Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivicat

Koliko vidim, ti ces da kupis motor za sledecu godinu.

Lazic

Gledam slike, zbunio se, tek kad sam video ram od Versisa, skapirao... Sva¹ta...

drager95

Evo da dopisem malo sta se desava  :)    Pogledao sam Kawasaki ER6N od jednog momka iz Beograda,postavio sam vec bio link.Motor je okej,odrzavan je ,ali mi se nekako cini da je i on mali za mene,nekako mi je neudoban poprilicno  :(   Nema nekog veceg izbora i gubim ja malo i nadu :D Ako nadjem neki ,vozicu ga do kraja sezone dokle god vreme dozvoljava :)   https://www.polovniautomobili.com/motori/10615396/kawasaki-z-750  Jel ima neko iskustva sa ovim placem?  Vidim da imaju dosta motora na 25 kw,iz Svajcarske.Vidim da svi imaju neke ogrebotine ili neku stetu.Posto pise da je carinsko skladiste ne znam da li je mozda plac sa vozilima koja ne mogu da se registruju?

idanijel

nevidim ogrebotinu,vec udarac u zid  8) i soma eura cenu vecu od realne. do skoro je trazio 3800 [ludak]

evo ti mog bandita 25kw ti mi kupi sa 63kw ;D

Andreja

Moj prijatelj je 2012. uvezao Z750S 2005., iza¹ao ga 3500 servisiran, na njegovo ime. Perfektan, salonski primerak. Nije mu toèak do¹ao do hladnjaka npr.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: Andreja poslato 03 Avgust, 2017, 02:04
Moj prijatelj je 2012. uvezao Z750S 2005., iza¹ao ga 3500 servisiran, na njegovo ime. Perfektan, salonski primerak. Nije mu toèak do¹ao do hladnjaka npr.

Cccc, kako se ne razume¹. Vidi¹ da je taj bud¾en za strit fajt?! Sad ima o¹triji ugao prednje vilju¹ke za br¾e manevrisanje pri manjim brzinama i smanjeno meðuosovinsko rastojanje za lak¹e dizanje na zadnji. Krive vilju¹ke su sad hit u svetu, samo dok to stigne kod nas...   :)
Ima i odu¹ak na rezervoaru zbog vruæina u gradskim gu¾vama - na sve su mislili!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Ka¾e, u voznom stanju... :o Neki k'o na¹ Kostiæ... ;D

drager95

Citat: Slaninar poslato 03 Avgust, 2017, 07:55
Citat: Andreja poslato 03 Avgust, 2017, 02:04
Moj prijatelj je 2012. uvezao Z750S 2005., iza¹ao ga 3500 servisiran, na njegovo ime. Perfektan, salonski primerak. Nije mu toèak do¹ao do hladnjaka npr.

Cccc, kako se ne razume¹. Vidi¹ da je taj bud¾en za strit fajt?! Sad ima o¹triji ugao prednje vilju¹ke za br¾e manevrisanje pri manjim brzinama i smanjeno meðuosovinsko rastojanje za lak¹e dizanje na zadnji. Krive vilju¹ke su sad hit u svetu, samo dok to stigne kod nas...   :)
Ima i odu¹ak na rezervoaru zbog vruæina u gradskim gu¾vama - na sve su mislili!
Hahaha, da znas 😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

drager95

Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

mali_zmaj

posijao si sjeme,sad ovo ode u nedogled,ovo je tek poèetak sage!!  sreæom nisi pod obavezno pgledajte!!!
jin-jang

idanijel

Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 16:04
Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 16:04
Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
:)


Glava Dole

Kupis meni FZR 1000, kad svakako nemam dozvolu zasto da se bar ne vozim sa vecim obrtnim momentom i istom potrosnjom a ti uzmes mog od 90 konja i prejebanim zvukom na 25kw z amale pare i eto ti ;D Njegovu istoriju mozes da pogledas u temi "fzr nece dupali", sveze je sredjena glava, drugi cilindri... 4 cilindra, hoce  i da puca provereno, izbacuje plamen, ide ko lud... koci ko da ima abs sto bi reko kostic [rofl]

drager95

Citat: idanijel poslato 03 Avgust, 2017, 17:23
Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 16:04
Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 16:04
Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока
:)


Ne razumem prijatelju :DD

drager95

Citat: Milos96 poslato 03 Avgust, 2017, 17:24
Kupis meni FZR 1000, kad svakako nemam dozvolu zasto da se bar ne vozim sa vecim obrtnim momentom i istom potrosnjom a ti uzmes mog od 90 konja i prejebanim zvukom na 25kw z amale pare i eto ti ;D Njegovu istoriju mozes da pogledas u temi "fzr nece dupali", sveze je sredjena glava, drugi cilindri... 4 cilindra, hoce  i da puca provereno, izbacuje plamen, ide ko lud... koci ko da ima abs sto bi reko kostic [rofl]
Hahaha veselo :D

OKi

Citat: Ivicat poslato 28 Jul, 2017, 22:19
Koliko vidim, ti ces da kupis motor za sledecu godinu.

[thumb_up] [clapp] ;D


Bori¹a

Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 16:04
Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

hoce naravno... ja uzimam 1000cc
ne znam sta te sprecava da budes ponosni vlasnik honde.. em abs ima sto pocetniku vrlo znaci, em je na 25kw... dva auspuha [djavo]

drager95

Citat: Bori¹a poslato 03 Avgust, 2017, 21:19
Citat: drager95 poslato 03 Avgust, 2017, 16:04
Oce neko da mi proda okej motor do 35kw da zakljucamo temu? 😂😂

Послато са F3111 уз помоћ Тапатока

hoce naravno... ja uzimam 1000cc
ne znam sta te sprecava da budes ponosni vlasnik honde.. em abs ima sto pocetniku vrlo znaci, em je na 25kw... dva auspuha [djavo]
koju tacno? :D Vise ne mogu da ispratim haha :D


drager95