Glavni meni

Moto Sajam BG

Započeo Patrick Wilding, 01 Mart, 2011, 18:59

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kengur

Je*o sam te nisi znao ko sam! :P hahahahahahah tu sam vas cekao... hahahhahahahah

isterivac

Ako ima neko da jos nije bio na sajmu a da hoce da idem, imam drugara radi na ulazu pa mozete uci za duplo manje para :)
Ako ima zainteresovanih neka se jave na pp...
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF

pa moze da udje i za 0 para ako od mene uzme karticu ko sto su neki vec ulazili ovih dana ;)

Gašpar

Ja bio i danas, umalo da kupim kacigu... Kazem umalo, jer je cena 84.960 ;D ;D ;D

isterivac

Hehe, reko ako mogu da pomognem na bilo koji nacin.. Ipak svi kukaju da je besparica mozda nekom znaci
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Gašpar

Evo slika i od danas, da docaram onima koji nisu bili  :D






Gašpar


Kanarinac

Sad sam dosao sa sajma. Ribe odlicne, ostalo zivo govno. Od popusta nema ni p, bar sto se opreme tice.

Inace zamalo da naduvam kurcem lika sto je radio na eurosumaroom standu. Ajde sto su stavili papir da ne sme da se sedne na motor, nego pitam koliko je nova 750ca, on onako preko kurca kaze cenu i krene da zvera dole, ja ga pitam a koliko je 600ka ova stara on ne cuje, ja opet on nastavi da blene dole. Doslo mi je takvu samarcinu da mu zavalim, da sutaje sam sebi u prevozu. Sreca pa nisam platio ulaz, pa mi nije zao bacenih para :D

Milo¹*

slobodno idi u eurosumar kod autoputa i prijavi ih poslovoði.. zna¹ kako su oko nas cupkali kad smo kupovali motor
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

mi¹ko_kolo

I ja sam pro¹le godine popizdeo na nekog deèkiæa na Suzuki ¹tandu.  Ne znam koja firma je bila u pitanju. Naravno, ako si njegov drugar nije nikakav problem da sedi¹ na motoru. Za sve ostale, prvo izvaadi ¹u¹ke u vrednosti motora pa onda sedi, u stvari najbolje bi bilo da lebdi¹ na par santimetara od sedi¹ta. 'Bem ih u usta!

robbief

Moram da pohvalim devojku sa standa po imenu: "InterCrown-Jankovic" koji se nalazi na pocetku prolaza izmedju hale gde su meèke i one sledece. Stand je prvi sa leve strane. Tu smo se zadrzali dobrih pola sata i pokupovali jbne brendirane okvire tablica za sve automobile i motore koje posedujemo, a nakon toga i za one koje poseduje porodica i prijatelji. Svaki put kad bi trazili novi okvir, ona bi se ljubazno sagla i dodala ga negde ispod pulta...i na kraju kad smo skoro ostali bez kesa zamolili smo je da se vise ne saginje i da nas ostavi na miru.

Ostalo - bezveze.





smooth

Kanarinac

Ma ko ce da se drka, neki mali nabijeni. U sv sl jebo ih sajam da ih jebao, ne znam ni koji moj se odrzava, razmislicu dal cu ici opet. Bolje preko negde da se ode.

A ta na intercrownu da nije crnogorka visoka? Simpaticno devojce, malo krupnija ali simpaticna :)

robbief

Citat: Kanarinac poslato 31 Mart, 2011, 05:14


A ta na intercrownu da nije crnogorka visoka? Simpaticno devojce, malo krupnija ali simpaticna :)

Bas ta. Samo sto smo mi mislili da ima vise veze sa Bosnom nego sa CG.
smooth

Kanarinac

Meni je delovala crnogorski, imala je taj beogradski crnogorski naglasak, samo jekavski nije uspela da izbaci :D

robbief

E pa to je jedino sto nije uspela da izbaci. :)
smooth

zmiya

 
Citat: robbief poslato 31 Mart, 2011, 14:21
E pa to je jedino sto nije uspela da izbaci. :)

dokumentujte to..   [balavi]

MILJAN

Izgleda sam ja jedni ovde ko je fotkao hostese......   :(   Mislim jbt. koji vam je andrak?  :P
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Nemoj da se hvalis, nego daj fotke  ;D

Kanarinac

Ja sam uspeo da zaboravim fotoaparat :D

Dutchman

najgori sajam koji sam ikad posetio , razmishljam da u dvorishtu izlozim svojih 5 motora i pozovem par ortaka tu da bude jedno 15 motora i naplacujem 100dinara ulaz em 3 puta jeftinije od sajma em 3 puta ima vishe da se vidi ...