Glavni meni

Jel ko za dnevne ture po Srbiji?

Započeo dr32, 17 Jul, 2017, 20:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dr32

Ako je neko  za zajednicke voznje po Srbiji od sutra do Subote  javite se ovde. Plan je sledeci od sutra (utorka 18.07.) do cetvrtka 20.07. mi je baza u Trsteniku i za akcije sam u pravcu Kopaonika, Djavolje varosi, Zlatibora ili oko 300-350 km dnevno.  Mozda bi mogli i ka Golupcu i onoj magistrali ka Negotinu . Petak i subota su takodje moguci, ali cu biti malo vremenski ogranicen na par sati. Javljajte se ako ste za.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Jefta

Ti bas dodjes u Srbiju kada ja odlazim u Alpe. Rado bih ti se pridruzio od srede, ali planirao sam odmah da spucam ka Sloveniji

dr32

Bice da od svih drugara, poznanika i motomanijaka samo na tebe mogu da racunam za te alpe. Prosle godine mi propalo par dana zato sto me drug/kolega zbog posla ispalio, sad u avgustu cu imati opet 4-5 dana, al ni ne pomisljam da pravim akciju, znam da nema nista od toga. Kuda tacno ides i koliko ostajes?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

jevta


milomir22

Ako slucajno teras putem Krusevac-Rekovac-Kragujevac, na delu puta od Jasike do odvajanja za Trstenik vodi racuna o kornjacama, danas sam ih video 3 na kolovozu. Inace, put je uglavnom zajeban, krivine ostre a asfalt preistorijski i naboran, pun zakrpa.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Jefta

Pa ja sam uvek raspolozen za voznjice do Alpa, ili bilo kojeg dela Srbije ili Evrope :)
Krecem ili sutra ili prekpsutra. Prva stanica Slovenija, a nakon toga nemam plan. Uglavnom, severna Italija, Svajcarska, Francuska, Austrija i malo Nemacka. Bicu gore jedno 18 dana...

dr32

@milomir22 hvalaf na savetima. Ako si sutra za turu Kopaonik, Djavolja varo¹ javi.
@Jefta za malo se ma¹imo, ba¹ kada krene¹ nazad meni se zavr¹ava noæni blok dru¹tava i posle toga imam par dana slobodno i tad bi put Alpa.

@ostali ako je neko za Kop i Djavolju varo¹ nek se javi da se nadjemo ili bar usput piæe popijemo.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

milomir22

Ja bio pre dva dana sam, tura Kragujevac-Krusevac-Aleksandrovac-Kopaonik, isao bih opet, ali moram sutra ili prekosutra da zavrsim servis na mopedu, ulje nisam menjao ohoho, ali ako zavrsim, javljam se i da ponovim turu. Evo neka slicka pre nego sto mi je riknula baterija na telefonu.





















"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

@dr 32

Stigao mi danas motor sa servisa, ako ces negde sutra, a nemas drustvo, vici da idemo zajedno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dr32

@milomor22 izvini ¹to se javljam ovako kasno, odradio sam u sredu turu Kopaonik + Djavolja varo¹. U èetvrtak  se odvezao za Bg, tamo isto odradio servis i onda zbog skitanja i dru¾enja nisam imao vremena za dalje vo¾nje. Zezao me net na telefonu, nije hteo da otvori MM strane, zato tek sad odgovaram.
Odmor mi jer gotov, poku¹aæu da napi¹em par reèi o ono malo vo¾nji u utorak i sredu. Nadam se biæe bolje organizacije sleæe leto. Hvala na slikama i savetima.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr