Glavni meni

Suzuki Bandit 1200S 1998 mo

Započeo stilgar, 06 Septembar, 2017, 18:05

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Lazic

#41
Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Decembar, 2017, 16:54
Citat: Laziæ poslato 10 Decembar, 2017, 15:27
Naravno da neæe... Juèe gledao za mcWelju CB500 iz 2001 za 800e, mo¾da i manje, na oglasima ER-5 iz '99-te za 500...
Где?
Za ER-5 je prvi link u googlu kad ukuca¹...




edit:
Nije ista pretraga telefonom i na kompjuteru...  [facepalm]







ЯЭВОЛУТИОН

580 e
aleksinac....znaci 100 evra da odes i pogledas....ako ides jos jednom da prevedes jos 100 e
gume su verovatno za zamenu sto je jos 200, lanac i lancanici takodje jos 150, plocice 50 ulje filteri i svecice jos 100...rad nije uracunat...
hajde da seberemo

stilgar prodade svoj pre dve godine za 1200...sa novim gumama i plocicama, uradjenim servisom i race auspuhom....i to jedva....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan


stilgar

#44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Decembar, 2017, 12:57
580 e
aleksinac....znaci 100 evra da odes i pogledas....ako ides jos jednom da prevedes jos 100 e
gume su verovatno za zamenu sto je jos 200, lanac i lancanici takodje jos 150, plocice 50 ulje filteri i svecice jos 100...rad nije uracunat...
hajde da seberemo

stilgar prodade svoj pre dve godine za 1200...sa novim gumama i plocicama, uradjenim servisom i race auspuhom....i to jedva....
Za 1400 ga prodade stilgar i kupih XL600LM a onda dodah malo i za X8 za svaki slucaj. Eno ga moj ER5 na oglasu opet je 1400 u cupriji je mislim.
https://www.polovniautomobili.com/motori/10500049/kawasaki-er-5

Hohštapler

A na kom polovnom motoru budu nove gume i sve tip top?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 11 Decembar, 2017, 20:15
A na kom polovnom motoru budu nove gume i sve tip top?
evo ti sad na banditu dunlop gume nove kupljene u martu 2017, presle 3000 km moje voznje ko baba do pijace, did lanac i lancanici, nov aku, sad kod bokilica nov filter i motorex 10-40 i cackanje karbova. Jedino nisam menjo plocice napred reko Rev ima pola mesa ne diraj teraj. ako mi ostane na prolece ce biti i nove plocice. Na kavi bilo isto sve skoro stavljeno plus sam menjo lanac bregaste, zadnje paknove nove, plocice, auspuh race, aku, ma bio je ko lutka al pundravci su cudo. Kad spopadnu ne pustaju :) Sad bih nekog copera drag star yasminu il shedovku neku da se vozim kako dolikuje mojim godinama :)

Lazic

Ne luduj bre, kakav èoper... :o :o :o ;D




@Alja und ®iva:
Onda onaj CB500 za 800 i nije lo¹a kupovina, treba da se registruje i tera...

mi¹ko_kolo

Na ¹edouku nemoj ni da pomi¹lja¹. To je toliko tvrdo, da hoæe bubrezi da otpadnu.

Lazic

I k'o svaki èoper stalno ima¹ oseæaj da æe¹ svaki èas da padne¹... ;D

mali_zmaj

I neupravljiva,barem ove starije shadovke...
jin-jang

Malenov

Citat: Gavrolini poslato 09 Decembar, 2017, 21:43
Bokic je svog davao dosta povoljnije. A bio je brutalan. Jos ga on nesto nasvirao kao da je to uopste i potrebno.

Ако мислиш на Бокилићевог бандита. Тај је код мене.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 11 Decembar, 2017, 21:30
I neupravljiva,barem ove starije shadovke...
Citat: Laziæ poslato 11 Decembar, 2017, 20:50
I k'o svaki èoper stalno ima¹ oseæaj da æe¹ svaki èas da padne¹... ;D
Na to sam mislio... :)

stilgar

probacu copera pa cu videti, svasta mi se mota po glavi. Dok i ako se proda bandit, jahacu suzanu nije problem.

ЯЭВОЛУТИОН

da kupimo mi tebi neki gsx 750 ili boldora....u skladu sa godinama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ako veæ hoæe¹ kruzera Vulcan 900 razbija,na testu uzeo sve kruzere...,i po koènicama,i po udobnosti,agilno¹æu,koliko kruzer mo¾e biti,i pouzdani su...

s tim da naglasim na testu,ja vozio nisam...
jin-jang

megaidiot


stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Decembar, 2017, 14:10
da kupimo mi tebi neki gsx 750 ili boldora....u skladu sa godinama
Nemam nista protiv boldora, plavi za decake ako bude 😎

Lazic

Ne, ne, ne, nikako... Crven ili nijedan... :D Boldor mo¾e samo u crvenoj boji... Metalik bordo i sliène nijanse...

stilgar

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2017, 18:35
Ne, ne, ne, nikako... Crven ili nijedan... :D Boldor mo¾e samo u crvenoj boji... Metalik bordo i sliène nijanse...
sta fali plavoj :)



ma svejedno moze i srebrna :)