Glavni meni

Yamaha YZF 600 R - Thundercat

Započeo Darko, 18 Jul, 2017, 18:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Hurricane poslato 21 Jul, 2017, 15:59
nemoj se kliberi¹, nego odgovori na pitanje

sramota ga da napise [rofl]

Darko

Prodato ... moze kanta ...

( verovao Gavra ili ne , prodata je za 2.400 )

[hello]

FANTOM

    Motor ti jeste bio u besprekornom stanju ali za 2400 e taj model mislim da si rekordiro .... Svaka cast Fino si ga platio fino vozio i fino si ga odrzavao i fino prodao.
    E sta je sledece ?

Darko

Nemam pojima
Kawa 636 , 2006,2007
Honda 954
K4, K5
R6

Jebem li ga , trazim .. ima svasta nesto

Gavrolini

Ako je tebi lakse da ja verujem onda eto verujem...ne lazes mene, lazes sebe ali ok. Sad kontam trazis za iste pare u istom stanju nesto mladje i jace...srecno.

Darko

Evo , bas mi je cilju da lazem za koliko sam prodao motor... decko je clan foruma , pa ce napisati sam..

Pa , ne bas za iste pare , ali kapiram da za 3.000 mogu da kupim dve tri god mladji motor


stilgar

Citat: Darko poslato 23 April, 2018, 23:29
Nemam pojima
Kawa 636 , 2006,2007
Honda 954
K4, K5
R6

Jebem li ga , trazim .. ima svasta nesto
planiras samo na navaku da vozis? koj ce ti qrac R motor za po gradu? kako ces udobno da se vozis sa R6 do zajcara sa zenom :) ili oces da se razvedes :)

Bishke

Citat: Darko poslato 23 April, 2018, 23:29
Nemam pojima
Kawa 636 , 2006,2007
Honda 954
K4, K5
R6

Jebem li ga , trazim .. ima svasta nesto

Bas komentarisemo u Nedelju .
zx6r 2007 (nije 636), je toliko mali, da pozadi mozes da stavis neku omanju ribu do 50kg max a ti ako si veci covek bice ti kao 125...lepo za peglanje al ne i za putovanje.

954 izcimaj od Zeleznik bande

za ove ostale jebem li ga, sve su to trkalice.

A neki VFR 800 na primer ?

nista od ovog nije za po grad...al ko ti prica i ja vozim 636 po gradu pa mi muka...al kad izadjes van grada...vuiiiii
You should do one thing every day that scares you

Darko

@ stilgar - pa dzabe ti meni pricas kad ja ne volim naked motor , razumes ? Ja da sam pametan ( ko sto nisam ) , uzeo bih multiplu zbog posla i zavrsio sam pricu , ali jednostavno ne mogu da se svaki put smorim kad prilazim autu. Tako i sa motorom . Neka je on meni 5 puta udobniji po gradu - dzaba je ako cu svaki put da se skenjam kad ga vidim.

Svi pricaju o putovanjima , a realno najdalja voznja je do usca , ajde , do Titela ili do Vojske ..
Taj koji putuje motorom ( Jefta , Kawa itd ) znaju sta je ok .. a ako Danijela ne moze da izdrzi sat vremena voznje do Vojske ili Zajecara , ne mora ni da ide samnom ...

Ja vozim motor svaki boziji dan , po gradu , do posla , do kafane , do drugara ... jednom godisnje imam turu od 1000-1500 km...
Pa necu da 13000-14000 km vozim smoren jer mi se ne svidja motor zbog tih 1500km sto ce mi biti udobno. Valjda treba kontra da bude , majke mu ga ...


@ biske - pa bre , ne znam za taj vfr

Bishke

cek bre, sta koj moj palamudimo

Uzmi R-a...
Probaj vidi vozi jednu sezonu pa prodaj.

au pm, zivot je kratak da kenjamo i zvocamo, nece ti spasti kruna sa glave, a jedino sto mozes da izgubis jeste malo para ako se ne proda odma i da dobijes bol u guzici :D

Do koje cifre pazaris motor ?
You should do one thing every day that scares you

Darko


Bishke

a 636 2005 kao moj ?
Bilo je dobrih primeraka za tu cifru...

You should do one thing every day that scares you

stilgar

@Darko
probo sam da te dozovem pameti :) radi kako oces
@Bishke
ne mora da kupuje motor zbog bola u guzici moze i dzabe da boli :)

Darko

Biske , pa na taj sam i mislio .. ipak sam u pravu bio , model 636 , samo sam omasio godiste.
Taj 2005 mi je ok skroz

Darko

@ stilgar - ajde , ako ti je za utehu , bacam oko i na fazer 600 , al cuti , ne pricaj nikom...
Uslov je da mora da ima ralicu , zbog bola u glavi sto vozim naked :)

Hurricane

..moras da zelis neki motor, mnogo mi siroka ova tvoja pretraga

Mada i ja kad bi kupovao motor za 3k morao bi samo da bude Honda...  :P

Bishke

F4i
Odlican motor...
Onaj Uffov, tj Mazzijev jos se ganja sa mojim 636 :D
You should do one thing every day that scares you

Hurricane


Darko

Video sam taj oglas.
Dzabe brat , ne bih bio srecan

Che