Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

drager95

Citat: OKi poslato 06 Maj, 2018, 17:13
Citat: drager95 poslato 06 Maj, 2018, 15:37
...definitivno je to smer u kom cu sad da idem odnosno da trazim dobar primerak...
Znaèi  ove godine bez motora  [flashing]
Vidim da si se ti zabrinuo vise od mene jbt :D
Ne brini ,bice :D

mali_zmaj

XT ejku ima jedan moj drug,i satire je do bola i po asfaltu a jos vise po off roudu,a nema nesto love da je odrzava..,jako zahvalan motocikl,lagan za voziti..,,ja ga nisam vozio,ali kako ga ovaj moj satire,a bas i ne odrzava,mislim da je odlican!! Nisu jeftini..,barem kod nas,i ljudi ih bas i ne prodaju tako lako..,po Hrvatskoj ih ima ko pljeve..,uvjerio sam se sad u Makarskoj,dosta sam ih vidjeo.. Sad ,trziste u Srbiji je veliko..,ko zna mozda ti se i posreci..
jin-jang

Lazic

Vozio sam novu pre 10ak godina, mora¹ da bude¹ visok preko 180cm da bi dohvatio patos, vozi se k'o bicikla, na malim brzinama ima izra¾eno zatvaranje upravljaèa, tro¹i k'o upaljaè, ekstremno neelastièan agregat, ako ide¹ 100 u 5-oj pa mora¹ da pusti¹ gas, veæ na 90 mora¹ u 4-tu inaèe trese, plombe ispadaju... ;D Osim toga ¹to mora¹ stalno da ¹alta¹, stvarno dobro motorèe za poèetnika... Mada prilièno te¾ak za tu snagu...

mali_zmaj

Zbog visine je nikad nisam ni prrobao,gamad kako je napravise visoku!!
jin-jang

Lazic

Da, ja sam bio na vrhovima prstiju, a nisam ba¹ nizak... A zamisli malu ¹tenaru sa tim agregatom, sedi¹te na metar i po... :o ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

drager95

Ovom porukom zelim da se zahvalim svima koji su mi pomogli na ovom putu da pronadjem motor. Potraga se zavrsila. :D Kupljena je Yamaha XT660R , 2005. Uskoro kacim slike u novoj temi

misa-pei

Au. Odlièno!!!! Èestitam!!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Ba¹ mi je drago, ta klavijatura je fenomenalna za visoke poèetnike... :D [cheers]

UFF

tezak i slab sto se mene tice ali kao prvi motor posluzice odlicno

Major