Glavni meni

Suzuki Bandit 1200S 1998 mo

Započeo stilgar, 06 Septembar, 2017, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Oktobar, 2018, 09:35
Kolko placas motorex?
950 din litar u motolandu, ako imaju kantu od 4l onda je 3200 din. Ja kad sam uzimo nisu imali pakovanje od 4l na stanju.

Hohštapler

To je super cena. A da ne kazem da je od budjavog motula 5100 tri koplja iznad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Gavrolini

Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Oktobar, 2018, 09:54
To je super cena. A da ne kazem da je od budjavog motula 5100 tri koplja iznad.
Pa i crna modrièa je tri klasa bolja od motula 5100. Kad malo bolje razmislim ne mogu da se setim ni jednog ulja goreg od motula 5100

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hurricane

Citat: stilgar poslato 14 Avgust, 2018, 13:47
kupljeno ulje za zamenu na kraju sezone da ne jurcam kad ga nema :) ako motor nadje kupca pre kraja sezone ulje ide uz motor.  [cheers] [cheers] [flashing]



Gledao sam ovo ulje koje si ti kupio na sajtu Motorexa ga nema, pitam jer bi ja kupio isto

https://www.motorex.com/en-us/moto-line/motor-oil/#4-stroke-motor-oil

kakvo je to ulje, jesi li ga sipao ranije?

rboban

A i pakovanje je staro, odavno se MOTOREX ne pakuje tako...
Ride It Like You Stole It

Hurricane

..i to htedoh dodati, a ja kad sam zvao moto land pre neki dan dobili su na stanju pakovanje od 4L, odakle

stilgar

Citat: Hurricane poslato 10 Oktobar, 2018, 11:53
Citat: stilgar poslato 14 Avgust, 2018, 13:47
kupljeno ulje za zamenu na kraju sezone da ne jurcam kad ga nema :) ako motor nadje kupca pre kraja sezone ulje ide uz motor.  [cheers] [cheers] [flashing]



Gledao sam ovo ulje koje si ti kupio na sajtu Motorexa ga nema, pitam jer bi ja kupio isto

https://www.motorex.com/en-us/moto-line/motor-oil/#4-stroke-motor-oil

kakvo je to ulje, jesi li ga sipao ranije?
i sad mi je u motoru, sipano prosle jeseni na kraju sezone, nista bolje ni losije od bardala 10-40 koje sam sipao ranije jer su u istom cenovnom rangu.

El Jefe

Рок трајања моторног уља је три године, раније пет. Ако се чува у складишту.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

pa ti budi pametan, na kraju sipa¹ modrièu i boli te uvo bar zna¹ ¹ta si sipao, motor kad je dobar ne oseæa neku razliku

sad mi je sumnjivo i ovo njihovo Formula 4t iako je u nazovi novoj motorex ambala¾i i ima ga na sajtu njihovom


izvini Stilgare, mo¾e cela ova strana u omiljenu nam temu o uljima da se prebaci, zamoljavam

stilgar

Pakovanje verovatno zavisi od regiona gde se prodaje. Evo poledjine pa koga ne mrzi moze da procita.

Kostić

eneos u frigostroju kod uvoznika, srad ga je imo ne crèe u grdno crveno

stilgar

Zamenjeno ulje i filter. Cena ista. Ako se ne proda do marta 2019 tj. do sledeca registracije necu ga ni prodavati posle. Svi koji me znaju ukljucujuci i majstora kazu da sam lud sto prodajem, pa sam se zabrinuo malo. Mozda su ljudi u pravu 😀

Lazic


stilgar

Nadjem sad na kraju sezone kappa nosac za kofer sa plocom. Dve sezone se patim bez kofera i sad ima . Sta cu, kupim. Sutra montiram i kacim slike kako mu chuchi.

Gavrolini

A koja je to ista cena? Mozda bih ja uzeo, da ga vozam dok mi ne dosadi, jedno mesec ili dva :)

stilgar

Citat: Gavrolini poslato 30 Oktobar, 2018, 18:15
A koja je to ista cena? Mozda bih ja uzeo, da ga vozam dok mi ne dosadi, jedno mesec ili dva :)
2300 bez nosaca :)

jevta