Glavni meni

Piaggio X9500ie,potrebna info

Započeo MIGE, 09 Jun, 2017, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

nisam ih video,mislim da nisu...zvucnici mozda idu naknadno

DebeliZmaj

Cek ti imas vec operativanu vezu izmedju dva BT uredjaja tipa dve kacige ? Pa u to hoces povezes i telefon da mozes da cavrljash ko u kolima kad vozis?
il nekas nista oda navedenov al imas viziju da bi hteo tako nesto na motoru ?
Nisam skapirao sta je onaj navedeni uredjaj sa slike ... Ali ako na motoru nema pojacala i bekih zvucnika onda tom utedjaju samo treba struja da bi glumio BT medjuvezu tim BT uredjajima ... Kao u kolima kad telefon vezes na BT koji je posle vezan na pojacalo/plejer itd ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Gledam opet video i ne kapiram sta je izvor zvuka ...sam telefon ili on samo kroz dzek salje muziku ... Zvuk .. Line out 4oma na neko pojacalo na motoru ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Da li ti sadna motoru imas ovaj deo gde
Lik pojacava utisava ? Ako nemas onda ti fali to i beka elektronika tipa pojacalo na koje ulazi onaj kabl sto dodje sa telefona ... A to sa usb je posebna elektro ika koja kao ona u kolima istu funciju ima ...

Srecno sa projektom...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

ja jos nisam video x9 koji ima sve sto treba i interkom sa dve kacige...a video sam ih hiljadu....


https://static.motorcyclespareparts.eu/images/11/x9_500_2004-2005-2006_page_0018_image_0003.jpg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


MIGE

http://www.scooturk.net/forum/scooter-modelleri/scooteknik/11968-piaggio-x9-500-pics-%C3%BDntercom-kulakl%C3%BDk-de%C3%B0i%C3%BEimi


  Piaggio x9 500 PICS intercom can save you 150 euro instead of lost lost headphones to use you

I wanted to share with you the operation that I have been in my mind for quite some time and can only do in the end.

I have searched the jack system primarily because the headset system required to use the intercom + radiator on the Piaggio x9 500 scooter is 150 euro, so I will give up on getting the new one. In Istanbul, unfortunately, a 4.5mm plug nail jack is used which is not available on the market. In Turkey, this system is offered in two ways as 3.5mm (standard headphone jack) and 6.5mm (microphone jack). I think you are using this 4.5mm input especially in Italians.

I could find a 4.5mm nail plug jack and change the headphone socket with a microphone and use that headphone, unfortunately I could not find it on the market. I thought I would change it at the jack entrance, which is female, and make it 3.5mm in front of me.

First of all, we take two of them with an electric 3.5mm stereo nail jack input tooth. Tight stand the price is only 1 T   

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell