Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 7
Štampaj
Autor Tema: Split za tri motora iz Srbije – savet  (Pročitano 16376 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
papaja
Pocetnik
*

Van mreže Van mreže
 Motor:
Transalp 600
/

Kvalitet: +23 (16%)
Zahvalnice: 1

Odgovor #20 - 02 Avgust, 2017, 08:19 Ocena: 0
Ignoriši

Prosli vikend bio na Korculi, Transalp prenocio dve noci na mestu gde ga u Bg.-u ne bih ostavljao Smiley
Ujutru video i da sam zaboravio da ga zakljucam Smiley

Nikakvih problema.
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZS600 Fazer i bela strela s jednom konjskom snagom.
 Facebook: Poseti
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.

Kvalitet: +1536 (17%)
Zahvalnice: 95

Odgovor #21 - 02 Avgust, 2017, 09:03 Ocena: 0
Ignoriši

Ako nešto znači, prolazio sam motorom kroz  Slavoniju, auto putem, gde je bio rat i čuo sam gomilu priča kako ne treba tuda ići, kako je opasno. Nisam imao problema nikakvih, da je iko popreko pogledao, čak se lepo ispričao sa kolegom bajkerom na pumpi.

Prolazio sam i kolima, magistralom, što je kažu još rizičnije, pa opet nisam imao problema (do Pakraca).

Sa druge strane, čovek kojeg poznajem je imao problem na pumpi - standardna bolidska priča - ne služimo Srbe, idi odavde dok te ne ubijemo i slično, nisu mu hteli natočiti gorivo. Jedna od pumpi na tom potezu, na auto putu, rekao je i kako se zove, nisam zapamtio.

Prošao sam, auto putem doduše, celu Hrvatsku, do Slovenije, taj severni deo, nikakvih problema.
Na granici pri ulasku me zadržali jedno pola sata, čekao, čekao... ljubazni su bili, profi. Kažu: "proveravali smo motor preko Interpola, sve je OK, sad si bar siguran da ti je motor 'čist', izvinjavamo se zbog zadržavanja". Meni je delovalo kao da su stvarno takav tražili, da me nisu njakali zbog NS tablica.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen
makinjo
Futoski Macan
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha fz6n 2005
Kvalitet: +383 (21%)
Zahvalnice: 32

Odgovor #22 - 05 Avgust, 2017, 12:56 Ocena: 0
Ignoriši

Od prosle godine pet puta sam prosao Jadranskom i nikakvih problema nisam imao. Cak sta vise imao sam bas dosta pozitivnih komentara.
Sada da li me je neko popreko pogledao nisam bas stigao da vidim 😎
A u Splitu smo prosle godine imali prijatno iskustvo da nas je kolega bajker odvukao u njegov lokal napio najeo i lepo odpremio na nastavak puta.😊

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
Charuga
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha FZ-1...2013...
Kvalitet: +944 (80%)
Zahvalnice: 116

Odgovor #23 - 05 Avgust, 2017, 18:26 Ocena: +13
Ignoriši

Malo o predrasudama...tako sam se ja godinama druzio sa njima i sve super....dok ne zagrebes malo ispod povrsine....ne lozite se....
vecina pogotovo mladjih nemogu da nas podnesu...
Nakon toga proveo sam 3,5 god. po Hrvatskim zatvorima...i ponavljam ne lozite se da Vas neko tamo bas voli...
Pamet u glavu ....
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1618 (27%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #24 - 06 Avgust, 2017, 22:53 Ocena: 0
Ignoriši

I ja kazem,evo upravo sam sad u Hrvatskoj na moru..,al podrzavam Charugin komentar.

jin-jang
juga
Budz majstor
Moto Doktor
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
yamaha TDM 850
Kvalitet: +769 (26%)
Zahvalnice: 53

Odgovor #25 - 07 Avgust, 2017, 06:53 Ocena: +5
Ignoriši

Pa koji ćeš qrac onda u hrvatsku na more, lepo odeš u Grčku ko gospodin i ne razmišljaš!

Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #26 - 07 Avgust, 2017, 07:13 Ocena: -1
Ignoriši

Malo o predrasudama...tako sam se ja godinama druzio sa njima i sve super....dok ne zagrebes malo ispod povrsine....ne lozite se....
vecina pogotovo mladjih nemogu da nas podnesu...
Nakon toga proveo sam 3,5 god. po Hrvatskim zatvorima...i ponavljam ne lozite se da Vas neko tamo bas voli...
Pamet u glavu ....

Mene ustaše dvaput zaklale.
Hrvatica se jebe s tobom, a u sebi moli (katoličkog) boga da je zaradila sidu od prethodnog, pa da ti prenese!
Hrvat te ugosti, k'o brata, ali moli (istog gorepomenutog) da se zagrcneš i udaviš.
Sva sreće, poslednji put sam na vreme otišao, pa im se nisu ostvarile želje. Tako da, do dve nedelje ako se ostaje, papirologija, šta li, ima šanse da preživiš i super se provedeš.

To što kažeš - to nema veze koje si nacije - ima budala koje mrze/zavide u svim bivšim republikama, sadašnjim privatnim posedima mafijaša - od Horgoša do Đevđelije.
Evo, priznaje ustaša komunistički:

Biker-Boy
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZX-9R Nindžasaki
Hronični Motociklopata

Kvalitet: +1737 (53%)
Zahvalnice: 32

Odgovor #27 - 07 Avgust, 2017, 07:43 Ocena: +5
Ignoriši

Ne znam koji mi vise idu na qrac, Srbi koji mrze Hrvate ili Hrvati koji mrze Srbe, svi zatvoreni u svoje nacionalne torove ko stoka i laju jedni na druge kao besni psi i tako u nedogled, a ni jedni ni drugi ne kapiraju da od mrznje nema leba, svi evropski narodi (koji su se nekad medjusobno klali) su to skontali, jedino nama nikako da udje iz dupeta u glavu...

I sta sad, ja kao Hrvat, po difoltu bi trebao da mrzim Srbe, ocu boli me kurac, jebe mi se da mrzim nekog, to jest, mogu mrziti pojedinca, ali ceo narod nikako, to je bolesno razmisljanje, koje nas je i dovelo tu gde smo.

I feel the need..... the need for speed !!!
petar357
Pusim Qrac Za Sendvic
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda
Kvalitet: -537 (87%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #28 - 07 Avgust, 2017, 09:16 Ocena: +2
Ignoriši

Upravo taj stalni trend izjednacavanja hrvatskog delovanja na unistenju Srba (i u toku II sv.rata i nedavno) sa navodnim srpskim zlocinima prema njima, dovodi do toga da nema pomirenja.

To je kao kada to neko pobije pola porodice, zna se tacno ko je, a ne snosi nikakve pravne sankcije niti se kaje zbog zlocina, naprotiv, velica ga i seiri, i onda se kao cudimo zasto te dve porodice ne zive u ljubavi i veselju.

« Poslednja izmena: 07 Avgust, 2017, 09:31 petar357 »
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #29 - 07 Avgust, 2017, 09:26 Ocena: -1
Ignoriši

Upravo taj stalni trend iznednacavanja hrvatskog delovanja na unistenju Srba (i u toku II sv.rata i nedavno) sa navodnim srpskim zlocinima prema njima, dovodi do toga da nema pomirenja.
To je kao kada to neko pobije pola porodice, zna se tacno ko je, a ne snosi nikakve pravne sankcije niti se kaje zbog zlocina, naprotiv, velica ga i seiri, i onda se kao cudimo zasto svi ne zive u ljubavi i veselju.

Isto pričaju i hrvatske budale - samo obrnuto.

Ne znam ni kako ko normalan može porediti i zašto bi se poredilo. Niti shvatam kako neko zbog zločina četnika, ili ustaša, iako je većina oba naroda bila u partizanima, može mrzeti ceo narod.

Mada, kad bolje razmislim, u pravu je Čaruga - većina, kad zagrebeš ispod površine su budale i šupci - i sve je veća koncentracija istih, iz godine u godinu. Što valja (i što ne valja) beži napolje.

petar357
Pusim Qrac Za Sendvic
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda
Kvalitet: -537 (87%)

Odgovor #30 - 07 Avgust, 2017, 09:40 Ocena: 0
Ignoriši

@ Slaninar,..
Jel ti zajebavas ili stvarno tako mislis?

Vecina Hrvata bila u partizanima???
Na prste ih se moglo prebrojati, ako ne racunas kraj rata tj. preletace.
Ako mislis na dalmatinske, slavonske i druge brigade koje su u nazivu imale neki hrvatski pojam, bile su sastavljene sa vise od 90% od Srba sa tih podrucja.

Lone Wolf
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Yamaha TDM
Kvalitet: +355 (45%)
Zahvalnice: 18

Odgovor #31 - 07 Avgust, 2017, 12:03 Ocena: 0
Ignoriši

Ako si pička i to doooobra beogradska pička pa odeš sa ruksakom da stopiraš kroz hrvatsko primorje super ćeš se provesti.
Častiće te, voditi po restoranima i jahtama, seksa na izvoz, trojka redaljka sve.
I posle će ona meni pričati kako je super u Hrvatskoj.
To ako si pička.

Ako si običan muški Srb, ako imaš i malo samopoštovanja, ne želiš da progovoriš kroejšen, da ćutiš o svemu što inače misliš...

Не може рај на земљи.
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1618 (27%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #32 - 07 Avgust, 2017, 12:50 Ocena: 0
Ignoriši

Pa koji ćeš qrac onda u hrvatsku na more, lepo odeš u Grčku ko gospodin i ne razmišljaš!
meni ne smeta,samo znam kako i šta,jednostavno treba čovjek da zna šta,kako i gdje. u dalmaciji se malo treba pazit,u istri opušteno...,u apartmanu gdje sam ja sad,gazdarica jugonostalgičar...,i te su priče uglavnom,sve u svemu svi patimo od istih bolesti,korupcija,političari...,itd,itd..

godinama ljetujem u hrvatskoj,nikad loših iskustava,ali treba uvjek malo pripazit,nikad se ne zna ko sluša,i ovdje ima paćenika. tako ti je i u bosni,odeš u sarajevo,i veća je šansa da ćeš najebati samo ako skontaju da si iz RS-a...  sve je stvar slučaja...

planiram u grčku,al za koju godinu,dok klinci malo poodrastu...,daleko je...

poslato sa rupovke uz pomoć kurble

jin-jang
bucko
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
BMW r1200gsa ,can-am xtp650, vespa GTS 300
Kvalitet: +1166 (58%)
Zahvalnice: 60

Odgovor #33 - 07 Avgust, 2017, 13:05 Ocena: 0
Ignoriši

Pitali Caneta iz partibrejkersa svojevremeno da gostuje u RH a on ih pitao : Gde cu da spavam? Jel u Jasenovcu?

Inace u Splitu zastitar Rakela je car,celoj njegovoj ekipi smo bili dobri domacini u Beogradu vise puta i on to ume da ceni.

bucko.rs
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #34 - 07 Avgust, 2017, 16:12 Ocena: 0
Ignoriši

@ Slaninar,..

Ako mislis na dalmatinske, slavonske i druge brigade koje su u nazivu imale neki hrvatski pojam, bile su sastavljene sa vise od 90% od Srba sa tih podrucja.

Za razliku od mnogih - ja mislim. Smiley
 Ali ne vredi objasnjavati.

Poslato sa sokocala mobilnoga

Bojan
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
CBR 600FSport; Fazer 600
Kvalitet: +72 (11%)

Odgovor #35 - 07 Avgust, 2017, 18:36 Ocena: 0
Ignoriši

Citat: petar357 link=topic=23198.msg799602#msg799602 date=150209163

[/quote

rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
farbach
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +2309 (103%)
Zahvalnice: 152

Odgovor #36 - 07 Avgust, 2017, 19:07 Ocena: 0
Ignoriši

@ Slaninar,..

Poslato sa sokocala mobilnoga

Evo ih, sve partizani. Ali posle presvalacenje, od 1944-1945.
http://www.index.hr/indexforum/postovi/104981/ustaski-zlocini-u-sremu/1

Daj cifru iz 1941 i1942.
Evo ja cu neke:
 први хрватски корпус имао је на дан 27. јула 1943. године 6.230 бораца. Од тога броја Срби су чинили 5.910 бораца. Хрвата је било 305, муслимана десет, Црногораца четири и један Италијан. Већ у наредном извештају (нема датума), корпус је нарастао на 9.560 бораца. Од тога броја Срба је било 8.953 борца, Хрвата 558 и осталих 49.

Слично стање је било и у партизански одредима Хрватске. Кордунашки партизански одред имао је 19. августа 1943. године 756 бораца, међу којима је било 746 Срба и Хрвата десет. Банијски одред имао је у то време 631 борца, од којих Срба 590 и Хрвата 41. Други хрватски партизански корпус основан је у пролеће 1943. године. Августа исте године имао је 9.408 бораца, од којих Срба 6.639, Хрвата 2.508, Мађара 101, муслимана 84 и осталих 77 бораца.
farbach
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže

Odgovor #37 - 07 Avgust, 2017, 21:14 Ocena: 0
Ignoriši

Ako je pretpostavka da su ustase dosle iz Italije, bile na proputovanju i otisle za Blajburg. Dok su za to vreme domicilni Hrvati bili partizani, koja sila je unistila polovinu NOB spomenika. Od 6000, 3000 je poruseno. Srbe su oterali, oni nisu. Hrvati nisu, oni su partizani. Ostaju vanzemaljci kao osumnjiceni.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:Popis_antifašističkih_spomenika_u_Hrvatskoj
Procjenjuje se da je između 1945. i 1990. godine u Hrvatskoj sagrađeno do 6 000 spomenika, bistâ, skulptura i spomen-ploča posvećenih događajima i osobama vezanima uz Narodnooslobodilački pokret Hrvatske i Jugoslavije. Točno 2 964 spomeničkih obilježja (731 spomenik i 2 233 ostalih spomen-obilježja) uništeno je ili oštećeno, najvećim dijelom u razdoblju između 1990. i 2000. godine
Slaninar
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #38 - 07 Avgust, 2017, 21:55 Ocena: 0
Ignoriši

Moja pretpostavka je da u svakom narodu imaš par procenata psihopata. Sa izuzetkom ovih prostora u poslednjih 20ak godina - kada je mafija na vlasti i normalni beže iz godine u godinu - tako da imamo sve veću koncentraciju budala.

Ni za Nemce ne mislim da su svi zli kao narod, pa ni za Hrvate - čak ni za Srbe.

Sad je stoka na vlasti i pljuje se po NOB-u, je li - zli komunisti, a veličaju se srpske i hrvatske ustaše i četnici.
Moguće i da je većina zadojena tom mržnjom - truju ljude već decenijama. Opet, nekim čudom me već godinama nisu klale ustaše u Hrvatskoj, a ne vidim ni da četnici ovde kolju Hrvate kad dođu.

farbach
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže

Odgovor #39 - 07 Avgust, 2017, 22:48 Ocena: +1
Ignoriši

Sjajno sto cak ni za Srbe ne mislis da su zli kao narod. Drazesno.
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 7
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  MotoManijaci - vožnje i druženja  |  Tema: Split za tri motora iz Srbije – savet