Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

- 24 je zvanièan rekord  ;D

Lazic

Citat: Boban_m poslato 28 Avgust, 2017, 21:12
Cekajte ljudi, pa vozim i ja i decembar i januar i februar ;D
Da se ti malo nosi¹, a? ;D


©to vi¹e èitam sve je jasnije da je ipak Kle savr¹en(o prevozno sredstvo) motor... ;D


Inaèe moj se vodi na 19kw... ;D [zvizdi]

UFF

a lazica i njegov kedi niko ne moze da pobedi po snegu
mogu da potpisem i da se kladim sa all in :D

Lazic

Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 30 Jun, 2017, 21:11

Kostić

#324
Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2017, 01:48
a lazica i njegov kedi niko ne moze da pobedi po snegu
mogu da potpisem i da se kladim sa all in :D

kad si ti bio mali ja sam makija testirao na stresove po pijaci i oko drveæa na parkingu preko po ledu i snegu. na kraju je povuko ruènu otero me u pièku materinu i iza¹ao iza auta. ja sam spreman na ¹umski duel sa dva ista auta. mo¾e ko¹ mo¾e miljakovaèka ¹uma tamo gde je nekada bilo 'jezero' með drveæem jer je u ¹umi jel. tu sam be¾o iz ¹kole na treninge. ako va¾i opklada idemo na zimu. treba mi ta tvoja kuæica za ne¹to :)

inaèe neke mame su vukle decu i vikale na mene da æe da zovu naroddnu miliciju pa sam pobego. mo¾da si i ti bio u ¹etnji tada ;D


mo¾emo i test izdr¾ljivosti vrtenja u krug sa zadnjom vuèom bez prava da se auto zaustavi ni na stotinku. ako stane da se koriguje - diskvalifikacija. kome prvom crkne auto ili ispadne iz kruga, plaæa jagnjetinu. ladnu. dve kile :)

jednom sam vrteo fiæu sa ganc novim gumama u krug ispred pekare. stao ceo saobraæaj a narodne milicije nigde.. da nije ispala poluosovina vrteo bi ga dok ne istro¹i dvaespet litara benzina. posle oti¹o u stankom auto i kupio par novih gudjirki :)

mali_zmaj

Jebo ti Blejda ¹ta je Kole!! ;) 
jin-jang

mrle


mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Kostiæ, force of nature... ;D

Najzanimljivije drift vozilo koje sam vozio, Lada 1600 iz 1980-te sa originalnim uljem i originalnim Trajal gumama, majko mila... ;D Vrti¹ se i pravi¹ dve dimne zavese... ;D Kumov pokojni æale violinsta kupio novu, za 23 godine pre¹ao 80k, nikad nije promenio ni ulje ni gume... :o ;D I onda je dao kumu kad je ovaj dobio dozvolu... Sa'ranjena Lajka za 6 meseci... ;D Sa njom ubio na mrtvo jednog Audija 100, pukao joj far i malo ulubio krilo, u¹ao pola metra taksisti u gepek i falta preko krova... :o Jo¹ on bio kriv... ;D

Kostić

probaj da vrti¹ poloneza ;D a dobra i zanimljiva fora je da sedne¹ u keca, smota¹ volan, povuèe¹ ruènu i vrti¹ se u rikverc pa onda napravi¹ osmicu. al ako nisi vozio vilju¹kar nemoj da pretera¹ sve je kontra, da se ne zajebe¹ ;D

mrle

odem sa kecom na stadion Èukarièkog, parkiram na centar, kupimo gajbu piva, ole¹imo se, onda ga ubacim u rikverc, smotam volan i pun gas. I vrtimo se, kao blesavi, dok u onoj pra¹ini ne primetimo stativu.

Lazic

Kad ima¹ prednju vuèu, samo u rikverc mo¾e da se zeza... :)

drager95

Ne bih da vas nerviram opet sve.. ;D  Doslo je do male promene plana pa je budzet sad 2500  [zvizdi] Idem da vidim XT vec sutra i ako se dogovorimo nosim ga sa sobom :D Nego sta sam hteo pitati,ima neki Ducati Monster 620 na oglasima.Nisam nista cuo nikad o tom motoru  ;D  Sta mislite o njemu?  :) https://www.polovniautomobili.com/motori/10736508/ducati-monster-620-ie

Kostić

Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2017, 10:11
Kad ima¹ prednju vuèu, samo u rikverc mo¾e da se zeza... :)

vidi se da nisi probo. smota¹ volan, zabode¹ gas i potegne¹ ruènu. vrti se ko lud na bra¹no ;D


ontop, ovaj nas zajebava ;D

Andreja

XT i Monster su motori iste namene i svrhe tako da kapiram ¹to se dvoumi¹...


[facepalm]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2017, 09:39
Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 30 Jun, 2017, 21:11

iriski venac, to je bilo prvo na sta sam naleteo na mm... a racunari trce po tovarnom prostoru [rofl] [rofl]

Citat: drager95 poslato 03 Septembar, 2017, 20:37
Ne bih da vas nerviram opet sve.. ;D  Doslo je do male promene plana pa je budzet sad 2500  [zvizdi] Idem da vidim XT vec sutra i ako se dogovorimo nosim ga sa sobom :D Nego sta sam hteo pitati,ima neki Ducati Monster 620 na oglasima.Nisam nista cuo nikad o tom motoru  ;D  Sta mislite o njemu?  :) https://www.polovniautomobili.com/motori/10736508/ducati-monster-620-ie

baci 2600 i da ti dam hondu da se navozas... jebes dukatija

Lazic

Citat: kosta66 poslato 03 Septembar, 2017, 21:01
Citat: Laziæ poslato 30 Avgust, 2017, 10:11
Kad ima¹ prednju vuèu, samo u rikverc mo¾e da se zeza... :)

vidi se da nisi probo. smota¹ volan, zabode¹ gas i potegne¹ ruènu. vrti se ko lud na bra¹no ;D


ontop, ovaj nas zajebava ;D
Dobro bre Kostiæu, pa dal si realan da za milion kilometara ima bilo ¹ta da nisam probao... :o ;D

O istoj stvari prièamo, kad je prednja vuèa, samo uz ruènu mo¾e¹ da se zeza¹, ali da opisuje¹ krugove samo u rikverc...

Boban_m

Drageru evo ti drugarski savjet. Batali motore i ne trosi pare bez veze, nije to za tebe. Znas zasto ti kazem?
Kupujes prvi motor a nemas ni g od groznice koju je svako od nas imao. Motor se kupuje srcem, narocito prvi i vjerujem da bi svako od nas vozio i metlu da je imala 2 tocka, samo da se vozi sad i odmah ako moze. Ti motor kupujes kao investiciju a to se nikad ne isplati, sem ako nisi trgovac.

Lazic

Da zna¹... Kad sam video Kineza i zimski popu¹èiæ nisam mogao da se smirim dok nisam organizovao pare i oti¹ao da ga pokupim... Nikom nisam ni¹ta rekao...

Joker

Moja poenta... Daj bre, video sam motor u oglasima koji sam hteo, drugi dan slave, pet popodne, goste cekam. Rekao mojima da slayu da sam otisao po pice, vozio 70 km u jednom pravcu da ga vidim i kupio ga, vratio se kuci srecan kao kuce, zima napolju, sneg do kolena...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...