Glavni meni

Kriva felna

Započeo freepartyman, 04 Jul, 2017, 23:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

Gde moze da se ispravi kriva felna u Beogradu ili okolini    :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

Podpitanje, isto, ali za auto, da ne odvaljuje po u¹ima, a da uradi kako treba?
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

kad vas mrzi da citate i sve hocete na gotovo

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile;u=1984

ispravlja krive, vari polomljene, polira i farba

evo jedne od njegovih tema

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,3156.0.html

castor

Kad te mrzi da pita¹, ne ispravlja ako je vi¹e krivo. Drugo, nije u Beogradu, a BC nije ba¹ ¹ira okolina Beograda.
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

ali ima drugara vozaca autobusa koji skoro svaki dan vozi turu za bg i ja sam vise puta slao po njemu, nisam morao da odem

ako hoces u bg i mrzite da pomeris buljsona onda spremi bar 80eur po felni.
to ti je minimum za bg i to za manje pokrivljenu (bio pre par godina, ko zna koliko je sad)

castor

Ne mrzi me da mrdnem guzicom, ali za ovo nisam znao ili sam zaboravio ako si napisao. Kod Rokija je stotka po toèku, ali je sreðivanje u fulu - ispravljanje, pjeskiranje, podloga, farbanje, lakiranje. Na drugim mjestima je mo¾da jeftinije, ali je i upitno koliko je dobro uraðeno. Kod Rokija sam bio, vidio sam ¹ta je radio i za svaku stavku koju radi ima cijena. U skladu sa time æe biti i razlika u cijeni od toèka do toèka.

Sa druge strane, 400 jura je komplet Style 135 felgi 8J koje ne tra¾e sreðivanje, odnosno ili su oèuvane, pa izgledaju kao nove, ili su sreðene, ofarbane i prelakirane, tako da cijena od sto jura po toèku (iz mog ugla) ne pije vode.
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Znaèi Anðelo... ;D

Hattrick

Radio sam negde u juznom bulevaru, ali da me ubijes ne secam se broja tacno, istovremeno jednu prednju felnu za GSXR 1000 od drugara, i jednu 18" za auto moju, lik odradio extra obe, uzeo 6.000 din po tocku.

VR 46

http://gumefelnedanko.rs/

Другар је исправљао обе фелне на Хонди 929 и чини ми се да је платио за обе 80е. Презадовољан.

Twist of wrist!

UFF

nisam znao da danko ispravlja
znam samo da prodaje polovne felne
i da udara po usima pa ubija sa cenama

Hurricane

Citat: Hattrick poslato 05 Jul, 2017, 05:47
Radio sam negde u juznom bulevaru, ali da me ubijes ne secam se broja tacno, istovremeno jednu prednju felnu za GSXR 1000 od drugara, i jednu 18" za auto moju, lik odradio extra obe, uzeo 6.000 din po tocku.

Dragan majstor, juznim kad se krene gore, prodje se semafor sa Maksima Gorkog, pa na sledecem levo i prva ulica levo, sa desne strane garaza druga ili treca kuca, stara kajla, ekspert!

ðunta

Dragan, koji ispravlja ramove, ¹tapove, trouglove,...a i felne, je veæ du¾e u ulici paralelnoj Milana Rakiæa u visini ¹kole, (Beograd), Danku ispravlja toèkove jedan van Beograda a on ih samo prima, radi vulkanizer na Plavom mostu na strani ¹umica, ima jo¹ nekolicina koji se time bave ali samo livenim i èeliènim toèkovima, ¾ièani obruè niko ne radi veæ se  snalazim bilo sam bilo da koristim uslu¾no presu u  jo¹ jednoj radionici. Problem ispravljanja toèkova od Al Mg legura je ¹to ne valja da se greje jer dolazi do trajnog omek¹avanja i primenjuje se samo kad postoji rizik pucanja pa nema druge,  sa brenerom neuporedivo lak¹e, br¾e i efikasnije i svi tako rade mahom èak i kad mo¾e na ladno. Zbog toplote, naknadna plastifikacija aluminijumskih legura nije dobra. Ispravljanje mo¾e da bude i 100€ a da mu¹terija ne vidi da je toèak udaran.   
"Ako ne budemo bolji, postaæemo gori"