Glavni meni

Tragovi proslosti i neki krs

Započeo Zika, 30 Jun, 2017, 21:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zika

Uzevsi u obzir da su mi Keeway Speed ukrali pre vise od tri godine  [djavo], i od  [policaja] sam digo ruke u startu (i nisam pogresio), nema vajde da cuvam:
-Retrovizore -vozeni, padano sa njima, ali mogu da teraju bez ikakvih problema (na desnom mislim da vibrira staklo, onako da ti zamuti kad si u visim obrtajima) [neampojma]





-Nosac kofera(vid`o i bolje dane) , mozda treba nekom [ludak]
-Nosac stapova, nov, nikad montiran.



To se tice keeway-a ↑

Plovak za kineza, nov, pogresno porucen  [doh], a i bila mi je pokvarena kazaljka,ne plovak.
To je ovaj http://www.kupujemprodajem.com/Plovak-Senzor-Nivo-goriva-u-rezervau-za-Kineske-Skutere-Tip1-41791173-oglas.htm?filter_id=130250278



Retrovizori, polomljeni, ali nosaci su im u dobrom stanju i ravno su pukli pa ako neko oce da vari [joint] ,njegovi su.
Pasu na:

HONDA
CBR F 600 00-09
CBR R 600 01-02
HYOSUNG




I za kraj, najkorisnije  ;D kofer, ploca sa srafovima za montazu i najbitnije KLJUC  ;)
Naravno, polomljeno je ono kacenje(otpao kofer u mrklom mraku na putu za neku vukojebinu  [ninja], dobro ga kamion nije zgazio ), nakon tog pucanja, probusio sam rupe kroz kofer i plocu, roknuo brda vezica/kanapa i tako terao cca 10k km bez problema, tako da ko `oce fixni kofer, ovo je za njega.
E da, u kofer staje Full face kaciga HJC, ali ne staje MT (skoljka je veca), inace kofer nije mali nego je nizak.








Briga me za pluseve i zahvalnice, ali bih voleo da ne ode sve kod jednog clana.  [cheers]



Glava Dole

Mogu li ja da se zapljunem za kofer, pa da nabavljam neko pocepano suvozacko sediste i prepravljam ugradno cudo po potrebi za FZRku? :)

Zika


Slaninar

Kofer na FZR k'o piletu sise.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zika

Nadam se da ces dooobro da ga ankerises, da ga ne bi jurio po putu  [panic]

Kostić

¹to je lepa ova metalna korpa ;D rado bi je mako, al neæu da seèem plastike da je ubud¾im, a rado bi, al neæu, a ba¹ je lepa, i¹la bi uz korpu ;D

Glava Dole

Citat: Slaninar poslato 30 Jun, 2017, 22:23
Kofer na FZR k'o piletu sise.

Slazem se, al s obzirom da me za estetiku boli kurac i da necu da ga montiram trajno vec nabavim drugo sediste za koje cu da ga usrafim... pa samo kljuc cap-cap skidaj-vracaj :) Bitna je fungcionalnost, za putovanje, za pazar na vise... ama ko poruceno, hteo sam i da kupujem i pratio oglase al nikako da izdvojim novac za to a treba mi :) Ovo leze k'o budali samar :)

HVALA PUNO ZIKO, imas PM i pivo prvom prilikom :-*  [cheers]

Citat: Zika poslato 30 Jun, 2017, 22:28
Nadam se da ces dooobro da ga ankerises, da ga ne bi jurio po putu  [panic]

Isti takav mi je sa spida takodje ispao... otisao ispred taxiste, ovaj zaboo kocnicu i samo mu je pipnulo branik, ostalo samo mrvicu zute farbe :) Posle isto stavio srafove, siroke sajbne i niakd vise nije ispao... al taj je na speedu, njemu sasvim ok stoji i ne planiram da ga skidam, a ovde hocu trajno da ucvrstim za drugo suvozacevo sediste, nadam se da ce drzati... za samo sediste mogu da ga prikacim jako, samo da sediste ne otpadne il polomi jezicak bravice, al nadam se da nece :)

Zika

@kosta
Ako treba, samo reci, a mozes i da napravis omanju zicu za rostilj od toga   :D

Kostić

ako niko ne bude hteo da je uzme, uzeæu je da ne samuje sama, al samo ako niko ne bude hteo. mo¾da nekome ba¹ poslu¾i. al ako niko ne bude hteo, evo ja æu ;D

Zika

Ako ne pristupi dobrovoljac u naredna 24h, racunam da je tvoja  ;D

lord_oblivion

Mo¾e meni ovi prvi retrovizori, ako su desni navoj fi 10 ?
Po¹to ujutru putujem, nek preuzme Laziæ ili jo¹ bolje Andreja.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska


goranvojska


Zika

Ok, retrovizori su za obliviona.

Za vojsku, nosac kofera

Zika


Ostali jos:
-Merac nivoa (moze da se verovatno zbudzi na svasta nesto), mislim da je pricip rada isti za vecinu meraca ovog tipa. [thumb_up]
-Nosac vila za speed 125/150 (dobro, za sujeverne [pop] je maler da nabavi ovakav deo pre nego sto *nedajboze* zatreba)
-Retrovizori (lomljeni) ali su za HONDA CBR F 600 00-09 i CBR R 600 01-02 , pa mozda posluze makar nosaci, stakla su savrsena


@Oblivion
Ne`am pomicno merilo/subler/nonius  :( kljuc 16 je za odvrtanje/stezanje.

Dajte na PP neke instrukcije oko preuzimanje, ono tipa "stavi delove u plavu vrecu, tacno u  prepodne vrecu ostavi ispod mosta , nakaslji se dva puta dok budes odlazio... [flashing]"



misa-pei

Mogu li ti retrovizori i za moj CBR? Ako mogu, da prepakujem stakla.
Država je najveći neprijatelj naroda

Zika

Ne znam stvarno  [neampojma] , na Vicminoj kutiji pise EH906 , pa proguglaj, a evo slike na motoru , pa vidi otprilike je l` to↓   ;D




Inace, ni godinu dana nisu bili na motoru...

Kostić

ode moja korpa (¹alim se nek ide ionako ne znam kako bi je montirao nit kako bi je preuzeo) ;D

Zika

Ma, ja bi ti doter`o, samo da vidim motor sa onakvim idejnim,funkcionalnim i estetskim resenjima  [rofl]

Glava Dole

Stigao kofer, u odlicnom je stanju, cak i kutija tu da se ne osteti u transportu... odmah se bacam u potragu drugog sedista, jedva cekam da ga ubudzim...

Puuuuuuuuuuno hvala jos jednom Ziko [ljubav] [cheers] [cheers] [cheers] 

(PS bez obzira sto nije trazio lupite mu bar jos koju zahvalnicu... meni za ljubav ;D )