Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 ... 4 5 6 [7]
Štampaj
Autor Tema: Split za tri motora iz Srbije – savet  (Pročitano 16375 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
petar357
Pusim Qrac Za Sendvic
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
honda
Kvalitet: -537 (87%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #120 - 15 Septembar, 2017, 08:50 Ocena: 0
Ignoriši

Verujem da  u tome ima dosta istine, posle ih je bila puna Juzna Amerika.

Katolicka crkva je tu odigrala najvecu ulogu. Kod nas je bila duhovni pokrovitelj ustaskih zlocina, a posle i glavna logisticka podrska za prebacivanje zlikovaca van dometa pravde.
« Poslednja izmena: 15 Septembar, 2017, 09:06 petar357 »
mali_zmaj
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Keeway Cruiser 250,Kawasaki Kle 500,Bmw K75,Kawasaki Zephyr 750,Honda Cbf 1000 GT
Kvalitet: +1618 (27%)
Zahvalnice: 67

Odgovor #121 - 15 Septembar, 2017, 15:16 Ocena: +1
Ignoriši

Ja samo znam da ste svi u pravu...,znam za zločine Hrvata i nikad im to zaboraviti neću,stvarno su bili bolesni zločinci  ,ali stvarno se ne želim zabiti u ovu moju kvazi državu i ne izlaziti iz nje...  ja idem na Jadran radi svog i samo radi svog užitka!! Volim to more...,ne moram ljude..  Gledam svoja posla,uživam,odmaram...  Rado bih išao u Crnu Goru,al od tri puta što sam bio kod njih svaki put sam si jebao mater,što mi je to trebalo.  U Istru ću ići uvjek,u Puli sam rođen,i tamo su ljudi drugačiji od ostatka Hrvatske...,(imam tamo iskrene prijatelje i kumove),tako sami kažu i tako se i ponašaju!!   Sem nešto kukolja,čitaj izbjeglica iz drugih djelova Hrvatske..  

Narodi Balkana se mrze iskreno,ali ne žele da priznaju da su zavisni jedni od drugih,jer smo svi  sa tog istog Balkana otići nećemo,niti mi niti ostali... Što znači osuđeni smo jedni na druge!!  To je fakta!! Što je najgore,razumijemo se,istim jezikom pričamo!!   ludak

jin-jang
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8520 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #122 - 15 Septembar, 2017, 21:20 Ocena: 0
Ignoriši

Verujem da  u tome ima dosta istine, posle ih je bila puna Juzna Amerika.

Katolicka crkva je tu odigrala najvecu ulogu. Kod nas je bila duhovni pokrovitelj ustaskih zlocina, a posle i glavna logisticka podrska za prebacivanje zlikovaca van dometa pravde.

Ma i u Nemačkoj samo su pobili svedoke, uništili dokaze, presaldumili se kao što će ovi iz sns-a kad im dođe maca na vratanca... Saveznike bolelo da se cimaju...

Stranice: 1 ... 4 5 6 [7]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Putovanja, izleti, skupovi, klubovi  |  MotoManijaci - vožnje i druženja  |  Tema: Split za tri motora iz Srbije – savet