Glavni meni

11. MotoGP 2017 - NeroGiardini Motorrad Grand Prix von Österreich

Započeo Hohštapler, 11 Avgust, 2017, 20:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

Citat: Hurricane poslato 13 Avgust, 2017, 19:36
Taj potez sto mislis da je dokaz srca je u stvari kukavicki pokusaj da osujeti pobednika, ovaj put dovija ranije i rossija i druge, po cenu i da obori drugog vozaca jer na umece nije uspeo, ali i Dovi ga je izvalio i navukao ga, zato je i odmahnuo rukom posle, u fazonu: mene si nasao retardu mali, ajd pali..

I da pokusaj je osim sto je bio nesportski bio je i za kaznu bez ikakve dileme, ali jbga Honda je to..

I zato se i mali onoliko slihtao posle Doviju da mu nije bilo bitno koliko se blamira, i tu ga je ovaj prozreo, mnogo je bre mali...


ma da, da je Rosi to uradio to bi bil "legendarni pokusaj obilazenja u zadnjoj krivini" ko u Herzu sa Gibernauom. Markez probao, Dovi prikocio, Maekez uspeo da ispravi motor, Dovi dao gas i pobedio. Markez pri tom vodeci u sampionatu izgubio bi mnogo. Dal je bilo riskantno? Jeste, al borili su se do kraja. Da je MM odustao od borbe 2 kruga pre kraja onda bi bilo "vidi sisica nema herca za fajt". Ustvari ti mrzis Markeza jel da :) koj je kurac uopste dolazio da vozi kraljevsku klasu i pri tom uzo tri titule i otezo Rosiju posao? pa pocni polako da mrzis i Dovija jer ni on nece da da Dedi titulu na tacni, naostri se da mrzis Vinjalesa jer moze i njemu da se omakne, a tek Lorenco sledece godine, kad se navikne na ducati pa poludi i uzme titulu. Jbg do tad ce Deda da ima 40 godina  












Hurricane

Meni ne ide u glavu kad cete shvatiti da Rossi vise nikad i ne mora da pobedi a kamoli titulu da uzme, najveci od svih ikada i nikad niko od ovih kompleksasa malih nece dostici njegov nivo, bre!!

stilgar

daj boze da pobedjuje i da uzme 10 titulu da budu jos zanimljivije TRKE. Cek cek pa sve one zute tribine nece vise gledati trke kad se Deda povuce :) propade motogp :) za tvoju informaciju Deda ce da vozi i do 50te, ako bude trebalo, jer mora da prestigne Agostinija i bude broj jedan i po broju pobeda. Rosi sujetan? ma jok :)

Biker-Boy

Svaka cast Markezu, al nek vec jednom skupi muda i napusti Hondu, (kao sto je Rossi uradio posle 3 titule) i nek ode u Yamahu, Ducati...
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

Citat: eclipse4 poslato 12 Avgust, 2017, 02:36
Citat: Ho¹tapler poslato 11 Avgust, 2017, 22:07
Pro¹le godine je ducati ovde ubio.
Vidimo li mi to Jorgea na postolju? :D

ako se bude racunalo od zadnjeg mesta ka prvom.

da se racunalo danas od zadnjeg mesta ka prvom - Rosi je bio blizi podijumu nego Lorenco  ;)

srbac

Markez æe æe u buduænosti uzeti i 10 a i jos neku vise titulu. Mlad ja a i lud, dobar....
Deda je legenda bio, legenda æe i ostati !

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 13 Avgust, 2017, 22:51
Svaka cast Markezu, al nek vec jednom skupi muda i napusti Hondu, (kao sto je Rossi uradio posle 3 titule) i nek ode u Yamahu, Ducati...
ako se ne varam posle te tri titule u hondi Rosi je trazio masnu platu, al u hondi je bila filozofija motor je bitan, vozac je zamenjljiv pa se nisu dogovorili, al mu slabasna Yamaha tada izadje u susret i ostalo je istorija. Posle tog transfera su i ostali vozaci profitirali sa masnijim platama. Jedna od korisnih promena za koju je zasluzan.

Biker-Boy

Pa pazi, uzeo je 3 titule za Hondu, imao je svo pravo da trazi vise love, dokazao je da vredi, ali da, gresis, nije to bilo zbog love, vec upravo zbog toga sto su ga tovarili da pobedjuje samo zato sto Honda ima najbolji motor na gridu, prvenstveno ga je negov najveci rival Biaggi (Yamaha) tovario, i jebga, kontam da mu je to smetalo do jaja, i onda Rossiju puko film i urade oni rokadu, ode Rossi u Yamahu a Biaggi u Hondu , i Rossi im sledece godine (2004) svima zapusio usta sa novom titulom.
+ Rossi je zeleo malo vise da se pita i vece ucesce u razvoju masine, a ocajna Yamaha ga je s rasirenim rukama docekala i omogucila mu sve to.

I u te 3 Rossijeve titule u Hondi, treba uzeti u obzir da su bile na potpuno razlicitim masinama, jedna na dvotaktnoj 500cc masini, a druge 2 na 990cc cetvorotaktnoj.
I feel the need..... the need for speed !!!

navajo

Meni ovo na kraju trke nije izgledalo kao borba vec pokusaj onog malog pederka da izbaci Dovija staze

stilgar

Citat: navajo poslato 13 Avgust, 2017, 23:29
Meni ovo na kraju trke nije izgledalo kao borba vec pokusaj onog malog pederka da izbaci Dovija staze
ma da Dovi je veverica od juce :) MM napravio nesto neocekivano, nadajuci se da ce Dovi da ustukne i pogresi, prikoci vise sta god i on da pobedi, al ko sto rekoh nije Dovi veverica. Al bilo je nesvakidasnje. Odgledajte BT sport ili motogp prenos i poslusajte komentar. Ona dva "komentatora" sa SBB, obozavaoca Hamiltona se ne racunaju.  

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 13 Avgust, 2017, 23:24
Pa pazi, uzeo je 3 titule za Hondu, imao je svo pravo da trazi vise love, dokazao je da vredi, ali da, gresis, nije to bilo zbog love, vec upravo zbog toga sto su ga tovarili da pobedjuje samo zato sto Honda ima najbolji motor na gridu, prvenstveno ga je negov najveci rival Biaggi (Yamaha) tovario, i jebga, kontam da mu je to smetalo do jaja, i onda Rossiju puko film i urade oni rokadu, ode Rossi u Yamahu a Biaggi u Hondu , i Rossi im sledece godine (2004) svima zapusio usta sa novom titulom.
+ Rossi je zeleo malo vise da se pita i vece ucesce u razvoju masine, a ocajna Yamaha ga je s rasirenim rukama docekala i omogucila mu sve to.

I u te 3 Rossijeve titule u Hondi, treba uzeti u obzir da su bile na potpuno razlicitim masinama, jedna na dvotaktnoj 500cc masini, a druge 2 na 990cc cetvorotaktnoj.
i onda mu je ljubljena Yamaha posle 4 titule dovela u tim mladjanog Lorenca da ga Rosi malo poducava i bude drugi vozac, sto njegov ego nije mogo da podnese pa je otiso u dukati. Bolje broj jedan na kanturini koja nije isla u to vreme, nego drugi vozac u ekipi gde je mogao da pobedjuje. Sve je to biznis nazalost. Da je ostao u Yamahi imao bi do sad i 10tu a mozda i 11tu titulu. Dve godine uzaludne u dukatiju, pa onda godina prilagodjavanja novoj Yamahi je izgubljeno vreme. I sumnjam bas da je glavni razlog za prelazak u Yamahu bilo Biagijevo zvocanje, da je hteo da ga inzenjeri slusaju i ucestvuje u razvoju motora to stoji, al za rimskog imperatora verujem da ga je boleo paja :)

zozon

Citat: stilgar poslato 13 Avgust, 2017, 21:43
Citat: Hurricane poslato 13 Avgust, 2017, 19:36
Taj potez sto mislis da je dokaz srca je u stvari kukavicki pokusaj da osujeti pobednika, ovaj put dovija ranije i rossija i druge, po cenu i da obori drugog vozaca jer na umece nije uspeo, ali i Dovi ga je izvalio i navukao ga, zato je i odmahnuo rukom posle, u fazonu: mene si nasao retardu mali, ajd pali..

I da pokusaj je osim sto je bio nesportski bio je i za kaznu bez ikakve dileme, ali jbga Honda je to..

I zato se i mali onoliko slihtao posle Doviju da mu nije bilo bitno koliko se blamira, i tu ga je ovaj prozreo, mnogo je bre mali...


ma da, da je Rosi to uradio to bi bil "legendarni pokusaj obilazenja u zadnjoj krivini" ko u Herzu sa Gibernauom. Markez probao, Dovi prikocio, Maekez uspeo da ispravi motor, Dovi dao gas i pobedio. Markez pri tom vodeci u sampionatu izgubio bi mnogo. Dal je bilo riskantno? Jeste, al borili su se do kraja. Da je MM odustao od borbe 2 kruga pre kraja onda bi bilo "vidi sisica nema herca za fajt". Ustvari ti mrzis Markeza jel da :) koj je kurac uopste dolazio da vozi kraljevsku klasu i pri tom uzo tri titule i otezo Rosiju posao? pa pocni polako da mrzis i Dovija jer ni on nece da da Dedi titulu na tacni, naostri se da mrzis Vinjalesa jer moze i njemu da se omakne, a tek Lorenco sledece godine, kad se navikne na ducati pa poludi i uzme titulu. Jbg do tad ce Deda da ima 40 godina 



Dobar post ... mislim ovaj dole  [thumb_up]

sasafilipovic

Kada neko ka¾e "hteo je da izbaci Dovija sa stazue..."... pitam se da li je taj neko ikada seo na motor? Da li se potrkao na motoru? da li je to tako jednostavno izbaciti nekoga namerno a ostati na toèkovima? Za¹to bi Markez oborio namerno dovija kad je iza njega 14 bodova? Da napravi uslugu Vinjalesu i Rosiju? Teorija koja nema veze sa mozgom.
Zbog ovakvih stvari veæina i gleda moto gp. borba do koske. do zadnje krivine. ko nema srce to da gleda neka gleda umetnièko klizanje.


Kanarinac

Na slikama koje je stiglar okacio se vidi da lik prekasno koci i ide u dovija. Druga stvar je sto je dovi ocekivao taj potez pa mu uterao kurac

Hurricane


Biker-Boy

Ne verujem da je Markez isao na to da izgura Dovija, to je bilo klasicno izletanje zbog prevelike brzine i prekasnog kocenja (to se mnogima desavalo), i samim tim bio je prinudjen na siru putanju a Dovi je to iskoristio na najbolji moguci nacin :) i uterao mu karinu
I feel the need..... the need for speed !!!

clutch&brake

Jebo vas Rosi sve zajedno u dupo pristrasno. Da je rosi to uradio bilo bi kakvo srce ima rosi,kako vozi.... kakav je car,kralj,rosi oplodi me... ovako je to nesportsko ponasanje Markeza ili bilo kojeg drugog vozaca GP
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

viper

Jebo tebe Markez 🤣

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4

Citat: Hurricane poslato 13 Avgust, 2017, 22:15
Meni ne ide u glavu kad cete shvatiti da Rossi vise nikad i ne mora da pobedi a kamoli titulu da uzme, najveci od svih ikada i nikad niko od ovih kompleksasa malih nece dostici njegov nivo, bre!!

shvatili oni to odavno ali su ucenici Semira Osmanagica i onda u vatru u vatru teorija mora da se podrzi :)

zozon

Citat: clutch&brake poslato 14 Avgust, 2017, 19:12
Jebo vas Rosi sve zajedno u dupo pristrasno. Da je rosi to uradio bilo bi kakvo srce ima rosi,kako vozi.... kakav je car,kralj,rosi oplodi me... ovako je to nesportsko ponasanje Markeza ili bilo kojeg drugog vozaca GP
Dobar post  ;D