Glavni meni

Kupujem felne za....

Započeo UFF, 11 Avgust, 2017, 12:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sremac

e nemam, jedini za koji ja znam je izmedju iriga i venca i s puta se vidi dosta ma¹ina kako stoje za delove. Na ¾alost retko prolazim tuda
budala na leru, mudonja u kontra smeru

UFF

koliko ce da kostaju distanceri?

castor

Ako æe njanja da ti ih napravi, zna¹ i sam. Bilo koji normalan strugar æe ti uzeti mo¾da 30-40 eura. A mo¾da mo¾e¹ i sam da ih napravi¹...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

njanja ima strug?

ako znam nekog takvog onda mogu i umem i sam da ih napravim, pravio slicna sranja jos u srednjoj skoli

malo mi fali da mi pukne... nesto i sam da ga kupim ne da bi ga korstio za svaki dan vec za ovakve slucajeve (i komoru za peskiranje takodje)

castor

Ne znam da li ima strug, ali mislim da ti ih mo¾e napraviti ili ima nekoga ko æe ti ih napraviti jeftino.
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

pa naci cu i ja u kranjem slucaju takvog ali zar nije pametnije da prvo pokusam preko neta i vas da saznam sa cega originalno pasuju i samo da usrafim?

eno kako sam ja mislio sto se automobila tice sveznajuci ada mi dao listu ali nema toga na njegovoj listi jbg

znaci nije auto program, prikolica, kamion ili traktor onda

ne verujem da su u domacoj firmi u valjevu izmisljali toplu vodu pa sami pravili custom felne koje ne pasuju na bilo sta drugo kao sto su neki proizvodjaci automobila radili i jos uvek rade

dzimika

Dok napravis distancere I uzmes felne izaci ce te skoro kao ovaj da ti napravi celicne

Andjelo

Raspon sa 5 rupa se meri unakrsno i to prva i treæa  rupa i dobije¹ meru , i ako nadjes neku koja pasujeod auta mo¾e biti problem centralna rupa na felni

UFF

skinuo danas jednu glavcuni pa mogu da izmerim sve lepo i da ponesem sa sobom u potragu za felnama
samo ne znam gde didem  [sutirakamen]

Ostoja

Citat: Andjelo poslato 16 Avgust, 2017, 10:02
Raspon sa 5 rupa se meri unakrsno i to prva i treæa  rupa i dobije¹ meru , i ako nadjes neku koja pasujeod auta mo¾e biti problem centralna rupa na felni

E, nauèih ne¹to novo danas...
Fala
[thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Hurricane

..a zar ne moze centralna rupa nekako da se razbusi na nekoj masini?

stilgar

Citat: UFF poslato 16 Avgust, 2017, 23:49
skinuo danas jednu glavcuni pa mogu da izmerim sve lepo i da ponesem sa sobom u potragu za felnama
samo ne znam gde didem  [sutirakamen]
idi kod ovih sto valjaju polovne felne oni su ih videli do sad raznih mozda ce znati.

dzimika

Ja verujem da pasuje od iveca ili od tamica ili neceg slicnog domace proizvodnje


UFF

moze ovaj sa mrletovog linka da napravi tj prepravi jer on ne pravi felne vec prepravlja na strugu postojece od traktora, kaze najbolje da skinem glavcinu i da odnesem mu da uradi tacno, takodje kaze da su se te sa 5 rupa pravile u vise firmi u ex yu i da su sve slicne ali se ne gadjaju a po milimetra dva

100e komad
nema sanse da mu dam 400e za 4 metalne felne

mrle

komad, ja mislio 4 komada

UFF


mrle


Kostić

ta glava je od stare imt prikolice za traktor