Glavni meni

Udario me auto I pobegao

Započeo freepartyman, 31 Avgust, 2017, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

au, al te iscepo majku mu jebem, al ovo dobro izgleda. samo da koleno ostane u funkciji i ima digra¹ fudbal uskoro

freepartyman

Fizikalna I navodno sve ok...trebao sam odavno da budem na stakama ,pa me to odlaganje izludjuje..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

megaidiot

jel imaju stake slepci? znam da sam ja jurio ljude da pozajmim nisu imali, do sad se sigurno nije nista promenilo.

Major

Citat: viper poslato 04 Septembar, 2017, 12:02
Au ba¹ ru¾no izgleda

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока

Zato sto kad te nasi doktori usivaju zabole ih patka da obrate paznju kako to rade.
Mene je usivao kad sam imao udes u mraku kaze jbt nikad ovo nisam radio u mraku i covek uze i usi me. Izgleda katastrofa al sta da se radi gde zivimo dobro je da te i okrpe.

@Free - Nadam se da ces brzo da se oporavis i da nadjes osobu koja te je udarili..

VR 46

Имам ја штаке да позајмим за колегу,алуминијумске,лагане,брзе  [ninja] [kawasaki_ninja] [sutirakamen]  [cheers]
Twist of wrist!

makinjo

Rossi stake :D Bedak i njemu ce trebati :D

Kolega drz se a za majmuna koji te je oborio sve najgore. Inace i ja pre dve godine imao slicnu situaciju samo sto sam izbegao kamikazu i zavrsio pored puta oljusten....

freepartyman

Imam stake,hvala na ponudi😁💪
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Ivicat

da bogda ih se sto ranije oslobodio

castor

Ako je bus GSP-a mo¾da mogu da pomognem oko snimka. Barem da ga ti dobije¹, a za dalje...
It's the ride that matters, not the bike…

DraganPavlicevic

U saobraæaju svako mo¾e da omane i da izazove udes sa veæim ili manjim problemom. Ali kada vinovnik pobegne, za takve mora da postoji vaspitna mera u vidu palice za golf marke "Jamaha" (i to 5-ica).Tek toliko da se olo¹ u startu nauèi pameti, a ¹to se love tièe...pa to se podrazumeva i to x 3 u odnosu na materijalnu ¹tetu. Mlad si (Bogu hvala), pa æe i povreda brzo zarasti. ®elim ti brz oporavak.

kiboa

smor zivi, zelim ti brz oporavak

Hohštapler

..mi imali neke ¹take kad je buraz slomio prst na nozi, ali smo ih dali posle... to je jedna od stvari koje se ne pozajmljuju nego "neæe mi vi¹e trebati"...

Buraz, haos kako ovo izgleda, neæu da mraèim. Da nam ¹to pre zaceli¹ pa nazad u sedlo :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nuadal85

Jo¹ nije isplivao auto i neodgovorni vlasnik? Majke mu/joj ga spalim!

viper

Mora da je auto sakrio u neku gara¾u, poku¹ajte da ga potra¾ite tu, pojaviæe se kad tad 😠 onda ga lepo olupati zajedno sa autom 🔨
Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

SSZGO

moraces full sleeve da radis na toj nozi da sakrijes oziljke

videcu i ja u kraju da li ima neki c3
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Neka novost?
Jesi uspeo bar snimak da uzmes?

Lazic

©to bi sakrivao o¾iljke...?

freepartyman

#97
Citat: castor poslato 06 Septembar, 2017, 20:23
Ako je bus GSP-a mo¾da mogu da pomognem oko snimka. Barem da ga ti dobije¹, a za dalje...
Znacilo bi mi bas mnogo,jer izgleda da policija nije ni uzela snimak iako je vozac tvdrio da ima kameru...Sad sam pokrenuo neke veze a se uzme snimak ali svaka pomoc je dobrodosla. [cheers] 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

Dakle, 30.08.2017. godine oko 10 ujutro. Gdje taèno na Ceraku? Zna¹ li ne¹to vi¹e o autobusu, da li je GSP ili privatnik? Mene pitaju, pa i ja tebe onda...
It's the ride that matters, not the bike…

freepartyman

Gsp,52 linija oko deset ujutru..
I became a beast to rid myself the pain of being a man