Glavni meni

Zelim mali camac a nemam blage veze

Započeo ada, 02 Jul, 2017, 23:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ada

E ajde da vidim ima li vas u ovoj sveri.
U pitanju je elangt402 jedan je u ns a drugi u bg. Razlika je u boji za sta me bas briga ali ono najbitnije je razlika u motorima. Jedan je mercury 40 konja iz ko zna koje godine predpostavljam 80, cvaja naravno, na poteznicu. Drugi je mariner sa navodno 4 cilindra cvaja predpostavljam iz 90 godine sa alnaserom isto 40 konja i ima rezervoar za ulje na sebi. Ovaj drugi kaze da treba ustelovati menjac, ovaj prvi kaze da je ok sve. Sta uzeti.

Glava Dole

Drugi, logicno ;)

(niti sam imao inace niti ulazio nesto dublje u to ali ja bih to izabrao)

Boban_m


Glava Dole

Al razmisljam... 2t, penta, 4 cilindra... to bih cudo bih bas voleo da vidim... je l' si ti siguran da se on ipak nije "malo" zabrojao? :)

bucko

Bezi od tih starudija,na reci nema gur gur , nego ides pod maè bato! :)
Vidi za sta ti treba pa po tome kupuj,dobro se edukuj da se ne bi uvalio.Tako nesto malo moj kum svojevremeno uzeo kao prelazno resenje i posle par voznji mi rece da ko mu se prvi  nasmeje ima da mu ga pokloni!

ada

Glavna fora je sto porodica hoce na more, a meni se neide ni u ludilu i jedini nacin da odem je da povucem neki camac sa sobom. Ne bi davao neke ogromne pare da bi se dve nedelje vozikao i onda godinu dana parkirao, ili opcija da ih odvezem i vratim se. Znam da nema gur gur ali opet nisam neki uzivalac u svemu tome, a sa druge strane da ubijem vreme.

UFF

i ja razmisljao duzmem neki camac i vezem ga za prvi splav preko puta mene.. marina za dz
a onda pomislih em skup sport, em da ga vozis po ovim govnima i djubretom nije bas neko zadovoljstvo, jebo to ne trebaju mi problemi (koji samo lice na zadovoljstvo) u zivotu :D

bucko

Kad ga  vuces na more imas i dodatno osiguranje za plovilo,drkanje sa prikolicom itd
U Grckoj se rentaju camci do 30 ks za 50 eura dnevno i to bih ti toplo preporucio
Sa ovakvim malim plovilom tesko da bih se usudio da izlazim  na i najmanje talase

ZEMZEM

Pro¹le godine na Sitoniji, ti od 30 ks, su bili oko 120E, ceo dan + gorivo u toj ceni.
Ja krenuo da iznajmim ali ko za baksuz razduvao se vetar i nije bilo ¹anse za vo¾nju.
Pre toga na Lefkadi rentirali bez goriva, mislim da je bilo 60E ceo dan i potro¹ili goriva za 60E. Tako da mu doðe na isto.