Glavni meni

Prva zvanièna trka - Moped Endurance Cup 29-30.07.2017.

Započeo Gašpar, 03 Jul, 2017, 17:03

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: Havarisan poslato 31 Jul, 2017, 00:36

Ali ubija kako je kocila sa imbusom

U nekom momentu, prosao pored boksa i video te na delu u nekoj intervenciji, nisam hteo da upadam da se upoznajemo i uzivo iako smo se culi sto puta i pomogao mi bez rezerve jos dva puta toliko..

Svaka cast na predanosti i trudu u ovom nasem malom motokosmosu

Ziv nam ti

Andreja

Jest, vazda je bio u nekoj akciji :)

Milo¹e, kanalima su bile oborene ivice, pa èak bi i najveæi idiot to odradio. Pripremili smo se koliko smo mogli, sama ideja o nastajanju tima i mopeda za trku nema ni dve nedelje. Prvi put radimo ovako ne¹to, mora biti propusta. Da ne obja¹njavam dalje...

Kosta, 'ajmo u neku radnju da gledamo klipove na polici da preteknemo Milo¹a :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ajmo. ima dole nalazarevaèkom prodavnica tomosa, æe pitamo jel mo¾e da se slikamo sa klipovima :) ono u sedmog jula ne postoji èini mi se, a ni frenki u dimitrijali. nego eve ti pista u kuli. dobra je al je na huji bolja :) i uposli milo¹a dopravi taj moped jer ako odem u kulu a opet vam rikne, tuæiæu te :)

https://www.youtube.com/watch?v=Qotq_QixvVQ

megaidiot

Citat: Andreja poslato 31 Jul, 2017, 08:11
Da ne obja¹njavam dalje...
nemoj nista da objasnjavas, samo teraj dalje!  [thumb_up]

stilgar


Gašpar

Poneka fotka, dok èekamo ceo album i zvanièni video  8)


























Hattrick



Glava Dole

Citat: Andreja poslato 31 Jul, 2017, 08:11
Jest, vazda je bio u nekoj akciji :)

Milo¹e, kanalima su bile oborene ivice, pa èak bi i najveæi idiot to odradio. Pripremili smo se koliko smo mogli, sama ideja o nastajanju tima i mopeda za trku nema ni dve nedelje. Prvi put radimo ovako ne¹to, mora biti propusta. Da ne obja¹njavam dalje...

Kosta, 'ajmo u neku radnju da gledamo klipove na polici da preteknemo Milo¹a :)

Onda se izvinjavam, bio sam ubedjen da je to bilo u pitanju jer mi ne pada nista drugo na pamet :) Jbg, sranja se desavaju, samo polako, tek ste poceli :) A za bilo kakav set, makar i polovan u rezervi za sledeci put glasam :) Bolje izvoziti ikako svakako nego nikako :) Na greskama se, uostalom, najbolje i uci :) Za ovo drugo... hahhahaha [rofl]

@Gaso, odlicne slike  [thumb_up]


Gavrolini

Cujem da je plava lisica bila ubedljivo najbrza na stazi.

niki64

Sa jednim vozacem pravila razliku od 50 do 100 metara po krugu, naravno odokativno mereno
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Hohštapler

Plavi peugeot je otkinuo... fino se pripremili momci.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

A kupili ga 10 dana pre trke od mog drugara iz sapca. Motor bio rasturen. Nije imao ni cilindar ni klip :)

Gašpar

I Uro¹evo umeæe ne sme da se zaboravi. Deèko je pokidao kako je vozio. Imali su gumi defekt, nisu bili sigurni da im je tubeless guma pa montirali unutra¹nju.

Kostić

svi su bili sjajni, al onaj deèkonja na nekom nabud¾enom sa heblovima ako sam dobro vido, jedini je tuko u teme, pa izjebe druge iznutra na izlasku, br¾e se ispali. mnogi su tu gre¹ili al dobro, malo ih je tuklo u gume. nebitno, svi su bili maestralni. dubacite dve grupe, jedna po pravilu, jednu free bud¾ing, da mora da ima samo deklove od matika a sve ¹to je unutra po volji ;D

Gašpar


Lazic

I odma' na poèetku u kadru Trovaè i Havarisani... :D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Havarisan


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D