Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

То је зато што смо ми једна богата и просперитетна земља.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Nije samo klavijatura, svi su podigli cene ako uporedis iste modele tokom godina
Strom je bio 6500 sad je 8000, tenera je bila isto oko 6500 sad je novi t7 oko 10000, jesu ubacili poboljsanja ali ne za toliku razliku u ceni

castor

Treba neko i Dotorea da plati. Vidi¹ da nemaju, motor mu ne ide nikako, a svu lovu su smlatili na njega...
It's the ride that matters, not the bike…

Black Adder

Pa kad se Prvoroðeni toliko hvali da nam je dobro ...

milomir22

Sajam duplirao cenu karte, a broj izlozenih modela se nije duplirao.



"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Kanarinac

Sajam kurcu ne vredi. Odem da kupim neke patike za motor, nemaju nista od modela. U motolendu kao nadjem neke i nemaju broj :) Cene koliko sam ispratio iste kao i pre sajma, digli za 20% pa sad sajamski popust

dzimika

ispada da je bolje sesti na bus sto ima sad u poslednje vreme za 25e do Pandorfa a ide i do Beca, otici tamo u Louis ili neku drugu moto radnju i kupiti sta ti treba nego kupovati ovde kod nas

Kanarinac

Pa jeste, ali mi nisu jasni stvarno. Udjem u jednu radnju, kaze nemamo nista sve se prodalo, mislim se koliko ste to modela i pari imali kad se sve rasprodalo? Jel ima u Zagrebu neka radnja, posto idem tamo sad za vikend pa da pogledam

dzimika

Sigurno ima, a nije ni Slovenija daleko, koliko znam ima neka radnja odmah posle granice valjda gde su ljudi uzimali gume i opremu

Kanarinac

Ja sam gume uzeo u slo u nekoj bas posle granice, ali mi je problem sto sam tamo u subotu ujutru, a u nedelju se vracam.

dzimika

E jbg, onda samo ZG pogledaj, sigurno ima nesto, nema sanse da nema neka veca radnja

UFF

ima li nesto zanimljivo od novih modela motora ili da ni ne idem?
ionako imam previse posla za vikend

megaidiot


SSZGO

ja srecom vec imam najbolji motor pa ne moram do bga na sajam da gledam nove modele
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Boban_m


milomir22

@uff nema, radi, nemoj dzabe da ides.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

Citat: megaidiot poslato 28 Mart, 2019, 23:29
t7 mozda?

wv transporter? :D

Citat: milomir22 poslato 29 Mart, 2019, 07:26
@uff nema, radi, nemoj dzabe da ides.

tako sam i mislio, a i ta afrika bas ruzna kolor sema i jos sa zlatnim flenama  [povracanje]

dzimika

Citat: megaidiot poslato 28 Mart, 2019, 23:29
t7 mozda?

Mozda negde preko, kod nas ne verujem da ce skoro

FANTOM

   Pogledao sam slike kola . Ne znam moj utisak je da su vecina kola ista na kalup kockasta i sa spicastim farovima . Sve isto drugi znak .

Major

Sajam kao i svake godine :)