Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

znas kad bi to kod nas registrovao  [rofl]

milomir22

A za mene je ovo jedan od retkih motora koje ne bih ni vozio, a kamoli posedovao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾

Citat: UFF poslato 11 Mart, 2019, 12:36
znas kad bi to kod nas registrovao  [rofl]
[rofl] znam,nikada ali vidi¶ da eclipse zna ¹ta bi meni leglo [rofl]

eclipse4

ja to i nisam postavio za tebe uffe,sta ti je


tebi bi lego jedan ovakav



i po meni pobednici najruznijih motora na sajmu  [rofl] [rofl] [rofl]




mi¹ko_kolo

Мене подсећа на комбинацију Дарта Вејдера и Јоде.




eclipse4

taj motor izgleda ogavno sa svih strana,svaka cast ko ovo moze da voli

UFF

nije za mene ni jedan sa heblovima

dzimika

Sad vidim da je moto program u hali 2 na skroz gornjem nivou, nisam zagledao onaj plan lepo pa sam milio da je hala 3

Black Adder

ja mogu da volim H2

FANTOM

   Cuo sam da je moto program jako siromasan ....

sasa ns 1


Taraba

Jel bio neko? Cene delova i opreme?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

milomir22

Video sam da su dunlop sportmax qualifier za moj motor 170 evra, a Rajko iz Kga mi ih nudi po 150-155, a ovo kao akcijska cena dok traju zalihe na sajmu. Nema tu nekih snizenja, makar ih do sada nije bilo.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin


Ima li letnjih jakni u ponudi? Generalno opreme. Obnovio bih koje¹ta.

Mo¾e li se plaæati karticama ili mora samo ke¹? Nemam ideju dok ne doðem ¹ta bih sve kupio, pa da ne vuèem pare po d¾epovima.

Ne¹to razmi¹ljam da sutra sva¹ta ne¹to pazarim, ako se nakanim na put do BG.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Taraba

Citat: milomir22 poslato 23 Mart, 2019, 10:21
Video sam da su dunlop sportmax qualifier za moj motor 170 evra, a Rajko iz Kga mi ih nudi po 150-155, a ovo kao akcijska cena dok traju zalihe na sajmu. Nema tu nekih snizenja, makar ih do sada nije bilo.

Znam ja da tradicionalno sajamski popust znaci ista cena kao i bez popusta pa nekad i vise.
Naivno pomislim da ce bas ove godine da bude drugacije :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

milomir22

I ja sam isti slucaj, trazim gume, pa se ponadao mozda sajamski popust, ono .l. 20 € skuplje, jos da ih vucem iz bga. Aha, vazi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

Ima guma, kaciga i jakni kolko oces. Motora slabo al bilo je nekoliko meni interesantnih. Na prvom mestu je
Moto guzzi enduro, onda triumf i na kraju indian.

Boban_m


stilgar

evo jos malo slika boljih od moje :)





mi¹ko_kolo

Зна ли неко зашто је Клавијатура онолико дигла цене?! Ништа испод 9к. А скоро све 10+.