Glavni meni

agv,hjc,kappa,mds po narudzbi

Započeo sasa ns 1, 09 Septembar, 2017, 13:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

HJC није удобан и тих? Имам HJC RPHA 10+ и одушевљен сам са њом,тиха а о удобности да не причам,као да је прављена по мојој глави.
Twist of wrist!

Bojan

Citat: VR 46 poslato 11 Septembar, 2017, 19:00
HJC није удобан и тих? Имам HJC RPHA 10+ и одушевљен сам са њом,тиха а о удобности да не причам,као да је прављена по мојој глави.
Udoban jeste, lagan jeste ali vizir onako pinlok fabricki smece, kacigu nije preporucljivo nositi po hladnoci posto zatvaraci ne funkcionisu dobro. Po kisi je nisam probao ali pretpostavljam da ni tu nije sjajna.
Sa druge strane nije ni preskupa.

UFF

ja maziju rekao da uzme hjc kad me je pitao koju kacigu da kupio jer sam je i ja kupio kao prvu jer je tad bila najbolje u odnosu uliozeno/dobijeno

razjebala se i povecala za dva broja posle dve godine na mojoj glavi i sistala i pravila buku za sve pare

mazzi promenio jos par komada hjc-a posle toga i na svakoj mu se sjebao vizir ukljucujuci i onu karbonsku najnadrkaniju sto imas

zakljucak: kontrola kvaliteta nula = proizvod sranje





@ kanarinac jesi li ti ikad vozio najnadrkaniji naredji model vozila nekog usranog priizvodnjaca recimo fiat za primer?

nisi?

e pa sta seres onda? :D


ako pise fiat jbt ne moram da ga vozim da bi znao da je sranje

nek potrose malo vise na marketing (sto je laksi deo) i nek proslede proizvodnju u japan da se svaka kaciga pravi rucno (sto je nemoguca misija) pa cu onda ja kao neznalica i zrtva marketinga da ih uzmem u obzr :)  a do tad  [nono]

Kanarinac

Fiat nema premijum klasu, a opet poredis babe i zabe. To ti je kao sa mobilnim telefonima, uzmes bilo koji flag ship model i neces pogresiti.

ninja66

A SCHUBERTH S1 pro ? Ventilacija u odnosu na SHOEI ?

Charuga

Ja uzeo SHARK...opet...ovaj put Spartan Carbon i prezadovoljan...