Glavni meni

2.7.2017 aj na hladnu limunadu

Započeo bigsheki, 26 Jun, 2017, 23:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigsheki

Nedelja 2.7 ko moze neka dodje na hladnu limumadu,kaficu i zezanje kod mene.posle mozemo i do tise da odemo na kupanje.posto je pretoplo necu kuvati nista.

rboban

Da ti nije rodjendan mozda?


Sent from my iPad using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

feelgod

Eto mene pun gas po ladovini cim otvorim oci, da cedimo limun :).

Andreja

Vidimo se, dolazimo Filip i ja zajedno :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigsheki

Citat: rboban poslato 27 Jun, 2017, 00:46
Da ti nije rodjendan mozda?


Sent from my iPad using Tapatalk

nije druze,10 avg mi je rodjendan i nadam se da cu biti kuci :)

bigsheki

znaci ne otvarajte oci pre 8h ujutro :)

feelgod

Buraz do tada smo vec 5kg limuna iscedili :)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo


DebeliZmaj

Titel verovatno ...
Nije cak ni daleko ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

beograd - autoput - sajkas - vilovo - titel ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

navajo

Bila sam jednom u Titelu, poslom, pre par godina...jedino sto sam zapamtila je neki cudan semafor (ni ne secam se zbog cega mi je bio cudan), neku kaldrmisanu ulicu sa lepim drvecem ( a mozda i nike bila kaldrmisana...auuu...sta to bese mozak)...i neko kafance pored reke, kod nekog nasipa, gde sam opeglala mnoogo dobru riblju corbu i smudja....kud se setih sad cu da crknem od gladi:(

bigsheki

Citat: navajo poslato 27 Jun, 2017, 14:26
Bila sam jednom u Titelu, poslom, pre par godina...jedino sto sam zapamtila je neki cudan semafor (ni ne secam se zbog cega mi je bio cudan), neku kaldrmisanu ulicu sa lepim drvecem ( a mozda i nike bila kaldrmisana...auuu...sta to bese mozak)...i neko kafance pored reke, kod nekog nasipa, gde sam opeglala mnoogo dobru riblju corbu i smudja....kud se setih sad cu da crknem od gladi:(

u pravu si,ide se kaldrmom prema tisi,dole imaju dva riblja restorana :) svi ste srdacno pozvani :)

bigsheki

debeli zmaj moze sve care :) i najbrze je preko pupinovog mosta i odvojis se za perlez i sledeci je titel.nema radara nema guzve us aobracaju a put je jako dobar

Lazic

Ne zna Zmaj da na autoputu ne sme da se vozi ispod 60... :D

UFF

Citat: navajo poslato 27 Jun, 2017, 14:26
Bila sam jednom u Titelu, poslom, pre par godina...jedino sto sam zapamtila je neki cudan semafor (ni ne secam se zbog cega mi je bio cudan), neku kaldrmisanu ulicu sa lepim drvecem ( a mozda i nike bila kaldrmisana...auuu...sta to bese mozak)...i neko kafance pored reke, kod nekog nasipa, gde sam opeglala mnoogo dobru riblju corbu i smudja....kud se setih sad cu da crknem od gladi:(


ma daleko je bre to za tebe i tezak motor, opekotine da ne pominjem :D

Jefta

Samo da i ovo ne postane kao i ona tema za Jagodinu, da li da idem da li da ne idem, sta ako jao tesko ovo tesko ono. U pravu je UFF, daleko je to za tebe...

feelgod

Jedino sto je sigurno tesko je on, sve ostalo je diskutabilno :)


Jecko

Ja jedino pravo sa aerodroma :D