Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

pa kako da ih ne brine kad je u direktnoj sprezi jedno sa drugim, oni ako bi ubacili sve vrhunske komponente onda bi sam krajnji proizvod kostao previse, bar mislim da je tako
Opet sa druge strane oni gledaju da za sve modele koriste sto vise istih delova kako bi sto vise smanjili troskove, slazem se ja sa tobom ali razumem i njihovu poziciju
To je ista prica kao sa kolima, zasto ne stave maksimalnu opremu u svaki auto nego sve dodatno naplacuju, jer je tu zarada

UFF

promenis redizajniras na primer rucice samo, koje su redizajnirane NIKAD, kad mogu ceo motor zasto ne i njih?
I dalje ce ista kolicina materijala da ode i nece nista skuplje da bude a izdvojice se od konkurencije (ducati i bmw su ih bar eloksirali u crno)

dzimika

A da li je to sada kod BMW-a i Ducati-a standard da budu crne sve? Ili se dodatno placa?

UFF


Taraba

Nema njanje nigde
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

Koliko ce ove godine da bude jadan sajam, proizvodjaci i oprema u jednoj hali

FANTOM

    Pa dobro svaje godine je sve losije i losije nista novo , nazalost , ali je tako . :violina: Pricam po pitanju motora izlozenih. Ti si ivoznik nekog brenda i doteras 5 motora od cele ponude tog brenda smesno .

megaidiot

Citat: FANTOM poslato 07 Mart, 2019, 11:38
Ti si ivoznik nekog brenda i doteras 5 motora od cele ponude tog brenda smesno .
ma jok, uvoznik. i kad neko odluci da kupi motor moras da ga porucujes jer na lageru nemas nista.

dzimika

Ne lageruju ni delove a kamoli motore, cak ni kola vec sve po porudzbini

megaidiot

neki nemaju ni ulje ni filtere, ovi sto su kupili nove motore zakazu zamenu ulja pa cekaju da uvoznik poruci pa kad dodje onda ih zovu da im odrade 'servis'. sprdnja.

Gavrolini

Eto razloga sto ne kupujem nov motor :)

megaidiot

a tek kad prodaju motor sa ociglednim defektom, pakao, drugar dobio nove tockove tek nakon sto je kontaktirao proizvodjaca pa su onda ovi jebali mater nasim slepcima. tuga bozja.

Citat: Gavrolini poslato 07 Mart, 2019, 14:58
Eto razloga sto ne kupujem nov motor :)
nisam nikada imao novo vozilo, cak i da imam viska para na bacanje ne bi kupio novo, mada verujem da je lep osecaj.  [rofl]

UFF

Citat: Gavrolini poslato 07 Mart, 2019, 14:58
Eto razloga sto ne kupujem nov motor :)


a ja mislio da je zato sto nemas pare za njega kao i ja :D

sasa ns 1

 lep osecaj. lep ,lep

SSZGO

pa nemaju na stanju jerbo 95% ljudi u zemlji nema za pogacice a kamoli za motor ili auto...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

megaidiot

pa onda nek bar omoguce uvoz novih motora iz inostranstva za privatna lica recimo

eclipse4

po meni najlepsa masina ali ne na bg sajmu


®or¾


eclipse4

Tebi bi vako nesto leglo


®or¾

 [rofl] da zna¹ da se uop¹te ne bi bunio [cheers] meni taj rat look do jaja