Glavni meni

Moj i¹arani XR600R

Započeo Andreja, 08 Jul, 2017, 14:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: mkt poslato 07 Januar, 2018, 02:41
ja majku prodao za afriku

Kolko afrike vrede, ti si dobro pro¹'o
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Januar, 2018, 08:23
Citat: mkt poslato 07 Januar, 2018, 02:41
ja majku prodao za afriku

Kolko afrike vrede, ti si dobro pro¹'o
doplatio je ...nije bilo glavu za glavu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

parlx je dao bulju za afriku...opet....ali on je mlad i nema dlake po telu, pa mu je lakse za dil.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


mkt

jbg svi vole mlade decake a ne tarabe ko ja

Taraba

Okan'te me se vise bre...   [wtf]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Lazic


Andreja

Od kako sam prodao motor, nisu mi sve ovce na broju. Jeste da je vreme sranje i da se svakako ne bih vozio ali oseæam se ba¹ posrano. Razmi¹ljao, razmi¹ljao... Poslao poruku K0letu na forumu da ako ikada odustane od XR-a zna da bih ga vrlo preuzeo nazad. Zove me, ka¾e da neæe da bude d¾ukela pa da mi ne vrati motor  [ludak] Rekoh, lièe, ja sam tebi motor prodao, neæu da se smori¹, motor je kod tebe veæ mesec i po dana (dodu¹e, jeste ga provozao dvaput samo :D ), znam da jedva èeka¹ sezonu da se vozi¹ novim motorèetom, totalno je imbecilno i ru¾no od mene da ti tra¾im motor nazad. Mnogo volim taj motor ali te jako cenim kao èoveka i smatram za dobrog drugara, bitniji mi je odnos sa tobom nego motor. Samo sam hteo reæi, ako odustane¹, ako re¹i¹ da ti ne treba, da mi javi¹. Ka¾e ma braateeee, meni treba enduro, ne treba mi ba¹ tvoj enduro, motor veæ imam, vidim koliko ti znaèi ovaj motor, sve je savr¹eno okej, doði i vozi ga kad god bude¹ hteo. Ja  :wtf:  [panic]

I od tad se sve preokrenulo :) Motor sam prodao prvog januara, devetog sam veæ kupio Liberty 125 kao prevoz i super je ali ja ne mogu bez motora. XR mi je savr¹eno odgovarao i prodao sam ga samo da bih imao kintu da pièim na brod ili ne¹to slièno, ne¹to sam hteo da promenim. Re¹io sam da ostanem ovde jo¹ ovu godinu jer imam neke stvari koje moram da re¹im pa æu na jesen/zimu da vidim gde æu i ¹ta æu. Tako da, eto, XR je ipak moj  :-[

K0le je carina, ljudina. Ne znam ¹ta da ka¾em.

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

kako bre ne mozes na skuteru bez motora?
ugledaj se na filguda :)

Lazic

Damir je Èovek 100%... :D Dobro, ne ba¹ 100%, ipak je 20% dijabola i 10% dileja... ;D

mkt

sta ce ti opet ta kanturina i taraba brateee

Andreja

Ajao, ovi afrikanci sa motorima od 20000e i 22ks...

Æizale, potpuno taèno.

UFF-e, ja ne mogu a za Filipa ne znam, videæemo ako se javi ovde :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Aj priznaj lepo da ti covek vratio krs jer je krs....kao sto si i ti meni hteo da vratis ali mene boleo kurac ja pare potrosio.

UFF


Andreja

Pa naravno, ti si prevarant iz ©apca a ja seljo iz Prèina, ne znam ja te tvoje zanate. Potro¹io i ja pare, sad skupljam da mu vratim  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]











Citat: Andreja poslato 15 Februar, 2018, 00:41
Ne znam ba¹ :)
Znao bi da jesi, nenormalni debeli pop... :o ;D ;D ;D