Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

navajo

Ja sam htela da uzmem gn-a 250 ali ga u tom momentu nije bilo u prodaji pa sam uzela 125-icu.
Ideja je bila da vozim Djolenceta jednu sezonu, zadrzim ga iz sentimentalnih razloga, kupim posle neku kantu od 500 kuba koju bih vozila jedno dve, tri sezone, ratosiljala je se, i kupila neki motor koji bih pored Djolenceta volela, slatko vozila i cuvala...ali naletela mi je Debela i pomrsila bih planove, tako da sam odmah spreskocila na motor koji volim i koji ima 750 kuba.

Boban_m

Sledeci Intruder 1800 logicno.

Hattrick

Prvi motor ?
Odmah eR Ajnc  [thumb_up]
Nema BjBajkovanja  :)

milomir22

Ne r1, ali onaj gadni er6n moze komotno da uzme za prvi, pa i stroma, pa i bandita mozda.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


navajo

Ovaj je bas vala gadan...kao sa solunskog fronta da je izbegao

Glava Dole

ovaj nije normalan s obzirom koju cenu odvalio za ovu neispravnu krsinu... cak mu i dekla kvacila fali...

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

drager95

Hahah ovaj stvarno izgleda kao da je sa Solunskog fronta  ;D Kako mi niste po mogli, pomogli ste mi. Msm ja sam imao neko slicno misljenje, koje sam sad samo i potvrdio. Slazem se sa Slaninarem,mozda bi trebao neki 250 ali je jako mali izbor. Opasno mi se svidja Hyosung GT250R, ali koliko je pametno da se oslonim na narucivanje delova iz inostranstva, to je pitanje. Rekao mi je jedan drugar koji zna jednog poznanika koji ima Hyosung GT 250,da je ok motor ali da on isto narucuje delove preko  :(

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока


UFF

ko hoce da proba R1 nek ponese ladno pivo i dodje kod mene
imam jednog u dvoristu vec duze vreme i ne mogu da ga se otarasim :D

viper

R1 ili ni jedan 😂

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Arapinu se osladio Dubai na 50 stepeni... ;D

Glava Dole


drager95

Citat: stilgar poslato 04 Jul, 2017, 23:23
https://www.polovniautomobili.com/motori/8847115/yamaha-ybr-250
https://www.polovniautomobili.com/motori/9961289/honda-cbf-250
evo ti lucici od 250 kubika i ima delova.honda je favorit
Hvala buraz. E a ne zna se koji je lepsi haha  ;D A yamaha 3k a 250 kuba  ;D

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

drager95

http://www.polovniautomobili.com/motori/10207502/yamaha-xt-660x Jel moze neko da mi kaze nesto vise o ovoj Yamahi, bio bih zahvalan  :)

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

jevta

Ako pristane na dogovor kad se registruje da dobije novce onda je dobro.

Hattrick


milomir22

Citat: UFF poslato 05 Jul, 2017, 01:14
ko hoce da proba R1 nek ponese ladno pivo i dodje kod mene
imam jednog u dvoristu vec duze vreme i ne mogu da ga se otarasim :D

Evo, ja se javljam, nisam vozio r1 jos od 2007. kad smo je slupali brat i ja, pa me vec udara nostalgija. Koje pivo pijes? :D ;D :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

hladno :D

bud u poslednje vreme