Glavni meni

Treba mi vrlo bitan deo, bez koga se tesko vozi.

Započeo Zika, 28 Jun, 2017, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zika

Ukoliko ste mislili da mi treba kataklinger koji se stavlja izmedju falafufne, kako ne bi cesala o picolajznu, varate se  ;D , treba mi najobicnija rucica kvacila, jedino neobicno je marka Hyosung i veselje oko jurnjave delova za njih.

Ukratko, jurim rucicu kvacila za Hyosung GTR/GT (ista je za 125/250/650), nova ili polovna -svejedno , boja -svejedno ,etnicka pripadnost -svejedno(u idealnom svetu bih zeleo novu, crnu :D ).

Ukoliko neko zna nekoga, ko zna nekoga, ciji komsija je preksinoc pricao sa nekim ko moze da nabavi rucicu kvacila za hyosung, bio bih mu i vise nego zahvalan  [cheers]

Ili ako neko ide u neke evropske zemlje u kojima Hyosung ima predstavnistvo, i voljan je da pomogne...

Vec sam jurio na vecini domacih sajtova i u nekim radnjama i... corsokak

Vicma pravi zamensku, sifra 73942, ali nema niko i ,citajuci izmedju redova, zabole ih da se cimaju oko jedne rucice kvacila

Evo i slika trazene rucice.







Andreja

Idi u Kommpco kod Arene i ponesi deo ruèice koji se kaèi na motor. Ili jo¹ bolje, nosaè ruèice. Zamoli ih da proguglaju malo onu kutiju punu poluga, veeelika je ¹ansa da naðe¹ ¹ta ti treba. Mene su spasili samo tako.
Na Hondi XR imam nosaè ruèice kvaèila od Yamahe SR400 iz sedamdesetih a poluga je od Suzukija DRZ400, mlaðeg 40 godina. ORIGINAL! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Zika

Motor je trenutno kod majstora, u drugom gradu, i trebao bih da ga dovezem nazad krajem sledece nedelje, ali ako slucajno nista drugo ne upali, fala na savetu  :)

Biker-Boy

Skoro 100% sam siguran da ti rucica kvacila odgovara od Suzukijevih modela s pocetka 90-ih i kasnije, recimo model GS 500E,
Ovu tvrdnju zasnivam na tome sto je sasija na modelima Hyosung GT 125-250 prekopirana od Suzukija GS 500E, i jos neki delovi, prekidaci na volanu itd....
I feel the need..... the need for speed !!!

Zika

Gledao sam dosta suzukijevih rucica, ali ni jedna nema onaj breg tanji od dela koji ulazi u nosac (sto pritiska prekidac da motor ne moze da se upali kad je u brzini) , cak sam i gledao na Ali-ju, za aftermarket, pa da vidim na sta jos pase, ali nista.
Hvala na odgovoru...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Zika

Zvao pre dvadesetak dana, ima ali nema u Srbiji, podsetio ga opet pre desetak dana i danas, oba puta iskulirao, jedini je on od svih koje sam zvao rekao da moze da nabavi, ali se nije realizovalo...

El Jefe

Ако неко иде у Пешту, сигурно има у фирми  redracing.eu. Kuplungkar на мађарском.
Друштво за заштиту од животиња

Zika

Hvala na info,na sajtu pise da imaju (tako je pisalo i za Guevaru ), verujem da Hyosung ima i predstavnistvo u Budimpesti, ali nisam znao za ovu firmu  :)

Jos samo da nekog put navede do tamo (i nazad)  ;D

Ako neko slucajno ide za Pestu ove ili sledece nedelje, bilo bi ekstra ako hoce da mi pomogne sa ovim [cheers]

Ili ako neko zna nekog majstora/moto-otpad/prodavca delova i sl. koji kaze da moze da nabavi SVE delove, dajte broj, pa da smaram redom  [ludak]

Hvala jos jednom svima na predlozima   [thumb_up]





ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

 A mislim da moze jako brzo da dostavi  motodelovi...gabora sagmaister/////
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zika

Hvala, pitao sam mnogo ljudi, ne znam da li sam i njega, ali pitacu ga ponovo  [cheers]


A u guevari sam bio pre dve nedelje:
-Dobar dan
Dobar dan
-Treba mi rucica za Hyosung (navedem model,godiste,pokazem sliku iz novcanika, poneo sam i rucicu kao uzorak)
Naravno, najverovatnije je imamo u radnji (ja u sebi skacem od srece,jer bi to bio jedini deo koji bih nasao iz prve [yahoo] )
-*nakon par min* Nazalost nemamo ipak rucicu ni jednu. (u sebi  [samoubistvo] )
Ok, da li mogu da je porucim, kada ce te porucivati robu od dobavljaca itd itd
-Vidis, malo nam je komplikovan dobavljac i ako ne porucimo makar paletu robe, on nece da se bakce sa tim... [blahblah]
*vidim koliko je sati* Hvala dovidjenja (hteo sam da pogledam i za novu kacigu, ali me toliko spucao covek da mi nije bilo ni do cega)
I za kraj, kako sam izasao iz radnje, na *cca deset metara od radnje parkiran Hyosung GT, u odlicnom stanju, i pomislih, pa nije bas toliko redak,majku mu  [veryangry] .

Grof

hajde ako neko ima od SV 650 da proba¹ tu ruèicu... ostalo mi u glavi da je tako nekako izgledala....

megaidiot

a sta je sa starom? mozda moze da se okrpi, ili neka druga slicna zbudzi?
gledao sam po netu kod mene u okolini nisam nasao hyosung, ako neko zna da ima u austriji blizu beca nek javi pa mogu da posaljem nekako.
luis nema naravno.

Zika

Drugacija je od SV-a, makar tako deluje na slikama.
Gomilu stvari su prekopirali, ali za ovo su hteli izgleda da budu unikatni verovatno je neki inzenjer bio u fazonu "Umemo mi rucice sami da napravimo"  [clapp]

A stara je bila lepljena Bison-ovim dvokompenentnim epoxyjem, kako bi prezivela put do majstora, i prezivela je toliko, ali kad je majstor hteo da proba motor, oduzela mu je to "zadovoljstvo", puce mu u toku voznje, dobro se ne skrlja covek.
Tako da tesko koji majstor bi se igrao sa ciscenjem parcenceta aluminijuma i varenjem istog, za cenu koja bi me verovatno kostala vise od dva ta nova dela  ;D

K0le

Ne znam da li si probao da zove¹ i  Vukeliæa - 063 592 404. Znam da dovlaèi delove iz Maðarske, kad god i ¹ta god sam tra¾io uvek su imali..

castor

Citat: Zika poslato 29 Jun, 2017, 08:25
Tako da tesko koji majstor bi se igrao sa ciscenjem parcenceta aluminijuma i varenjem istog, za cenu koja bi me verovatno kostala vise od dva ta nova dela  ;D
Probaj, nikad se ne zna. Ako ni¹ta, uradiæe iz dosade mo¾da... Ili vièi Njanju.
It's the ride that matters, not the bike…

Zika

Poslao sam mejlove Vukelicu i Gaboru (motodelovi), pa ih zvao... Gabor ce mi javiti danas, ali deluje mi optimisticno  [dancing]
Vukelica nisam uspeo da kontaktiram *citaj, ne javlja se* 

A Njanju sam cimao vec par puta za neke popravke, ali ne bih da ugnjavim coveka sa sitnicama, pa kad mi zaista bude trebao, da me iskulira  [andjeo] .
Plus "genije" (u daljem tekstu Ja) sam zalepio tu rucicu dvokomponentnim  [doh] , i umesto obicnog varenja rucice napravio igrariju za dokone  [clapp]  [facepalm]

Lazic

Citat: Zika poslato 28 Jun, 2017, 19:54
Motor je trenutno kod majstora, u drugom gradu, i trebao bih da ga dovezem nazad krajem sledece nedelje, ali ako slucajno nista drugo ne upali, fala na savetu  :)
I to n'ume¹ bez kvaèila? :D Jedino ako ima prekidaè pa neæe d'upali drugaèije... ;D

DebeliZmaj

ako me secanje dobro sluze pre par godina revolucija je
od carine kupio brdo nekih rucica... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell