Glavni meni

®enski moto izlet

Započeo Sandra, 02 Mart, 2011, 17:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nella

A mene  chekate gde i kad....????????

Silvana

U pola 11 na Autokomandi.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Sandra

Necu da ti kazem ,........ celavi....

balcan girl

zavidiiiim  :'( :'( :'( :'( devojke hocem i ja na letoooo sa vamaaaaaaaa kad odem na godisnji odmorrrrr jel moguuu?
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Neæemo valjda èekati leto. Biæe ne¹to izmeðu ako se ja pitam, a na leto se podrazumeva.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

ma ja necuu nego cekam godisnji odmor ....jebe me vremee slobodno koje nemam jer radim i vikende :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Sandra

Ja najverovatnije sa ovom voznjom zavrsavam ovogodisnju sezonu! Zao mi je sto necemo zajedno voziti neki drugi put!
Mozda tek sledece godine.....
Necu da ti kazem ,........ celavi....

balcan girl

pa sandra videcemo se boze zdravlje da dodjemo u posetuuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

rboban

Neka PRIPREMNA zurka pre toga?
Ride It Like You Stole It

ljilja-pei

Drage dame su upravo napravile pit-stop, popile kaficu kod mene i produ¾ile gde ih put nanese! :) :) :)

Bravo Sandra, Silvana i Nela!!!

Ljubila vas ja :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

Silvana

U¾ivale smo u svakom trenutku, a naroèito na kafi kod Ljilje!  [cheers] [clapp]
Drago mi je ¹to smo se upoznale, Ljiljo, a èim proradi spa u Alibunaru, javljam da se organizujemo! [yahoo]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

misa-pei

Mile moje dame, s jedne strane mi je jako žao što vas nisam sačekao i video se sa vama, a sa druge, ipak je ovo bio ženski izlet, te mi je drago da nisam svojim prisustvom pokvario koncepciju. Naravno, biće prilika da se družimo u mešovitom društvu. Jako mi je drago da ste bile kod nas (ili, kod Ljilje).
Država je najveći neprijatelj naroda

Silvana

Pozdrav, Mi¹o; verujem da ste vi u¾ivali u svom blatu koliko i mi u kafenisanju na suncu! A ima dana, videæemo se!
Sad èekamo Sandru s fotkama.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

UFF

Citat: Sandra poslato 25 Mart, 2011, 22:07
Ja najverovatnije sa ovom voznjom zavrsavam ovogodisnju sezonu! Zao mi je sto necemo zajedno voziti neki drugi put!
Mozda tek sledece godine.....

bikoz vaj ?

opravdano ti je samo ako si u istoj situaciji kao zverka

rboban

Zverka je u naprednijoj situaciji za nju.... :)
Ride It Like You Stole It

Sandra

Citat: rboban poslato 28 Mart, 2011, 11:01
Zverka je u naprednijoj situaciji za nju.... :)

Tako je.... Zver me sije za 5 meseci.....

U svoju opremu vec odavno ne mogu da udjem, pa sam u ovoj voznji pozajmila opremu od dragog. I to polako postaje tesno, a vidi se vec i na jednoj pozerskoj fotki kako se stomak vec zaokruglio....

Dace Bog da se jos vozim ove sezone, ali bez ikakvih organizovanih voznji.


Ljiljo hvala na divnom gostoprimstvu!

Cini mi se samo da nam je to druzenje bilo pre kratko, pa da smo sve ostale nekako nedorecene, pa stoga predlazem da se ubrzo opet nadjemo  i provedemo vreme u kafenisanju i zenskim pricama...
poljubac za tebe draga....    [ljubav]

p.s SSZGO bio si upravu.... Ova tema je izgleda bila otvorena samo za par zena iz citave Srbije. Ostale se jos nisu probudile iz zimskog sna......



Necu da ti kazem ,........ celavi....

Sandra

a sad malo fotke......

Nasle smo se na pumpi kod auto komande gde nas je docekala i otpratila jedna krupna i brkata zena....



A ovoj voznji se prikljucilo i cudoviste iz Loh Nesa zvana Ne(n)sy na svom skuteru.



Ako do sada niste upoznali akterke ovog izleta ili vec neke od onih kojima repovi i kike vire ispod kaciga a srecete ih skoro svakodnevno u gradu a pitali ste se kosu te zenske, evo i odgovora:



ili Sandra Silvana Nency i Nella

Necu da ti kazem ,........ celavi....

Sandra

Nekima je kao domaci zadatak ostalo da se popnu na toranj, pa su to morale i ovekoveciti fotkama sa sve dokazima!














Posto sam vec od ranije ispunila svoj domaci, ja sam ostala dole da cuvam malenu ergelu od tinejdzera napasnika iz Kostolca.....
C,c,c,c,c,c,c.... cega sam se ja sve naslusala dok sam cekala zene da se vrate s osvajanja tornja.....


Inace pred samo skretanje na Avalu su nas presisali Uff I SSZGO.....  Pa i niste neki!   ;D



Necu da ti kazem ,........ celavi....

Sandra

Evo i jedne klasicne pozerske fotke..... Na njoj se vidi kako Stomak raste i raste.....



Jos malo poziranja...




Pa posto smo se neocekivano najavili kod Ljilje u goste, morali smo i da naberemo malo poljskog cveca jer kako kazu babe : "Ne valja se u goste praznih ruku!"





U nekim momentima neke su htele i da odmere snagu pa.....



Nakon silaska sa Avale, Nancy nas napusta i vraca se u Beograd.
Nju cemo kasnije opet sresti u semaforu na gulasu....







Necu da ti kazem ,........ celavi....

balcan girl

bravo devojkeee :D prelepe steeeeee :D extra su fotkiceee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!