Glavni meni

Savet za prvi motor

Započeo drager95, 25 Jun, 2017, 18:38

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

dobroooo, nek tera 20 kubika, nek salta 589 brzina da bi doso do 50kmh, bitno da si ti najpametniji...

Kostić

#121
nisam ja najpametniji, nego si ti posto seljak. ni¹ta nije sranje, sve ima svoju namenu i svako ima svoje potrebe, pa kad tako osranjite ne¹to jer ste neki kurèevi poznavaoci, profesori il neki kurac, ja se umraèim.


¹ta je ovde sranje za poèetnika, leba ti lebovog velikomudnog i zajebano opasnog klinca na zamisli motoru....? ajde budi malo normalan.

https://www.youtube.com/watch?v=CGSACzyanjg

Glava Dole

Sranje je to sto ne ide nista bolje od 4t 125ice, a i ona ima cak ima mnogo duze brzine od 50ice iako je 4t, a ne vidim sta je abnormalno recimo u 9-10 konja, sto daje 4t 125ica npr... eto ti za pocetnika ako mislis da je 125 2t previse jako... a zuta tabla i 50cc je imalo smisla dok se dobijalo uz B ili zbog PSPa sa 14god... sad i za AM i za A1 treba 16god, registracija tek nesto malo veca, trajne rege vise nema za 50icu a prednosti 125ice su mnogobrojne... ali nema svrhe ulaziti u raspravu s tobom ocigledno kad ne umes da diskutujes ko covek...

Kostić

nego kako diskutujem, sto mu jebem sisa raznolikih? am je psp. i mi smo imali psps ne boj se. ko nije hteo a ili b, polago je psp. bajdvej, cvaja je cvaja. i ko ¹to sam napiso, kupio ga moj brat, vozili ga i sad ti meni ka¾e¹ da je sranje.... dobro neka je. eno moj stariji poludeo u 30 godina oæe da kupi neki novi kros 50 cc automatik na kredit jer ga boli kurac da menja brzine jer ka¾e da ne ume i da ga boli kurac za sve tuðe sugestije. oæe da kupi ono ¹to njemu odgovara a ne meni ili tebi ili peri....

Glava Dole

Ja sam polozio PSP sa 14 pa zamenio za AM... al PSP vise ne postoji, AM moze da se polozi tek sa 16 ko i A1 pa vise i nema neku preteranu svrhu... a polozis B - ne dobijas AM, dakle ne smes da vozis ni apenca ako si posle 2000 bem li ga koje god. polozio za auto a nisi posebno AM... i plus nema ni trajne registracije ko nekad, zuta tabla znaci tehnicki i registracija svake godine ko i za bilo koji drugi motor...

Kostić

to ti je isti kurac ko i nama. ako neæe¹ a ili b, ti polo¾i am. ima ljudi kojima je potreban samo apenac, pa ih boli kurac da pola¾u a12 a b c d e r tgf. bajdvej, taj biv¹i psp ilitisad am je i za vilju¹kar, kran traktor i sliène naprave. i za laki èetvorocikl

Glava Dole

Zasto ako je jebanijada maltene ista, potrebno je isto godina? Potrosnja 125ice ista, udobnost zbog duzih brzina neuporedivo veca...

mkt

mislim da savet za svoj prvi motor ne treba traziti na moto forumu definitivno
svakako ces na kraju da kupis ono sto ti hoces

megaidiot

zato je i trazio savet ovde [rofl]

Gavrolini

Saveti za pocetnicki motor je kao savet koje ulje sipati. Bacis kosku i pustis kerove da se kolju.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 10 Jul, 2017, 11:21
Tvoj 500 se ne racuna jer ide kao los 125 2t :)
Iznenadio bi se... ;D

Kostić

Citat: mkt poslato 10 Jul, 2017, 21:49
mislim da savet za svoj prvi motor ne treba traziti na moto forumu definitivno
svakako ces na kraju da kupis ono sto ti hoces

moj sin mi pokazo sliku nekog ful krosa koji je automatik od 50 cc. ja ga pitam, jebote automatirk a ful kros, to ne ide. a on æe,, boli me kurac ja ionako ne umem da menjam brzine, ovako dam gas i vozim se. onda sam zaæuto, setio sam se sebe i mog æaleta. nek kupi ¹ta oæe, ako æe to da ga usreæi, meni jo¹ bolje, a ako posle zakuka da se zajebo, onda mogu da se kurèim sonim, pa jesma li ti ja govorio :)

drager95

Citat: Laziæ poslato 09 Jul, 2017, 14:34
Citat: drager95 poslato 08 Jul, 2017, 16:41
Niko ne zna nesto vise o Yamahi XT660 ?  :'(
Imao moj kum par godina, XT660R(17 i 21 toèkovi) vozio ga vi¹e puta, i do 200-300km u cugu... Tro¹i sme¹no malo, trese k'o traktor ako na 90 ubaci¹ u 5-tu, dosta visok, prvi motor da sam hvatao patos vrhovima prstiju, a nisam nizak. Lepo se pona¹a na putu, vozi se skoro k'o bicikla, na malim brzinama izra¾eno zatvaranje upravljaèa, sve u svemu ba¹ motor za poèetnika ako nisi ispod 180cm...
Hvala na odgovoru druze :D Ja samo pitao ovde za Yamahu i poceo rat hahah .

drager95

Ja da se razumem ne bih pitao ovde za savet :D Hvala na odgovorima.Cekam sad polaganje za motor kroz oar dana i cim polozim idem da gledam odredjene modele :D A sto se tice 50 kubika saltalice,to mu dodje kao skuter za brzinama,a i skutera mi je dosta za 6 godina :D Druga stvar sto vrv ne bi ni mogao da stanem na njega i sto sam se opet merio i shvatio da imam 191 a ne 190 cm :DD

Slaninar

©ta ljudi koji pi¹u "vrv" rade sa svim tim u¹teðenim vremenom?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Na telefonu dok kuca¹ i  vozi¹ jako znaèi, vrv, msm, znè, jbt, brt... ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 11 Jul, 2017, 18:27
Na telefonu dok kuca¹ i  vozi¹ jako znaèi, vrv, msm, znè, jbt, brt... ;D

Ne pokupis bajkera u pola otkucanog teksta? :)


Poslato sa sokocala mobilnoga
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

drager95

Navika,navika  :D
Nego,da budem jos dosadan,opet,imam opet pitanje  [ninja]
Sta mislite koliko su po vama sigurni ti motori koji su registrovani vec do 35 kw ,tipa kao Bandit ?  [dunce]

El Jefe

Да ти поновим, човек вози мотоцикл, мотоцикл не вози човека. Будала ће и пешке да се убије.
Друштво за заштиту од животиња