Glavni meni

Moj i¹arani XR600R

Započeo Andreja, 08 Jul, 2017, 14:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Kepo permutovao si malo. Nije to xr sto je bio kod kvarise i vladesd. Ovaj je bio kod MladeRa godinama.

Lazic

A on je ba¹ ne¾an na gasu... ;D

Gavrolini

Ni najmanje. Secam se kad sam ga prvi put video u glinari. Terao ga je bukvalno na svako penjanje gde su isli i ovi sa lakim motorima. Samo je tad imao pravi karburator koji je pred prodaju skinuo i vratio fabricki.

Lazic


mkt

a ovo je mladjin bivs  ??? i, aaaaaaaa ijaoooooj  [pop]

rboban

A ja vidim poznat mi motor, bio kod mene u garazi mesec dva....

P.S. nisam ga vozio .... ;)
Ride It Like You Stole It

Lazic


Kostić

sad kad im taliban raskopa pla¾e po crnoj gori ima da ga izbace naglavaèke....;D

VR 46

Ма неће,остаће му крампони у Чачку...
Twist of wrist!

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 08 Jul, 2017, 22:06

Andreja

Stigao kuæi pre oko dva sata, 1350km, kramponi se nisu raspali jer ih nisam ni imao :)
Od kvarova - pukla æopa ¹to je re¹eno u roku od odmah.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Sad ce stara kajla u pokusaju da izvrsi samoubojstvo. Taman se nadao da ce motor da rikne da moze da se sladi.

UFF

honda da rikne?  [rofl]

to samo kantasaki i suzane

mkt


mkt

daj slike nekih guzicetina i sisetara sa mora, jebes motore

Lazic

Æuti pro¹li put je slikao svoju guzicu... :o ;D

stilgar


stilgar

Citat: Laziæ poslato 21 Jul, 2017, 10:04Æuti pro¹li put je slikao svoju guzicu... :o ;D
Nadao si se i ove ce a  8)

Andreja

Apdejt, negde oko (u toku ili posle) godi¹njeg odmora je poèeo da zveèi lanac u ma¹ini. Pre oko mesec dana je to re¹eno, zamenjen lanac (bio prva ugradnja i jo¹ uvek nije bio za zamenu! ;) ) a razlog zveèanja je bio to ¹to je pukla oprugica na ¹paneru koja je takoðe zamenjena. Potpisi su uklonjeni :) Sutra æu se nakaniti da operem motor posle posla i da ga ubacim u sobu, ne planiram da ga vozim do proleæa. Planovi za sreðivanje su isti k'o ¹to su bili, zamena karba, pancirna creva, voleo bih i da preðem na LED osvetljenje. Ne bi bilo lo¹e da re¹im i æopu  :-[

Drugi deo jo¹ nije gotov, zapravo, poèeo sam ga u Movie Makeru ali ne bih da izgleda jadno kao prvi deo pa æu se malo pozabaviti u Adobe Premieru, samo da pohvatam neke fore. Svakako neæe biti ovako rastegljen i dosadan :)

! No longer available

Fotke (osim poslednje koja je sa offovanja izmeðu Jagodine i Vrnjaèke banje) su sa letovanja, razlika u odnosu na tada¹nje fotke je ¹to je zadnja guma postala skoro slick...  ;D




















Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

milomir22

Extra vidoje, ima sta lepo da se vidi i nije dosadan, rafting, Visegrad,...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr