola i motora...
Porediti novu aftiku i ovo - nema smisla. Ovo je X6, afrika je nesto drugo ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

dobra je cena, vidi sta sve od turateka i ostalih pizdarija ima i kolko to kosta.

VR 46

Он се тек разрадио на 50000км  8)
Twist of wrist!

V.ROSSI 46

da ali ogromana vecina ljudi kupuje ovaj nov motor
sto kod nas nije tako  mi kupujemo vecinom polovne motore
bmw za za prvih 6 meseci prodao u svetu 15.500 komada tih motora
ko ima 15.000e uvek ce dodati i kupiti nov , a ne sa 50.000km kupci su kod nas uglavom doktori advokati jer je to sad postao prestiz ovaj motor .
a sto se tice poredjenja sa kolima imas na oglasima bmw m3 2015 presao 8.000km i trazi 10.000e manje od novog a nov 80.000e , a on trazi 70.000e to nece prodati nikad vrh 50.000e ako dobije i da vodi na veceru
ovaj bmw iz oglasa vrh 12.000e i da vodi na veceru 

milomir22

#56
Za te pare mu je bolje i da ga ne prodaje (12 000e), nego da se vozi kao èovek i sebe da izvede na veèeru [rofl] [rofl] [rofl] , eventualno i ribu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Jefta

Citat: V.ROSSI 46 poslato 26 Oktobar, 2017, 15:36
da ali ogromana vecina ljudi kupuje ovaj nov motor
sto kod nas nije tako  mi kupujemo vecinom polovne motore
bmw za za prvih 6 meseci prodao u svetu 15.500 komada tih motora
ko ima 15.000e uvek ce dodati i kupiti nov , a ne sa 50.000km kupci su kod nas uglavom doktori advokati jer je to sad postao prestiz ovaj motor .
a sto se tice poredjenja sa kolima imas na oglasima bmw m3 2015 presao 8.000km i trazi 10.000e manje od novog a nov 80.000e , a on trazi 70.000e to nece prodati nikad vrh 50.000e ako dobije i da vodi na veceru
ovaj bmw iz oglasa vrh 12.000e i da vodi na veceru  


Ako mislis da je 50.000km za motor mnogo onda ne znam sta da ti kazem. Ne za ovaj nego za bilo koji motor. U Srbiji je misljenje da ako motor predje iloe iznad 30.000 da je samo za otpad i da nicemu vise ne vredi.

Ako uporedimo cenu mog motora i novog iz salona razlika je vise 10.000e. Nisam bas siguran i da ti ljudi koji imaju dosta para bi pre dali 10.000 vise za nov ili za moj. Mislim svaka tebi cast ako tebi nije nikakva razlika izmedju 25.000e i 15.000e super za tebe. Ocigledno nije ovo motor za tebe jer bi ti uzeo samo nov. Slazem se. Novo je ipak najbolje.

Meni je ovaj motor sjajan i putujem sa njim sa osmehom na licu, boze moj ako se ne proda vozicu ga i dalje. Za cenu od 12.000 mozda ce otici za jedno 3-4 godine i sa 100.000km na satu. Jbg takvo je trziste, a dobri proizvodi imaju visoku cenu.

Hurricane

..pusti ga vidis da ide redom po oglasima i troluje  [rofl]


Jefta

Citat: V.ROSSI 46 poslato 26 Oktobar, 2017, 10:30
lep motor ali za 15.400e motor sa 50.000km puno para
kupis suzukija v-storm 1000 novog i ostane ti kusur ili hondu afriku 1000 i ostane ti kusur

Jeste istina, Aftika je oko 14.900 e DCT verzija (nisam siguran), V strom nisam ni proveravao. Super tenera je oko 14.000 isto. Mada mali problem je da kada sam ja formirao cenu koja je meni prihvatljiva za BMW-a ja sam se vodio iskljucivo cenom novog BMW-a, a ne cenom nove afrike ili Super Tenere. Da budemo iskreni, sve su to sjajni motori koji pruzaju isto za manje para, ali sigurno nisu u istoj klasi tako da im ni cena nije ista. Naravno da ljudi sa svojim parama mogu da rade sta hoce, i da kupe ili novu AT ili ST, ali to nece biti BMW, ako je to ono sto su hteli.