Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Zato sam rekao, sa jedne i druge strane ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Potpuna glupost to zakljucavanje. Onda cemu sajam, zakljucane ih mogu videti i na parkingu na zelenjaku.
Pogotovo sto danas u IT eri, mnogi prodavci koji su uceni starim retrogradnim metodama profilinga klijenata, ce pre pustiti golju u odelu i sa akt tasnom da udje u auto i satro ozbiljnim glasom svrsava na isti koji do smrti nece moci da kupi sa svojom platom nizeg sluzbenika u propaloj firmi. Dok ce cool decurliju punu para da oteraju sa standa odbojnim ponasanjem, i nepusatnjem da sednu u auto, a njihov tata, i sve cesce i oni licno, mogu da im iskesiraju auto u minuti koja sledi njegovom "svidja mi se". Sada preko i u Ferrari pustaju da sednes u papucama i bermudama, sto do pre 10 godina nije bio slucaj. Jebi ga, promenio se profil idealnog kupca.

Andreja

 [dobarpost]


[offtopic] : post iznad mi je 6666-ti  [djavo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

castor

It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

jin-jang

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: mali_zmaj poslato 26 Mart, 2018, 22:07
Djavole!!!

Djavo je 666  [djavo]

Ovo je Djavolcina, Sheitan  :) [klanjam_se]

Andreja

Sjeb'o sve pluseve, nek' ide ¾ivot, danas sam ne¹to veseo, cep'o zadnju gumu na XR-u po gradu & okolnim selima :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Ko joj je dao kljuc,njega treba objesiti za jaja,nije ona kriva,ona je samo dobra i napucana,nadam se!!!!
jin-jang

castor

Da, da, neko ju je napucao sigurno... Hhahahahaha
It's the ride that matters, not the bike…

El Jefe

Ја сам гледао када је једна преврнула Харли пре пар година.
Друштво за заштиту од животиња

Gašpar

Pre par godina zainteresujem se ja za Nismo Juke i poprilièno zagrizem udicu. Imao sam raèunicu da prodam auto, dam uèe¹æe, ¹to bi bilo otprilike pola auta, ostalo na neki kredit koji su nudili, ispalo bi ekstra povoljno, praktièno ga ne bih ni osetio na meseènom nivou. Sve idealno.

Odem u majici i farmerkama, nisu mi ga ni otkljuèali. Obavestili me o cenama, sve pokazali, ali ni¹ta od gledanja.
Ne bude mi mrsko, odem kuæi i sutra se presvuèem, farmerke, ko¹ulja, sako, cipele, ... Malo je falilo da mi ga isteraju i da ga probam odmah  ;D

Na kraju se setimd a je kupovina novog auta bacanje para i odustanem od ideje, koju bih verovatno realizovao da su me prvi dan pustili i da nisam imao vremena da porazmislim  ;D


A iimali smo pre par godina drug i ja odliènu ideju. Ko me zna, zna da mogu da lo¾im ljude satima bukvalno, u¾ivim se u prièu i mo¾emo da se la¾emo i ma¾emo danima.

Odemo tako nas dvojica u sektor komercijalnih vozila, raspitamo se o tome da li mo¾e tovarni deo da bude hladnjaèa. Kada dobijemo potvrdni odgovor, vadimo metar i kreæemo da merimo uz komentarisanje koliko sanduka mo¾e da stane unutra, jer imamo firmu koja se bavi transportom pokojnika iz inostranstva.
Samo je lik na FIAT ¹tandu ostao ozbiljan do kraja, reakcije ostalih nije moguæe preprièati  ;D
Davali smo i adresu za ponudu [email protected]  [rofl] [rofl] [rofl]

bigbad86


FANTOM

    Bio danas na sajmu sreo dosta manijaka popricali  ... Gledao neke kacige sto za mene sto za burazera. Skontao da ono sto mi se svidja i dalje je Scorpion ali ovaj put Exo 2000 , al na moju nesrecu kosta 55 000 din i plus vizir idemo malena .... :D kaciga ko pola motora . Probao Caberg kacige i flip up jednu jer izgleda kao vanzemaljska , tj izgleda ekstra ali je flip up pa sam se onda razocarao . I probao neku njihovu Full Face koja je i pristupacna bila sa providnim i crnim vizirom 25000 din. Ali ok ta prodavnica mi je u kraju pa mogu na tenane opet da idem da razgledam . I na tom standu isto video interesantne kratke rukavice u zeleno maskirnoj nijasi cini mi se oko 6500 din ali su mi se bas svidele i udobne su . Probao neke jakne da vidim u sta mogu da udjem i kao ulazim u velicine 58 - 60 zavisi od kroja u 56 sam se zaglavio  [rofl] ... Cene za jakne od materijala ono relativno ok sa popustima bilo je od 18 000 din pa na gore. Kozne jakne standardna prica od 50 000 din pa na gore ...
     Od motora sta je ostavilo utisak na mene Ducati onaj crveni ali generalno ne da bi ga posedovao nego ono lepo izgleda al kad zastekce nista mi se tu onda vise ne svidja. Svidela mi se Kawa zx 1000 izgleda uzivo interesantno sa onim sirokim rezervoarom. Sto se tice Suzukija one tri 1000- darke sto su izlozili najlepsi mi je beli ali beli je i najskuplji nekih skromnih 17 000 e  :o , Plavi takodje lep i fazon kosta 13 000 samo sato sto nema kvik sifrer i nesto oko vesanja izvidjavam se nisam upucen u ove HI TEC dodatke na novijim R motorima i da na svim 1000 -rkama auspuh ziv ocaj velik jajast ko da su skinuli sa Juga zadnji lonac ocaj za te pare ono mogao je da bude i neki Carbon Titanium ovo ono . Dalje Yamaha pa ono R1 i R6 ostavili utisak spreda lepi mada R6 mi je lepsi spreda ima bezobraznije farove. Repovi im isti i ocaj slicno izgledaju kao na Ducatiju dva komadica plastike neke dve rupe . Pa bre kad vec dizete cenu bar ga napravite a ne stedite materijal ono maksimalno. I da R6 i R1 jako slicni po velicini sto neko rece iznad nikad manji motori ...Honda sta reci Cbr 1000 RR po meni prelep svideo mi se i kako su ga uradili i kolor zema nekako mi bas lep motor.

Boban_m

Citat: FANTOM poslato 28 Mart, 2018, 02:13
          Od motora sta je ostavilo utisak na mene Ducati onaj crveni
I meni se taj najvise svidja ;D

UFF

sta naprica ovaj fantom  :o


a cbr1000rr ti se najvise svideo zato sto i jeste najlepsi od svih ponudjenih rednih 4cyl rr i to bas zbog toga sto se nisu izdrkavali sa dizajnom vec izgleda kao sto pravi rr i treba da izgleda
i meni se svidja sto su kratki i uski a ne debele krmace ko nekad i dugacki da budu udobni i za put u dvoje jet rr i treba da bude mali (nije za dvoje nit treba da bude udoban) nije to enduro a nije ni F

sto se izduva tice to je zbog euro normai a kako na primer opravdavaju one odvratne poluge kocnice i kvacila koje se nisu promenile od kad motori postoje?
sta ih kosta da ubace neke malo bolje dizajnirane i u boji motora npr sa dodatimu zglobom kad mi padne motor da se preklope umesto da kupujem druge ako uopste uspem i da se odvezem do kuce... pederi svi proizvodjaci redom

dzimika

Pa sta mislite ako bi sve ponudili sto vi zelite na motoru, kako bi firme dodatne opreme zaradjivale?

Hurricane

Citat: UFF poslato 28 Mart, 2018, 03:57
sta naprica ovaj fantom  :o


a cbr1000rr ti se najvise svideo zato sto i jeste najlepsi od svih ponudjenih rednih 4cyl rr i to bas zbog toga sto se nisu izdrkavali sa dizajnom vec izgleda kao sto pravi rr i treba da izgleda
i meni se svidja sto su kratki i uski a ne debele krmace ko nekad i dugacki da budu udobni i za put u dvoje jet rr i treba da bude mali (nije za dvoje nit treba da bude udoban) nije to enduro a nije ni F

sto se izduva tice to je zbog euro normai a kako na primer opravdavaju one odvratne poluge kocnice i kvacila koje se nisu promenile od kad motori postoje?
sta ih kosta da ubace neke malo bolje dizajnirane i u boji motora npr sa dodatimu zglobom kad mi padne motor da se preklope umesto da kupujem druge ako uopste uspem i da se odvezem do kuce... pederi svi proizvodjaci redom



sa Litrerrrom Honda objasnila kako treba da izgleda R za ulicu

kao i uvek ¹to radi jel da..

r1r6 ne sme po ki¹i da se vozi, inaèe dupe mokro skroz..

takoðe, neko mi reèe pre dve godine da æe zavr¹iti r1, i dalje nedovr¹en, gomila ¹rafova, poèetnièkih varova i ostalih proma¹aja..

ona iz 2008 i dalje najbolje izdanje..


Gixer jadan takoðe u poreðenju sa prethodnim verzijama, nadam se da samo ide dobro kao ¹to umeju onda im je opro¹teno..



Dukac, sva¹ta ima i sva¹ta nema, svakako nije za svakog....


Bmw, preterivanje u svakom smislu, a opet ko nije ljubitelj, ni¹ta ¹to bi mu promenilo sud...

UFF

Citat: dzimika poslato 28 Mart, 2018, 07:46
Pa sta mislite ako bi sve ponudili sto vi zelite na motoru, kako bi firme dodatne opreme zaradjivale?

zasto bi mene kao proizvodjaca motora brinulo kako bi neke druge fimre zaradjivale prodajuci dodatnu opremu za MOJ proizvod?
mene treba da interesuje samo kako da svoj proizvod prodam u sto vise komada i po sto vecoj kolicini, a ako cu se razlikovati od ostalh sto malo unapredim jebenu jeftinu alu polugu i time pospesiti prodaju i povecati popularnost mog proizvoda sto to ne bi uradio