Glavni meni

Moj i¹arani XR600R

Započeo Andreja, 08 Jul, 2017, 14:11

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Da nije dosadan, mo¾e¹ da ka¾e¹ samo ako si gledao ceo bez premotavanja :D Fala na pozitivi :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Fala Bogu te sam do¾iveo da vidim Andrejin motor lepo napakovan, kulturne namenske torbe. I vi¹e od 2mm ¹are  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

niki64

lorde, ti li si ili ti je neko ukrao profil?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Kulturne namenske torbe nisu moje, tj. jeste samo ova od 80 litara :) Mada neæe ni ona jo¹ dugo, prevelika je i nije praktièna pa bih je prodao. Od ¹are nije ni¹ta ostalo :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Manje ¹araj, pa æe da ostane...
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


stalker92

Naslov klipa: "Kako da vas kom¹iluk zamrzi za 12 sekundi" :D

Lazic

U mom kom¹iluku su podeljena mi¹ljenja, neki obo¾avaju kad popalim alarme, neki pizde... :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Kul su mi kom¹ije, samo sam jednom popio prijavu da parkiram neregistrovan auto na zelenu povr¹inu (odmah uz ogradu gde niko ne prolazi, gde je inaèe ¹ljunak jer su asfalt razjebali putari  [rofl] )

@Andrej, sad je i 720p nedovoljno? Kupi mi 4K kameru pa æu da snimim ponovo :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Ako su to kul kom¹ije, moje su predivne...

Andreja

Lepota je u oèima posmatraèa :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

I u manjku prijava komunalcima... :D

Andreja

Ja¹ta :D Ma nisam imao problema, parkirao peglu u gara¾u, sutra do¹li ovi da ufotkaju prazno mesto, posle ga vratio... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

#76
Neæu otvarati posebnu temu zbog kratke vo¾nje pa æu ovde na brzaka :)

"Sezonu" zatvorih 31.12. odlaskom na posao, zatim do Juge a potom do Èoperice u Sarajevskoj.







Doèek, bla, bla, le¾emo u èetiri sa mi¹lju da ustajemo za èetiri sata  [samoubistvo]

Zbog otvaranja "sezone"  ;D Destinacija, dvori¹te na¹eg foruma¹a i drugara, poznatijeg kao K0le :)





Stigli! Ova dreèava jakna mi se vi¹estruko isplatila samo na ovoj vo¾nji (od trièavih 250km) dok je ©umiju i Filipu bilo hladnjikavo (pogotovo Filipu koji je zaboravio zimske rukavice pa je vozio u letnjim)  [panic]



Razlog posete nije bio samo dru¾enje veæ primopredaja :)



... ¹to znaèi da æe K0le nastaviti sa ovom temom, ukoliko je u fazonu :D

Podru¾ismo se, isprièasmo, vreme je da se pièi nazad, Filip mora da ¹ljaka. Plan je bio da se stigne do tri ali naravno, ni¹ta od toga. XT koji nam je ustupio Juga ¹tucnuo nije do Koleta ali èim smo krenuli nazad, poèeo je da ¹tuca, da se gasi, nije hteo da radi bez sauga iako je bio topao. Igrom sluèaja nailazi Koletov brat (Zoran ako se ne varam, kome se ovom prilikom zahvaljujem na pomoæi) i daje nam savet da vidimo ¹ta se de¹ava sa gorivom. Naravno da bismo se i mi setili toga ali ubrzao nam je proces jer se zbunismo svi, ovaj XT nikada nije ¹tucnuo do sad :D

Skidamo crevo a ono...





U rezervoaru je bilo vi¹e neke muljavine, emulzije nego goriva. Zoran zove Koleta, Kole doleæe sa kombijem u moto opremi, daje nam kanticu benzina, sipamo... Stani - kreni, hoæe - neæe, uh, proradio je konaèno, hajmo dalje (ovo je ba¹ ukratko, trajao je zaplet poprilièno). K0le, hvala ti i ovde, opet, manijaèe!

Kasnimo svakako, ajde makar da obiðemo Fru¹ku goru, gde pravimo i poslednju fotku sa vo¾nje:



Sti¾emo u BG, XT se gasi petsto metara pre Genexa. Gorivo. Pogledamo slavinicu, stoji na rezervi. Do mojega. Neko se seti da je prebacimo na ON i pojavi se gorivo u crevu :D Obrnuta i uvrnuta slavina... Nastavimo vo¾nju, BUP, opet je povukao vodu, ostala je na dnu rezervoara. Dok je vukao gorivo sa du¾eg sita, sve je bilo kul...  Opet zezanje, cimanje, dreniranje karba (spu¹tanjem motora skoro do betona jer je glava ¹rafa za drena¾u karba oblajznula), pali, vozi... Opet stade, tra¾i fla¹u, odvajaj vodu od benzina, vozi dalje... Jedva se dovukosmo na Miljakovac, znaèi ja ne znam ¹ta se desilo ali onu kolièinu ne_benzin tekuæine nikad nisam video u rezervoaru  [rofl]

Da podvuèem crtu. XR je fantastièan motor, najbolje mi je legao od svih do sad. Mojim prvim XT-om sam bio prezadovoljan i nisam razumeo za¹to offroad zagri¾enici toliko kude XT-a, kao TTR i XR su mnogo bolji... Posle sam skapirao. Bukvalno su neuporedivi. XT je dosta putniji, èak i srednja varijanta prenosa je du¾a od najdu¾eg prenosa na XR-u ali je XR za divljanje fantazija. ©to se tièe kvaliteta i oèuvanosti motora - oko desetak hiljada ove godine, ni jedan jedini zaplet sem pucanja æope :)

Sve u svemu, morao je da ode, plan je da za godinu - dve - tri ponovo uzmem XR600 ako veæ ne 650R ili ne¹to slièno, lagano a dugotrajno.

Kole, raspali  [welcome]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

feelgod

Od mene plus :).

Nema sta da se doda, provod fantazija, voznja straobalna, ekipa ne zamenljiva.

Srecna Nova i da se druzimo dugaja ljeta :)

megaidiot


Lazic

Èekaj bre, ¹ta æe¹ godinu dve?