Glavni meni

Kawasaki ovlasceni servis (BG)

Započeo Major, 25 Jul, 2017, 10:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Citat: sremac poslato 31 Jul, 2017, 20:50
a kod koga je motor kupljen? i ko je odradio prva dva servisa? ili kod nijh ili kod tih u bg , ja bi se opredelio za te u u bgu, iz vi¹e razloga:

1.Najbli¾i su, neæe¹ se cimati i izgubiti dan ili èak i vi¹e.
2. Danas sutra nedo bog da ti zatreba garancija svakako æe¹ prvo otiæi kod njih, jer sene isplati vuæi motor u èaèak na primer-
3. Kad krene¹ da prodaje¹ motor, da odrzavan je tu i tu , ajmo na pregled, ujedno mogu i tu imaju i dokumantaciju.

dajte ako u ola¹æenom servisu ne umeju ulje da promene onda stvarno, da se zapita èovek ko im je dao licencu, i ¹ta bi bilo u sluèau da treba da otklone neki fantomski kvar.

Motor je kupljen direktno od Kawasaki Europe i servis je odradjen kod njih tako da mi je malko daleko da idem tamo na servis :D
Verujem da cu na kraju odraditi servis kod Motoringa jer su mi stvarno najblizi i mogu za bilo koju sitnicu posle da ih jurim.
Ovako otici u Cacak ili Karlovac, pa posle bude nesto da nije kako treba bice mi dupli trosak.
Javicu utiske kad odradim servis.

Lazic


easy

Citat: Laziæ poslato 31 Jul, 2017, 22:08
Citat: easy poslato 31 Jul, 2017, 17:11
Marinkovic nije naveden kao zvanicni diler i serviser na dks.si sajtu. Pre je bio.
Ako ipak odlucis da ides kod njega, probaj da ga sto suptilnije upitas kakva je situacija za pecat :D :D :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Povampireni Izi... :o ;D Kupio motor ponovo ili samo previ¹e dosadno...? :P :D :-*

ma kaki, samo radim internet PR za Kawasaki, pa jednog dana ako me se sete - sete.
Jesu zive cipele i ako nisu nadam se da su dobro sluzile?


btw. svaka cast za ovaj ZZR, ali jebe¹ Kawasakistu ako nikada nije bio kod Marinkoviæa :D :D :D

Major

[cheers]

A sto se tice Marinkovica preskocicu ga ovaj put ali ko zna mozda me nekad put navede do njega :)


El Jefe

www.dks.si  се не налази на званичном списку заступника Кавасакија. Чак уопште на њиховом сајту нема Словеније.
Друштво за заштиту од животиња

Major


El Jefe

Стварно је тако.
Друштво за заштиту од животиња

Major

Ima ih na sajtu Kawasaki Europe.
Pogledaj sliku koju sam okacio u prethodnom postu.

El Jefe

Видео сам, зато сам и рекао, стварно је тако.
Друштво за заштиту од животиња

Major

Kad odes na Kawasaki dealers nema ih.
Ali na local dealers onda ih ima. Malo je konfuzan sajt :)

Lazic

Citat: easy poslato 01 Avgust, 2017, 12:34
Jesu zive cipele i ako nisu nadam se da su dobro sluzile?
®ive nego ¹ta, jo¹ uvek ih nosim... ;D Treba pertle da im zamenim....