Glavni meni

Drugari treba mi pomoc

Započeo yamahar6dejan, 26 Avgust, 2017, 12:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

yamahar6dejan

Ispala mi kaciga direkt na vizir i pukao mi je sa jedne strane sistem za kacenje,u pitanju je hjc rpha st,da li neko zna gde to ovde moze da se naruci? Hvala Vam unapred


ninja66

Guevara u BG ?
Louis preko Sekule ili Bere.

Hurricane

Hahaha, pa sta je to Dejane druze, i meni u cetvrtak ispade ona Shojka sto uzesmo od tebe skoro, isto jurimo vizir trenutno..

Da ne poverujes..


yamahar6dejan

Ne znam brate,kod mene je kriv motor,stavio na sic a dukati se trese,zaboravio sam da to nije japanac😂 dobro za shoei znas gde ima😀
Ninja hvala zvacu u ponedeljak,ako nemaju onda cu videti u louisu👍

Hurricane

Znam, eno 7500rsd  [rofl]

Ajd sa srecom  [cheers]

Daj slike Dukca [watching]

yamahar6dejan


yamahar6dejan

A tebi je vizir pukao? Meni vizir nista,jedna tackica,a ovo sto se kaci puklo ma tri dela,valjda zato sto je bio otvoren kad je pala🙂

UFF

Citat: Hurricane poslato 26 Avgust, 2017, 13:54
Hahaha, pa sta je to Dejane druze, i meni u cetvrtak ispade ona Shojka sto uzesmo od tebe skoro, isto jurimo vizir trenutno..

Da ne poverujes..



daj fotku
nema sanse da je pukao mozda je samo izgreban

Hurricane

..da, ne stigoh da odgovorim samo je izgreban, ali u vidnom polju, ekstra je prosla s obzirom da je u punoj brzini spala sa motora na asfalt..

Nista me vise ne pitajte [zena]

Grof

Probaj i u Motoland-u... oni su sada zastupnici za HJC :)

UFF

pitam jer sam licno shoei vizir presavio preko kolena na suprotnu stranu, pusti ga i on se vratio bez ikakvih tragova ostecenja tako da nema jebene sanse da pukne prilikom pada same kacige na asfalt

bucko

#11
Posle udarca u jeep i asfalt moj vizir otpao,sav izgreban al ceo


yamahar6dejan

Nasao sam motolandu,zvao guevaru oni vise nisu uvoznici hjc kaciga,tako da drugari hvala vam [cheers]

Kostić

moja LS2 posle kuke, branika, zadnjeg ve¹anja i asfalta samo izgrebana i puko jedan nosaè vizira. vizir mi posle otpo u gagarina. stavio sam drugi vizir i nema brige. jes kurac od kacige i nije bezbedna kako ka¾u ovi moderni poznavaoci materije i  kurcojebi ¹to valjaju plastiku za pesto evriæa, al meni pomogla puta dva. drugi put preko one kocke od ivice kod ufa. iè joj ne fali. cela ko luèe. tolko o tome.