Glavni meni

Moj i¹arani XR600R

Započeo Andreja, 08 Jul, 2017, 14:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


FANTOM

    Da daj slike Libery-ja i koliko je para. Zanima me cisto informativno :)

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 17 Februar, 2018, 15:28
Citat: Hattrick poslato 17 Februar, 2018, 01:33
Od Kremanske Kobre bolje nema.  :)
Misli¹ vreoèinske? :)

Ima ih bogami u svakom delu domovine :D

Lazic


castor

Citat: Hattrick poslato 19 Februar, 2018, 05:41
Ima ih bogami u svakom delu domovine :D
Misli¹ u svakoj kuæi barem po jedna?
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Citat: FANTOM poslato 18 Februar, 2018, 19:44
    Da daj slike Libery-ja i koliko je para. Zanima me cisto informativno :)

Izvini ¹to ne odgovaram, hteo sam da okaèim fotke Liberty-ja pa da odgovorim ali nikako da stignem da nabavim Photoshop da ih malo sredim, smanjim itd. (zvekn'o mi sistem pa skoro sve ispoèetka...). Lib je u sjajnom stanju, samo treba da mu zamenim membranu na karbu, radi super ali maaaalko te¾e pali kad je ba¹ hladno. Inaèe, nije na prodaju, to mi je racionalno prevozno sredstvo a Honda je za igranku & plug. Ukratko, uzeo sam ga sa finim gumicama, Michelin City Grip, pre¹le 3000km, novi le¾ajevi, novo sedi¹te (Boban moto sedi¹ta, izuva kako je odraðeno), nosaè za koferèe, fabrièki vizir, samo malo skraæen... Metalik siva boja i takoc :) Zamenio ulje, filter, odradio prenos i to je to. Smara me ¹to moram opet da vadim novu saobraæajnu u maju jer istièu tablice (10 godina registrovan na iste tablice).

Nego, XR...  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

pa nije liberty napucena starleta pa da ne moze da se okaci bez PS-a :)

Andreja

Ne ¾elim da kaèim fotke rezolucije 6000x4000px, æe d'umre forum, posle mora glava dole :)
Ne bud¾im ni¹ta u PS, samo smanjim fotke (znam da mo¾e i u Paintu al' neæu! :) ) i malo sredim kontrast, o¹trinu i saturaciju.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

https://mega.nz/#!pJ9WhS5I!uWYH3qIW4ixWMfZRlu84iphHqHsRntVR_s1sJe0jgIE
(rucno prekopirati ceo link)

Probaj ovu micro verziju dok ne nadjes full, to imam na serveru :) Ako ne odgovara uploadovacu CS3 full koji je proveren(al mora da se krekuje i dosta je veci) :) I ja koristim samo ovaj micro i nikad nista vise od njega nije zatrebalo s obzirom da neke mnogo komplikovanije operacije svakako ne znam pa nisam ni siguran sta mu sve fali u odnosu na original :)

Andreja

Ima i onlajn imid¾ risajzera nego me mraèi da se zezam sa tim, skinuæu PS u fulu kad budem imao vremena, skuter nije ni¹ta posebno, lagano :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

Kad upload-uje¹ na postimg.org mo¾e¹ da izabere¹ kolika æe slika da ti bude. Tako da ¹ta god da upload-uje¹, pa makar to bilo i 300 miliona x 300 miliona piksela, sam postimg.org æe da ti izbaci npr 1024x768 ako to izabere¹. Jbte napravi¹te nauku od postavljanja slika...
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

... i onda ¹est sati kaèim fotku a brat mi ¹i¹ti jer igra WoW, LoL ili tako ne¹to pa mu ping ode u beskonaènost :D

Ne dam slike skutera, bre!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Onda fast image resizer :)

https://mega.nz/#!QYtgnKYb!xJUzuuhPfYK3e8cN1Gq5HIcWiltTWHaCMj-Ke0sD7ac

Moze i vise fotografija odjednom, zanemarljiv gubitak kvaliteta a velicina i samog programcica i novoanstalih fotografija smesna :)

Andreja

Samo Photoshop, bre. Evo sirovih fotki.






Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

niki64

A, jbt, mislio sam da si sliko najmanje sa Habelom a ono sa javnom govornicom  :P :P :P :P :P
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Ako se dobro zagledate, ustanoviæete da se na fotkama nazire i skuter :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

megaidiot

Citat: niki64 poslato 23 Februar, 2018, 21:39
A, jbt, mislio sam da si sliko najmanje sa Habelom a ono sa javnom govornicom  :P :P :P :P :P
bokeh nikakav

feelgod

Al sto ima komarnik, ubilo se :)

srbac