Glavni meni

Moj i¹arani XR600R

Započeo Andreja, 08 Jul, 2017, 14:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

 [rofl] Nemoj dva puta da ka¾e¹  [rofl]


A de je sneg po skuteru?
:D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Jok, ni XR nije i¹aran odavno. Mada... ;D

Kakav bre sneg u Siriji? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Ni Sirija nije ¹to je nekad bila  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Andreja

Prekjuèe mi Juga napravio novu æopu i (opet) uvalio retrovizore. Neæe èovek da me pusti bez retrovizora iz gara¾e pa to ti je.
Danas kod strugara napravio novi ¹raf za æopu kao i adaptere za retrovizore (sa M10 na M8). Montirao sve, prezadovoljan. Uzeo ulje i filter. Stigle mi dizne sa AliExpressa, 10x main, 10x pilot. U subotu menjam ulje, filter i diznu.

Uspeo sam i u neka govna da ugazim veèeras, pièio noæni off od Belog Potoka do Vrèina, smrdi mi gara¾a na ¹talu :D Fotke ne znam da li uop¹te ima smisla da kaèim, oslanjao sam se na dodaj.rs , on prs'o, onda pre¹ao na ne¹to provereno, postimage i karabanana. Znam da su fotke ostale ali me mrzi da menjam sve linkove ispoèetka.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Osjetio se smrad i danas na skretanju sa Brankovog mosta prema Zemunu. Kanda si pro¹ao tuda? :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Hahah, jest', to je to :D Opr'o govna sa motora, sad je èis' i uredan. Da li neko zna kako da skinem fleke od asfalta sa rama, ¹uspleha i blatobrana?

Prekjuèe zamenio ulje i filter.

Juèe zavaren odstojnik bisaga, pukao je na kaèenju. Dodati neki ¹rafovi, falilo ih je par :D Karb servisiran, iglica podignuta na sledeæi podeok, zamenjena glavna dizna, sa 152 na 155, ispoliran ¹iber, oborene ivice, sad glavi malo manje (ali ipak glavi). Ide mnogo bolje (Gavro, sad treba da ga proba¹), ima mnogo jaèi ¹ut u ni¾im obrtajima a najvi¹e je dobio u vi¹im. ©raf za ¹telovanje sme¹e nije originalan, videæu da poruèim drugi u Delti, trebalo bi da je oko 15-ak evradi. Prokinula ( xD ) ¹altalica, naruèio polovnu sa dobrim nutovima da je navarim na ovu moju. Ostavio motorèe kod Filipa, GSP-om se vratio kuæi sa posla, ovih dana re¹avam ostatak...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Za fleke probaj K2 Akra
I feel the need..... the need for speed !!!

Mil@n


Gavrolini


Lazic


FANTOM

    Evo setio sam te se Andreja


Gavrolini


rboban

Fleke od asfalta skida WD40...
Ride It Like You Stole It