Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

veci izbor automobila mozes videtu nocu po gradu nego na sajmu, kao na primer sajam u NS gde ispred imas bukvalno sve nove modele skoro od svake marke dok unutra uglavnom kinezi
oticicu na sajam samo da bi video windstoper ako bude IXS na sajmu i ako neko bude imao disk za moj motor na stanju, jer ako cu da cekam narucicu iz louis-a i dobicu ga za manje vremena

Black Adder

windstoper mozes da potrazis u motoopremi, oni drze IXS, samo mi se cini da su malko poskupi  ;D

BANE BROTHERHOOD

JA CU DOCI 1000 posto A I NIJE MI BITNO KOJE CE MARKE BITI VEC DA SE VIDIM SA MENI DRAGOM MOTOMANIJACKOM BRACHOM!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] a i ovo je odlicna prilika da se ispricamo i prokomentarisemo  sta je novo u kojoj firmi koji su novi trendovi i gde  i u kom pravcu ide moto sport i moto svet a i ovo je jedna od odlicnih prilika da se popije po koje  [cheers] [cheers] [cheers] sa bracom i sestrama  MANIJACIMA!!!!LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE BRE!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] zato svi koji mogu  pravac na sajam da se druzimo popijemo po koju  i da naravno ceo jebeni dan pricamo o motorima opremi i druzenjima i dodgodovshtinama iz moto sveta!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mkt

ja na sajmove idem samo zbog hostesa  :P :P :P [balavi] [balavi] [balavi]

BANE BROTHERHOOD

#44
a i KTM IMA STAND SIGURNOOOOO  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]  A TAMOOO IMAJU DVE OPASNEEEEE!!!! ;D ;D ;D  BRE MALE OPASNICE UHHHHHHH !!!!  :P :P :P :P :P :P
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

mohikanac

Zna li neko hoce li biti sajamskog relija,i koji je dan ako ce ga biti.

Gašpar

Bice sajamskog relija, a kad ne znam...
Bice izlozen motor Zeljka Stanicica na Guevarainom standu...

dzimika

Citat: Black Adder poslato 21 Mart, 2011, 13:58
windstoper mozes da potrazis u motoopremi, oni drze IXS, samo mi se cini da su malko poskupi  ;D

BSZ iz mirijeva ima nize cene za IXS od ovog lika u motoopremi, a na sajmu ponekad daju mozda i neki popust
a sto se tice cene, to je jer je od goretexa a kad pogledas slicne proizvode drugih firmi u polo-u, louis-u i slicno cene su +-5e u odnosu na IXS

mohikanac

Citat: Gaspar poslato 21 Mart, 2011, 16:19
Bice sajamskog relija, a kad ne znam...
Bice izlozen motor Zeljka Stanicica na Guevarainom standu...

Saznao sam kad je reli,27-og je.

SSZGO

ljudi kad idete na sajam ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

Cetvrtak 24tog okupljanje na ulazu u 16.30h

ajmo motomanijaci ko sve dolazi?

Gašpar

Citat: UFF poslato 22 Mart, 2011, 00:43
Cetvrtak 24tog okupljanje na ulazu u 16.30h

ajmo motomanijaci ko sve dolazi?

Sajam pocinje u petak, 25-og  ;D

UFF


Gašpar

Uff je malo pobrkao datume, 24. idemo nas dvojica kao predstavnici Moto-vesti, ako niste posetili moto vesti, ucinite to odmah

http://www.moto-vesti.com

Reklama bato  ;D ;D ;D ;D ;D
To je novinarski dan, idemo sve da izvidimo, da vam donesemo slike i da pokupimo brojeve od hostesa  ;D ;D ;D

A narod neka odredi datum kada hocete da Manijaci grupno idu?

Dzigi Boy

hahahha UFF jel treba mesto da zauzmemo????

UFF

Ti ides kao motovesti ja idem kao motomanijak!
:D
u nasoj majici naravno

a mozemo na sajam grupno sutra dan u isto vreme

Gašpar

I ja cu u motomanijaci majici  ;D

Ne moze petak, aj subota ujutru, tipa 10-11 sati?  ;D

UFF

ne moze subota
na kopaoniku sam tad :)

a oni koji su u bg oni ce verovatno u semafor na kotlic ROH-a

eto jos jedna besplatna reklama

Gašpar

A sta mislite o utorku?  ;D

Kanarinac

Ja sam mislio da idem u subotu ili nedelju. Mislim da ce tad i vecini ljudi da odogovara. Mada realno u ponedeljak i utorak je najmanja guzva