Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: UFF poslato 28 Mart, 2019, 23:23
ima li nesto zanimljivo od novih modela motora ili da ni ne idem?
ionako imam previse posla za vikend

uffe


UFF


Glava Dole

640kmh na 400m? Ma jeste, milion... a i da je tako, kome treba to cudo? Gde poterati to toliko? Kako se zaustaviti? Kako izdrzati vetar? Glupost i pretervianje, brzina i ubrzanje realno samo na papiru, u praksi neupotrebljivo...

Taraba

Kurac neupotrebljivo. Kosta bi to u crveno od BG do Nisa bez da staje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Glava Dole


Major

Citat: Taraba poslato 03 April, 2019, 16:16
Kurac neupotrebljivo. Kosta bi to u crveno od BG do Nisa bez da staje.
lagano..

stilgar

Citat: Major poslato 03 April, 2019, 16:33
Citat: Taraba poslato 03 April, 2019, 16:16Kurac neupotrebljivo. Kosta bi to u crveno od BG do Nisa bez da staje.
lagano..
Sa jednom rukom na gasu, a drugom brise vizir jer mu sve crno pred oci kolko je musica poubijo 😀

milomir22

Pre 2-3 godine sam se vracao motorom iz Smedereva i posto sam nesto zurio, malo sam zgazio autoputem. Uletim u neka jata komaraca i nekih bubekanja i unakazim kacigu, motor i opremu istim. Kao zanimljivost, izbacim fotku ovde na forum i secam se da je Koletov komentar bio u fazonu "sta se kurcis s ovim, ostala krila, da si vozio kako treba ostale bi samo krv i koske, vozis kao picka". Daleko bilo da sam se naljutio, jedan je Kosta.


"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr