Glavni meni

Kawasaki ovlasceni servis (BG)

Započeo Major, 25 Jul, 2017, 10:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

i ljude sa novim motorima pod garancijom.

Hattrick

Moracemo da osnjemo pecatorezacku sekciju.  [andjeo]

El Jefe

Овлаштени сервис Кавасаки УК. Први сервис за овај модел 202 Е. Од тога 107,44 руке, остало делови и порез.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Sto je vrlo jeftino. Servis za motor u ovlascenoj prijavljenoj firmi koja placa sve poreze, gde kvadrat kosta 5.000€. Sa prijavljenim radnicima, koji primaju solidne plate, i imaju uplaceno zdravstveno i penziono, sa pristojnim docekom i pristojnim pozdravom musterije prilikom odlaska, kosta 1/10 deo prosecne plate cistaca ulica. Sasvim u redu.

UFF

lazicu to je moja druga email adresa jbg vez zauzeta, on moze da bude samo [email protected]

elem ja sam jednom U ZIVOTU  promenio svecice na motoru i to je bilo na ktm-u jer je imao jednu i htedoh da ga servisiram kako treba  i po knjizici na 20k nova svecica zamenih je i premerih zazor isti kao kod nove, sto sam pukao pare za iridijumsku? zato sto sam glup ko kurac eto zasto

na ulju i filteru ulja ne stedim, na kocnicama takodje, ostalo je sve proseravanje, ventile NIKAD STELOVAO NISAM NA NIJEDNOM MOTORU i svi su radili kako treba dok sam ih vozio (menjao ih cesto)

elem ako ne ides na put oko sveta delovi se menjaju kad dotraju a ne kao sto pise u tamo nekoj knjizi kako bi bilo idelano jer ni mi kao ni svet nismo idealni pa sto bi onda bili motori ili servisni intervali?

Glava Dole

E za ventile se varas, to ti je greska... to stvarno treba proveravati... i ja sam se vodio tom logikom do sad, od sad jok... 10-15.000km i provera pod obavezno :)

Hurricane

...izgleda da ce se polovini foruma pojaviti ti i tvoj FZR pri pomenu na stelovanje ventila i plocice ventila  [rofl]

Mali 100% u pravu, upravo zbog toga sto to niko ne radi tj rade kao ti Uffe, kad se dodje u posed motora koji je zgazio preko 50kkm ekstra bi bilo odraditi stelovanje, mada i ne mora  [rofl]

Svejedno ce morati glava dole jednog dana..

Hattrick

Ljudi ce dobijati nervne slomove kada im neko pomene da treba glava da se skida.  [rofl]

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 27 Jul, 2017, 23:06
Ljudi ce dobijati nervne slomove kada im neko pomene da treba glava da se skida.  [rofl]

[rofl] :-[ ;D

Ostoja

Citat: Hattrick poslato 27 Jul, 2017, 23:06
Ljudi ce dobijati nervne slomove kada im neko pomene da treba glava da se skida.  [rofl]
Neæe neæe, znamo jednog krajnje iskusnog eksperta za to..
Sve zna do u sitna crevca...

[thumb_up] [thumb_up] [rofl] :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Glava Dole

Jbs mi mater, stvarno sam sad dobio ideju da otvorim jednog dana moto servis sa nazivom "Glava dole" [rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole


Hattrick

Al nemoj da se uobrazis, pa da iznapusavas svakog ko dodje, pre nego sto mu skines glavu.  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Bolje da se zove, dole glava...








Citat: El Jefe poslato 27 Jul, 2017, 21:41
Овлаштени сервис Кавасаки УК. Први сервис за овај модел 202 Е. Од тога 107,44 руке, остало делови и порез.
Pa majku mu, Èaèak i London, to mu doðe isti ðavo... Ne, Èaèak je malo skuplji, tra¾i 110e za ruke...








Citat: Hattrick poslato 27 Jul, 2017, 22:19
Sto je vrlo jeftino. Servis za motor u ovlascenoj prijavljenoj firmi koja placa sve poreze, gde kvadrat kosta 5.000€. Sa prijavljenim radnicima, koji primaju solidne plate, i imaju uplaceno zdravstveno i penziono, sa pristojnim docekom i pristojnim pozdravom musterije prilikom odlaska, kosta 1/10 deo prosecne plate cistaca ulica. Sasvim u redu.
To jo¹ i da progutam da sam Englez, mada u Èaèku je sigurno sve skuplje...

castor

Citat: stilgar poslato 26 Jul, 2017, 03:19
ne razumem sto ste napali coveka a niko nije koristio njegove usluge? Castore jel si se najavio kod Davora pa ti zakazao il si banuo pa ajd odma da se radi? U Platneru, Delti, kod Radulovica se upada ko u kafic? Ako covek hoce komunikaciju preko maila sta je problem? Svi bi ako moze sad i odma. Kod Roberta iz Ade prvo mail sa zeljom, pa dogovor telefonom, pa zakazan termin i onda teras motor kod coveka. Milos i Borisa uopste nisu merodavni da ocenjuju komunikaciju sa Marinkovicem, jedan je hteo plocice orginal ako ima polovne za dzabe, a drugi je trazio sraf koji i ako ima nema vremena da trazi tako navrat na nos. Ljudi koji su bili kod Marinkovica i radili Kawasakije, a znam par njih kazu da je vrhunski majstor, uradi i ono sto nisi naveo kao problem, a trebalo bi da se uradi uz prethodnu komunikaciju sa vlasnikom. Tako da Majore, kulturno i civilizovano posalji coveku mail sa upitom kad moze redovan servis, pitaj dal moze da se zavrsi za dan posto nisi iz Cacka i ako moze kad da doteras motor i prenesi nam posle utiske.
p.s. Takodje znam da ne voli da mu se stoji nad glavom, jel on slusa, osluskuje masinu ko da stimuje klavir i smeta mu zapitkivanje, tako da ocekuj da ti kaze prosetajte razgledajte grad i dodjite tad i tad po motor.
Koga? Marinkoviæa? Vjeruj da ima osnova. Bolje da ne postavljam prepisku. Èovjek je otvoreno bezobrazan i po njemu samo on zna da uradi servis i samo on zna ne¹to oko ulja. Slao mejl i raspitivao se za servis, zakazivanje, vrijeme, cijenu i sve ostalo, odgovorio kao da sam mu tra¾io pola du¹e. Servis se zakazuje, ali èovjek nije u stanju/neæe da uradi servis za jedan dan, jer je to velika nauka. To je odgovor na cca 100 km od Beograda.

Poslao mejl u KMS u Karlovac, dobio odgovor na sva pitanja, mo¾e da se uradi sve ¹to treba i ¾elim za jedan dan, samo trebam da se najavim dan ili dva ranije, da se organizuju. Imaju sve ¹to treba za redovne servise na stanju. I okvirna cifra ako ne treba ni¹ta dodatno da se radi, a o ostalom kada se vidi motor. To je odgovor na 461 km od Beograda.

I samo da se razumijemo kako treba, ne oèekujem od nikoga ni¹ta da uradi sad i odmah, vrlo sam strpljiv i obazriv po pitanju tuðeg vremena, uvijek sebe organizujem prema drugima, raspitujem se unapred i oèekujem odgovor, ne termin za sad i odmah. Ni na jedna vrata nisam ulazio kao kauboj i oèekujem istu dozu po¹tovanja i uva¾avanja prema meni.

Ja plaæam i ja oèekujem da se MENI izaðe u susret, jer ja sa mojom lovom BIRAM i ODLUÈUJEM gdje æu JA da je potro¹im, u skladu sa mojim ¾eljama, zahtjevima i MOJIM vremenom. Da on meni radi za d¾abe, drugarski uslugu da mi pravi, ostavio bih motor i 5 dana, dovezao bih ga preko zime, nebitno, ali on meni to radi za NOVCE (i to fine novce). E pa onda barem treba¹ da popusti¹ malo da doðem i da ti platim skidanje ko¾e sa leða kod tebe, a ne da bude¹ drkad¾ija nepismeni. Jebe se meni da je (Marinkoviæ/Cule/Stankara/Motoring/kuracpalac) najbolji na svijetu, taj mora mene da privuèe da doðem kod njega da mi proda svoju uslugu i uzme moje novce. Svi znamo da veæina nas koji volimo dva toèka nismo zakerala za lovu i da se posao uradi kako treba, ali ne dam nikome da pravi budalu od mene. Mo¾e jednom ili dvaput, uglavnom zato ¹to dozvolim, ali ne a priori da ja budem budala, a on bog. Kurca diko, ne mo¾e.


Citat: Major poslato 27 Jul, 2017, 17:20
Inace javio mi je da ne moze da zavrsi servis za jedan dan, tako da on definitivno otpada kao servis jer nemam vremena da sedim dva dana u Cacku zbog servisa.

Ljudi moze neki info gde mogu da pogledam kocione plocice da pazarim?
Rekao sam ti veæ da neæe/ne mo¾e da zavr¹i servis za jedan dan. Ploèice su meni fabrièke bile NISSIN, pretpostavljam da su i kod tebe, idi u Motoland.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Odliènu je reklamu sebi napravio... Proèitano 810 puta...

castor

Molio bih administraciju da mi se zamrzne broj plusOva i statistika kvaliteta (ono u zagradi). ðaSvi mi se brojka... ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 28 Jul, 2017, 00:26
Al nemoj da se uobrazis, pa da iznapusavas svakog ko dodje, pre nego sto mu skines glavu.  [rofl] [rofl] [rofl]

Ko se bude neckao francuz tri'es dvojka u ruke i leti iz radionice dok se glava ne opere u kadi, molim lepo ;D

UFF

Citat: castor poslato 28 Jul, 2017, 01:12
Molio bih administraciju da mi se zamrzne broj plusOva i statistika kvaliteta (ono u zagradi). ðaSvi mi se brojka... ;D ;D ;D

ne moze
evo dao sam ti jos jedan cisto da ti pokvarim statistiku :)

UFF

Citat: Milos96 poslato 27 Jul, 2017, 22:38
E za ventile se varas, to ti je greska... to stvarno treba proveravati... i ja sam se vodio tom logikom do sad, od sad jok... 10-15.000km i provera pod obavezno :)

koji kurac da ih proverevam kad motore nisam zadrzavao kod sebe duze od par meseci?

jedini koje sam duze posedovao od ovog sad su bili mt-03 i 690sm a oba sam uzeo prakticno sa nula km i prodao ih sa napunjenih 20k pa sta tu ima da proveravam koji qrac?  [neampojma]