Glavni meni

Yamaha YZF 600 R - Thundercat

Započeo Darko, 18 Jul, 2017, 18:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Ajmo, ponude...
da oglas bude popularan!
Dakle ja:
Zamrzivaè sanduèar, 100L rakije (od me¹anog gro¾ða, odlièna), rashladna vitrina za kiosk, spavaæa soba komplet (braèni, 2 ormana i veliko ogledalo),
¹eset kila pola svinje (u sanduèaru), menjaè od scanie R420, set gedora "GAZ", mikroskop Zenit (optika Carl Ceis) u zamenu? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Da ti screenshotujem poruku sa polovnih auta , da vidis sta covek nudi , izneverovao bi ...
Ti si limunada :)

megaidiot

meni lik rekao da nema pare, ali ima veliku kolicinu odlicnog domaceg sira.

stilgar

Citat: Darko poslato 19 Jul, 2017, 01:54
Ma ,ako ce ova macka da te usreci , ja cu evo tebi da je dam i za soma , nije problem ;)
pa da me popreko gledas kad se vidimo na uscu :) da pitas kakva je? a ja kazem savrsena, samo prede :) ne ne, ne jasem nista sto je mom drugaru priraslo ksrcu :) a tu je i moja suzana, de da je ostavim sad zbog jasmine :)

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Dukags

#25
Mene nedavno za F4 jedan saletao danima, a po¹to se skoro niko drugi nije i po nedelju dana javljao ni da pita neko glupo pitanje, iako je cena bila za 300e ni¾a od najni¾e u oglasima, ja se primio,.. A na kraju kad skoro sve ugovorismo on tek treba da podnese zahtev za kredit pa ako mu odobre... Izgleda mu nisu odobrili. Po oglasima se prodaju samo motori koji su vrlo ispod realne cene ovo ostalo je èisto zamajavanje sa obnavljanjem oglasa.

U svakom sluèaju ovako kad koliko toliko zna¹ ko prodaje, zna se istorija motora se lak¹e i bolje trguje, ii za prodavca i kupaca.
Sreæna prodaja!  [thumb_up]

Hohštapler

Citat: Darko poslato 19 Jul, 2017, 01:57
Da ti screenshotujem poruku sa polovnih auta , da vidis sta covek nudi , izneverovao bi ...
Ti si limunada :)

HAHAHA! Znao sam!
Kaèi da se malo smejemo! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

hostapleru ima li i suprasna krmaèa u ponudi?
jin-jang

Gagy

Auuuu hoce da proda blizanca moje mackice. Ccccc gde ce ti dusa :D

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 19 Jul, 2017, 14:33
hostapleru ima li i suprasna krmaèa u ponudi?

Ne jo¹.. planiramo, ali ne da nam se. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

A da probate van telesnu...kazu tri puta finansira drzava?

Slaninar

Uradio veliki servis i novi lancanici? Sto sad prodajes, ili: sto si to radio ako vec prodajes? Ne razumem.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

pa oni misle da ces da prodas i pitaju se sto si radio za drugog

mi znamo da neces i da si radio za sebe ;)

Darko

Citat: Slaninar poslato 20 Jul, 2017, 15:48
Uradio veliki servis i novi lancanici? Sto sad prodajes, ili: sto si to radio ako vec prodajes? Ne razumem.


Poslato sa sokocala mobilnoga

Pa bre , servis sam radio zato sto mu je bilo vreme , presao sam 6.000 km , a za lanac i lancanike , pojavio se mali luft u rolnicama i prilikom ubrzavanja do 40,50 na sat culo se zveckanje neko koje me je nerviralo... imam mnogo dobru kombinaciju za DID zlatne lance i lancanike pa sam to uzeo za neke smesne pare , i zamenio

Slaninar

Koji sad uzimas?


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko


Slaninar

Mislim dop.


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko


Hurricane

nemoj se kliberi¹, nego odgovori na pitanje

Darko

Kofer sa nisacem prodat posebno ...
Cena moze 100e nize